Įkraunama...
Įkraunama...

Bepanten

Man labai padejo sudokream, o nuo bephanteno atsirado slapuojancios zaizdeles doh.gif O siaip sveikiausia ir veiksminga naturalios priemones.Man labai padejo medetku tepaliukas,berods 7%, o raukslems nepakeiciamas yra paprastas nerafinuotas,atvirintas saulegrazu aliejus. Medetku tepaliukas nuima deginima ir persejima ir veiksmingai gydo,o pirkau ji homeoptineje vaistineje Medikanoje, (na cia Klaipedoje). thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(reginute/rugile @ 2007 07 02, 18:53)
na mums taip pat bapentanas nepadejo, labaiu suto. O dabar nebezinau nei ko besigriepti mergytei1.3metuko o sunta tai baisu. Pamperso isvis nebenaudojam tik naksciai. Gal mamytes gali ka patarti?

pabandyk paprasto krakmolo ir tikrai padeda
Atsakyti
Tiek pirmą, tiek antrą auginu su bepantenu, jis man geriausias. Ir užpakaliukui, ir spenelių priežiūrai, kai pradžioj buvo apkramtę, bet aš nenuplaudavau. Kiekvieną kartą keisdama pampą, užpakaliuką plaunu su vaikišku muilu (ne su servetėlėm, man jos šlykščios, nebent kelionėj) ir tepu bepanteną. Nors turiu nupirkus ir bubchen nedetkų kremuką, visai neblogai, kartais su juo. O dėėl krakmolo girdėjau, kad netinka, esą bakterijoms veistis didesnė terpė.
Atsakyti
Mano mergytei menuo ir pora dienu. Nuo pasutimu mums labai geras yra sudokreamas. O bepanthena naudojam ne nuo nusutimu, o kai labai sausa odele pasitepam ir zinokit labai padeda. Nuo pasutimu jo nebandem...Bet cia irgi visiems maziukams gali buti skritingai, kas tinka vienam, nebutinai turi tikti ir visiems kitiems...
Atsakyti
QUOTE(pumiks @ 2007 07 02, 22:05)
Sveiki, žinoma čia ne mano reikalas ir iš kart atsiprašau, jai nepatiks mano nuomonė, bet jau tokio amžiaus vaikučiai turėtų prašytis ant puodo. Mano sūnus dar mažas, bet dėsiu visas pastangas, kad nebereikėtų naudot pampersų. O gal, pabandykit kremuka "sudocrem", jis mums labai padeda ir dar pudryte pabarstau.


Mums ispradziu irgi padejo tas sudocrem, Tai diena todel ir nededu pampersiuko nes pati prasos ant puoduko, o nakti visko pasitaiko, tai del visako uzdedu pampersiuka
Papildyta:
QUOTE(marvaida @ 2007 07 02, 22:18)
Man labai padejo sudokream, o nuo bephanteno atsirado slapuojancios zaizdeles doh.gif O siaip sveikiausia ir veiksminga naturalios priemones.Man labai padejo medetku tepaliukas,berods 7%, o raukslems nepakeiciamas yra paprastas nerafinuotas,atvirintas saulegrazu aliejus. Medetku tepaliukas nuima deginima ir persejima ir veiksmingai gydo,o pirkau ji homeoptineje vaistineje Medikanoje, (na cia Klaipedoje). thumbup.gif


Papildyta:
QUOTE(marvaida @ 2007 07 02, 22:18)
Man labai padejo sudokream, o nuo bephanteno atsirado slapuojancios zaizdeles doh.gif O siaip sveikiausia ir veiksminga naturalios priemones.Man labai padejo medetku tepaliukas,berods 7%, o raukslems nepakeiciamas yra paprastas nerafinuotas,atvirintas saulegrazu aliejus. Medetku tepaliukas nuima deginima ir persejima ir veiksmingai gydo,o pirkau ji homeoptineje vaistineje Medikanoje, (na cia Klaipedoje). thumbup.gif


Mes taip pat ji naudojom, bet nemaciau jokio pagerejimo.
Taip pat bandau dar ir krakmolo patepti. man jis labai atrodo veksmingesnis
Atsakyti
Nereikia cia varyti aziotazo pries ta vargsa Bepanthena... Jeigu naudoti su saiku, ant tikrai svarios ir sausos odytes - tai tikrai puikus kremukas.
O tos zaizdytes nemanau kad nuo Bepanteno atsiranda, o nuo issutimu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auslialia: 03 liepos 2007 - 12:15
na as tai nevarau ant to tepaliuko, kiek vienam vaikuciui yra tinkamas kitas tepaliukas. Jai jum jis tinka naudokit. Mum jis netinka ieskom tokio kuris ir mums padetu
Atsakyti
Iš senų laikųdar ir mano mama man patarinėjo barstyt krakmolu, o gyd patarė, kad jukiais būdais negalima jo naudot,gaila nebepamenu kokią tai infekcine liga vaikas gali susirgt, tai geriau jau pasisaugot. Žinoma dabar kai kas gali sakyt: "oi kiek naudojau ir mums nieko", tai gerai, kad šitaip sėkmingai, o jei kiuriam netiks. Juk yra dabar tu visokių naturalių tepaliukų su kuriais galim įisgydit užpakaliuką thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pumiks @ 2007 07 03, 22:08)
Iš senų laikųdar ir mano mama man patarinėjo barstyt krakmolu, o gyd patarė, kad jukiais būdais negalima jo naudot,gaila nebepamenu kokią tai infekcine liga vaikas gali susirgt, tai geriau jau pasisaugot. Žinoma dabar kai kas gali sakyt: "oi kiek naudojau ir mums nieko", tai gerai, kad šitaip sėkmingai, o jei kiuriam netiks. Juk yra dabar tu visokių naturalių tepaliukų su kuriais galim įisgydit užpakaliuką thumbup.gif


taip taip, yra, bet labai sunku atitaikyti vaikuciui. g.gif . Kai vaikutis verkia is skausmo, tada viska esi pasiryzusi isbandyti, kad tik padetu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(reginute/rugile @ 2007 07 04, 11:13)
taip taip, yra, bet labai sunku atitaikyti vaikuciui. g.gif . Kai vaikutis verkia is skausmo, tada viska esi pasiryzusi isbandyti, kad tik padetu 4u.gif


Žinoma, kažkaip reikia gi mažyliams padėti, patys tai jie visiškai bejėgiai. O be to, vieni daktarai vieną sako, kiti kitą, taip kad kiek žmonių tiek nuomonių. Kad ir tas pats krakmolas, kai nebūdavo dar jokių tepaliukų, juk mus tėvai užaugino ir nieko nenutiko. O šiaip gi visko pasitaiko. Jeigu jau taip turi būt tai ir ne nuo krakmolo gi gali būti irgi blogiau... Kiekvienam savo smile.gif
Atsakyti
na siandien isigijom Derminol paste gal pades g.gif
Atsakyti
o mes naudojam Bepanthen, tiesa, tik kritiniais atvejais, jei labai parausta ruriukas, ir thumbup.gif iskart praeina. manau kad kiekvienam vaikui skirtingai, nereikia teigt kad cia blogas ar geras vaistas, tiesiog vieniems tinka viena, kitiems kita smile.gif
Atsakyti