Įkraunama...
Įkraunama...

Bepanten

QUOTE(Nerytė @ 2007 02 19, 15:37)
Man bepanthen padejo speneliams sutrukusiems pradzioje, o uzpakaliukui naudojam Sudocrem  thumbup.gif

bepanthen mano nuomone perstiprus musu leliuku uzpakaliukams
Atsakyti
Gal as cia biski ne i tema biggrin.gif , bet paskaiciau, kad daug mamyciu (kaip ir as pati anksciau) Bepanten naudoja sutrukusiems speneliams. Viskas taip, tik patarciau pries maitinant nusiplauti, nors ir raso anotacijoj, kad nereikia. Mano mama kai pamate, kad as nenuplaunu pries tai patepto Bepanteno ar Garmastano (sitas tepalas irgi gerai padeda, gal net geriau man buvo nei bepantenas), liepe paciai paragauti, ka kisu vaikui i burna.. Gincijaus, kad jei raso, kad nereikia nuplauti, reiskia ir nereikia schmoll.gif , bet paskui vis tik palaiziau pirstus po patepimo - skonis tikrai reto bjaurumo, o po garmastano tai geras pora velandu burnoj kartu buvo blink.gif . Va, tau ir "nereikia nuplauti"...
Atsakyti
man irgi buvo nelabai gera patirtis su bepanthen 4u.gif odytė buvo dukrytei paraudus, tai aš kvailė negailėdama tepiau ir pradėjo odytė luptis 4u.gif manau, kas paprastai skirta suaugusiems, nereiktų naudot kūdykiams, o farmacininkai gali reklamuot ir snekėt, bet ką, juk dabar medikų etika kaip ir dinozaurai, išnyko verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutemaza @ 2007 02 20, 17:02)
man irgi buvo nelabai gera patirtis su bepanthen 4u.gif odytė buvo dukrytei paraudus, tai aš kvailė negailėdama tepiau ir pradėjo odytė luptis 4u.gif manau, kas paprastai skirta suaugusiems, nereiktų naudot kūdykiams, o farmacininkai gali reklamuot ir snekėt, bet ką, juk dabar medikų etika kaip ir dinozaurai, išnyko verysad.gif

VARGSE MAZOJI, GAILA KAI TAIP KANKINASI MUSU LELIUKAI
Atsakyti
Mano mazuliui irgi uzpakaliukas pasuto.Tepiau sudocremu,bet tik patepus baisiai klykt pradedavo ir jokio efekto nemaciau.Gal netinka?Po to bepanthenu tepiau,taip pat nepadeda.O dar kai pasiskaiciau,kokiu didesniu bedu jis pridaro.Nustojau tept.Dabar sebamed nuo issutimu naudojam.Bet jis man tik kosmetinis,negydantis atrodo.Turim ir johnsons pudra.Kokiu dar priemoniu jus,tai jau patyrusios,dar galetumet patarti?
Atsakyti
as cia skaitau ir matau kad mamytes arba nezino arba nesusikalba,nes bepanteno yra keliu rusiu as ten visu nepamenu,bet yra tepalas,yra kremai ir ten vieni tinka tik vaikam kiti mamom maitinant,as asmeniskai naudojau bepanten tepala po maitinimo ir kudikiu odelei toks bendras,bet yra ir kitokiu,tai man labai geras kadangi netrukinejo speneliai po gimdymo,kol vaikutis ismoko valgyt graziai kazkada ikandes buvo gana stipriai tai kelis kart patepiau ir uzgijo zaisdele,kudxikiui nenaudoju kaip profilaktines priemones o tik jei matau kad paraudo tai geresnio dalyko nesu radus(kai pirma auginau oi kiek visokiu isbandziau kol kazkas pasake kad jis ir kudikiam tinka,o su tais kur ira sudetyje zinko tai beda jie tokia luobele uzdeda,kad paskiau nieko negali padaryt)as uz bepanten tik atidziai pasiziuret ka turit ar tepala ar krema ir kam skirtas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(indrae @ 2007 02 21, 16:15)
Mano mazuliui irgi uzpakaliukas pasuto.Tepiau sudocremu,bet tik patepus baisiai klykt pradedavo ir jokio efekto nemaciau.Gal netinka?Po to bepanthenu tepiau,taip pat nepadeda.O dar kai pasiskaiciau,kokiu didesniu bedu jis pridaro.Nustojau tept.Dabar sebamed nuo issutimu naudojam.Bet jis man tik kosmetinis,negydantis atrodo.Turim ir johnsons pudra.Kokiu dar priemoniu jus,tai jau patyrusios,dar galetumet patarti?

