Įkraunama...
Įkraunama...

Bepanten

Bepanten'a aš tikrai nusivyliau šiuo tepaliuku, jis jau taip buvo išgirtas išliaupsintas, o mums recultatų tikrai jokių nedavė. Taip, kad aš jo nelabai vertinu, žinoma kiek žmonių tiek nuomonių ir kaip čia jau buvo rašyta kiekvieno vaiko odelė skirtinga.
Atsakyti
QUOTE(sieka @ 2007 05 11, 11:39)
Bepanten'a aš tikrai nusivyliau šiuo tepaliuku, jis jau taip buvo išgirtas išliaupsintas, o mums recultatų tikrai jokių nedavė. Taip, kad aš jo nelabai vertinu, žinoma kiek žmonių tiek nuomonių ir kaip čia jau buvo rašyta kiekvieno vaiko odelė skirtinga.

Sveikos mamytes 4u.gif ,mes tai tuo tepaliuku abi patenkintos biggrin.gif . As ji taip pat pabandziau suskirdusiom lupom ir ranku odeliai gydyti thumbup.gif
Atsakyti
o mes ir bepantena ir sudokrema naudojam pakaitom,kad odele nepriprastu,nes kai kudikelis buvo pirmoji dukra tai po kurio laiko bepantenas veikt nustojo tada gydytoja rekomendavo su kitu kremuku pakeist,o kai taip padarem viskas susitvarke,tai ir su pagranduku taip darau,kol kas viskas ciki biggrin.gif
Atsakyti
Mum "Bepanten" irgi nelabai patiko. schmoll.gif Mum pats geriausias "Bubchen" kremas sudirgusiai ir paraudusiai odai. Tiesiog thumbup.gif Kiek ji naudojam, dar nesam bedos tureje clap.gif
Atsakyti
QUOTE(*Lina* @ 2006 06 19, 19:27)
beveik nenaudoju bepanteno,nes is visai mums negelbėjo nuo iššutimo schmoll.gif  schmoll.gif padeda tik patasų sporos arba Jonhsons baby kremukas smile.gif



Jonhsons baby kremukas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man tai bepantenas išgelbėjo speniukus, kai tik prdejau maitint, man net pūslytės buvo iššokusios, taip skaudėjo. Po maitinimo patepdavau bepantenu,o prieš maitinima nuplaudavau vaikišku muiliuku ir per 8-10d išgijo. Vakiukui taip pat tepu, žiūrėk parausta užpakaliukas, patepu bepantenu, po kelių valandų gražiausias užpakaliukas. Gal čia pagal kiekvieno odele, negali visiem tas pats tikti, juk nesame visi vienodi. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pumiks @ 2007 05 23, 00:01)
Man tai bepantenas išgelbėjo speniukus, kai tik prdejau maitint, man net pūslytės buvo iššokusios, taip skaudėjo. Po maitinimo patepdavau bepantenu,o prieš maitinima nuplaudavau vaikišku muiliuku ir per 8-10d išgijo. Vakiukui taip pat tepu, žiūrėk parausta užpakaliukas, patepu bepantenu, po kelių valandų gražiausias užpakaliukas. Gal čia pagal kiekvieno odele, negali visiem tas pats tikti, juk nesame visi vienodi. rolleyes.gif


Tikrai, kiekvieno leliuko odele individuali. Ir kas vienam uzpakaliukui tinka, kitam gali netikti. Bepanteno tepala as pradzioj naudojau nugriauztiems speneliams gydyti, o tuo tarpu leliuko uzpakaliuka nuplaunu ir tepu Sudocrem'u. Veliau pabandziau Bepanteno tepalo ir jis mums dar labiau patiko nei Sudocrem. Lyg tai su odele viskas tvarkoje (neisplonejo labai).
Atsakyti
QUOTE(xvikutex @ 2006 06 19, 17:26)
Mano mazylei storuliukei buvo 2 men, raukšlės gilios, tarp jų oras nepateko ir baisiai šuto. dažnai prausiau, valiau, keičiau pampersus, o blogiausia kad naudojau Bepanten. gydytoja patarė juo tept tai ir tepiau, po kiekvieno apiprausimo. kūdikėlis pirmas, mama žioploka nesupratau kad padėtis blogėja. raudonumą tiesa nuėmė, bet kad odelė plonėja nesupratau. kai patepdavau, mano vargsiuke vergdavo, niurksejo, o aš jai: "taip reikia mažute, bus geriau..." ir vieną kart po tokios procedūros pamačiau klaikų vaizdą. gavau šoką. kirkšnelėse pasirodė kraujo, tarsi britvute įpjauta. savijauta siaubinga. persirašėm pas kitą daktarą, kuris paaiškino kad NUO BEPANTEN PLONĖJA ODELĖ! Ir patarė po valymo gerai nusausinus dėti medvilnės pūkų. taip ir padariau.Jų su skutimosi peiliuku priskutinejau nuo apsivėlusių marškinukų. dabar mano dručkė sekmingai sveiksta. Šiaip gal jis ir neblogas daiktas, bet su juo reikia labai atsargiai, o dar geriau rinktis medvilnės pūkus.
Ir dar pasimokiau, labiau isiklausyti i savop vaika. Žliumpt iš savigraužos norisi vos prisiminus kaip kankinau savo brangenybe. verysad.gif  cry.gif


neliudek-nekankinai,o darei kaip tau patare daktare ir juk ne spicialiai devil.gif pamirsk tai ir dziaukis,kad mazute sveiksta.sekmes jums mergytes!! wub.gif group.gif
Atsakyti
O mes visa praeita savaite vargome su issutimais... ir joks sudokremas nepadejo... tik Bepantenas, todel esu patenkinta. Bet cia kiekvienam savo kremukas tinka, vienems vienas padeda, kitiems kitas. 4u.gif
Atsakyti
na mums taip pat bapentanas nepadejo, labaiu suto. O dabar nebezinau nei ko besigriepti mergytei1.3metuko o sunta tai baisu. Pamperso isvis nebenaudojam tik naksciai. Gal mamytes gali ka patarti?
Atsakyti
Mes naudojam bepanten ir tikrai nesiskundziu paraudimus labai gerai nuima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(reginute/rugile @ 2007 07 02, 19:53)
na mums taip pat bapentanas nepadejo, labaiu suto. O dabar nebezinau nei ko besigriepti mergytei1.3metuko o sunta tai baisu. Pamperso isvis nebenaudojam tik naksciai. Gal mamytes gali ka patarti?

Sveiki, žinoma čia ne mano reikalas ir iš kart atsiprašau, jai nepatiks mano nuomonė, bet jau tokio amžiaus vaikučiai turėtų prašytis ant puodo. Mano sūnus dar mažas, bet dėsiu visas pastangas, kad nebereikėtų naudot pampersų. O gal, pabandykit kremuka "sudocrem", jis mums labai padeda ir dar pudryte pabarstau.
Atsakyti