Įkraunama...
Įkraunama...

Bepanten

supraskit kad to bapanteno yra keliu rusiu, tad pries tepdamos issiaiskinkit
Atsakyti
Tepiau as bepanteno tepaliuku iki 4 menesiuku kiekviena karta keiciant sauskelnes ir nieko blogo neatstiko schmoll.gif Kalbejau su gydytoja ir pasake, kad reikia tepti su saiku, o ne kad svytetu odele nuo tepalo, jo reikia labai mazai ir viskas bus gerai ax.gif Beto bet koki tepaliuka uzpakaliukui reikia tepti su saiku, o dabar naudojame sudocream ir tik nakciai, diena uztenka nuprauti po siltu vandenuku thumbup.gif
Atsakyti
yra kremukas yra tepaliukas,va kada sumaisot tai ir prisidarot bedu
Atsakyti
4u.gif Mes taip pat bepanteno tepaliuku tepam paraudusias vieteles.Ir gydytoja rekomendavo,ir rezultatas iš kart pastebimas thumbup.gif
Atsakyti
Kai mano vaikui buvo keli men. as ir buvau uz bapentena, nes ligoninej dovanota bapenteno maza tubele puikiai tiko, bet kai ji baigesi ir nusipirkome tokia pacia didele tubele, isutimai tapdavo dar didesni ir su kiekvienu tepimu budavo tik blogiau, tuomet ir suabejojau bapenteno tinkamumu. Aisku tepimo sluoksnis visai nepasikeite is tos ar anos tubeles, o vat rezultatas, net labai. Perejau prie liaudisku priemoniu - bulviu krakmolo ir daznesniu oro voniu thumbup.gif
Atsakyti
O man Bepanthen labai geras.Pati naudojau kai kojas buvau apsisutinusi.Pas vaika jokiu issutimu niekada nebuvo.Jei truputi parausdavo iskart Bepanthenu patepdavau ir po poros valandu vel viskas o.k. budavo. Nezinau gal cia nuo odos tipo priklausso??????????
Atsakyti
Mums Bepanthen labai padeda mes ji naudojam būtent tepaliuka thumbup.gif
Atsakyti
Ko gero tikrai, viskas priklauso nuo odelės tipo, nors mums ir neteko susidurti su "bepanthenu" šiuo klausimu.. Iššutimams naudoju "sudocream" ir pataisų sporų miltelius, nors realiai kremuką, t.y."sudocream", naudojam kiekvieną kart keičiant "pampersą". Dabar mano mergytėi 5mėn., o užpakaliukas tik kartais vos vos parausta (kai per ilgai nepakeičiu blush2.gif ), bet ir tai būna itin retai. O vat kai jai tebuvo koks mėnesiukas, tai kol nebuvau "įgijus" patirties -tai ilgai vargom ir daug visokių kremukų išbandėm.. ir apsistojom ties "sudocream"u, nors teko iš mamyčių girdėt nusiskundimus, dėl to, kad sunkiai nusiplauna, nes padengia kaip vaškas, bet man svarbu, kad mažylė nešunta, o jei kas panašaus artinasi- žinau kaip staigiai užkirst kelią tam.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(xvikutex @ 2006 06 19, 17:26)
Mano mazylei storuliukei buvo 2 men, raukšlės gilios, tarp jų oras nepateko ir baisiai šuto. dažnai prausiau, valiau, keičiau pampersus, o blogiausia kad naudojau Bepanten. gydytoja patarė juo tept tai ir tepiau, po kiekvieno apiprausimo. kūdikėlis pirmas, mama žioploka nesupratau kad padėtis blogėja. raudonumą tiesa nuėmė, bet kad odelė plonėja nesupratau. kai patepdavau, mano vargsiuke vergdavo, niurksejo, o aš jai: "taip reikia mažute, bus geriau..." ir vieną kart po tokios procedūros pamačiau klaikų vaizdą. gavau šoką. kirkšnelėse pasirodė kraujo, tarsi britvute įpjauta. savijauta siaubinga. persirašėm pas kitą daktarą, kuris paaiškino kad NUO BEPANTEN PLONĖJA ODELĖ! Ir patarė po valymo gerai nusausinus dėti medvilnės pūkų. taip ir padariau.Jų su skutimosi peiliuku priskutinejau nuo apsivėlusių marškinukų. dabar mano dručkė sekmingai sveiksta. Šiaip gal jis ir neblogas daiktas, bet su juo reikia labai atsargiai, o dar geriau rinktis medvilnės pūkus.
Ir dar pasimokiau, labiau isiklausyti i savop vaika. Žliumpt iš savigraužos norisi vos prisiminus kaip kankinau savo brangenybe. verysad.gif  cry.gif

oho! o mums vaistinej pasiule tept juo smakriuka, nuskirdusi nuo seiliu doh.gif Aciu uz istorija, nebebus jo namu vaistinej schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(monikagreimiene @ 2007 05 03, 18:58)
oho! o mums vaistinej pasiule tept juo smakriuka, nuskirdusi nuo seiliu doh.gif  Aciu uz istorija, nebebus jo namu vaistinej schmoll.gif

čia priklauso nuo vaikų odelės individualiai,jis mums tinka ir naudojam jį toliau 4u.gif
Atsakyti
mes ir naudojam bepantchen tepaliuka rurava ir labai patenkinti, kaip reikia tai ir visai seimai jis pasitarnauja thumbup.gif
Atsakyti
As Bepanten'a naudoju speneliams patepti, bet nedaznai. nusipirkau ji pries gimdyma, kad tureciau ligoninej, bet kai gydytoja buvo atejusi lankyti musu leliaus pirma karta i namus, tai patare Sudocream'a geriau tepti.
Atsakyti