tai jau didele zaizdele ant tavo leliaus uzpakaliuko, kad jau verkia.daugiau isrenk, prausk su vandenuku, gerai nusausink, dazniau ir ilgiau laikyk pliku uzpakaliuku, tegul vedinasi .zinoma nesusaldyk.dazniau keik sauskelnes, ben jau kol sugys.dabar ant tu zaizdeliu geriau nieko netepk,kol neapsitrauks.
Atsakyti
QUOTE(xvikutex @ 2006 06 19, 17:26)
...
persirašėm pas kitą daktarą, kuris paaiškino kad NUO BEPANTEN PLONĖJA ODELĖ! Ir patarė po valymo gerai nusausinus dėti medvilnės pūkų. taip ir padariau.Jų su skutimosi peiliuku priskutinejau nuo apsivėlusių marškinukų. dabar mano dručkė sekmingai sveiksta. Šiaip gal jis ir neblogas daiktas, bet su juo reikia labai atsargiai, o dar geriau rinktis medvilnės pūkus.
Ir dar pasimokiau, labiau isiklausyti i savop vaika. Žliumpt iš savigraužos norisi vos prisiminus kaip kankinau savo brangenybe. verysad.gif  cry.gif


Na kiekvinam savaip smile.gif

Kad jis plonina odelę tai netiesa (kad ir daktaras sakė), juk tai nehormonis tepalas (išplonina hormoniniai)...
Tiesiog šis tepalas netiko vaikeliui ir tiek, o gal ir grybelis buvo ir alergija kažkam smile.gif
Man jei pašunta pažastytės ar kitur jis idealiausias, ir sesė abiem savo vaikams naudoja (ir buvo storuliukai), jai dukrytei būtent bephantene tepalas padėjo išvengti visų nemalonumų wink.gif

Jei čia apie tepalą smile.gif

Kartais panaudoju paprastą Cinko oksido tepalą, jis pigesnis blush2.gif ir nėra jokių priedų, tik cinkas ir baltasis parafinas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Mike @ 2007 02 20, 14:26)
Gal as cia biski ne i tema biggrin.gif , bet paskaiciau, kad daug mamyciu (kaip ir as pati anksciau) Bepanten naudoja sutrukusiems speneliams. Viskas taip, tik patarciau pries maitinant nusiplauti, nors ir raso anotacijoj, kad nereikia. Mano mama kai pamate, kad as nenuplaunu pries tai patepto Bepanteno ar Garmastano (sitas tepalas irgi gerai padeda, gal net geriau man buvo nei bepantenas), liepe paciai paragauti, ka kisu vaikui i burna.. Gincijaus, kad jei raso, kad nereikia nuplauti, reiskia ir nereikia schmoll.gif , bet paskui vis tik palaiziau pirstus po patepimo - skonis tikrai reto bjaurumo, o po garmastano tai geras pora velandu burnoj kartu buvo blink.gif . Va, tau ir "nereikia nuplauti"...


Mums lietuviams rašo, kad nereikia, tuo tarpu pvz prie Garmastan angliškoje anotacijoje skaičiau REKOMENDUOJA nuplauti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mama_brunetė: 25 vasario 2007 - 16:51
As net nezinojau kad jis toks kenksmingas blink.gif g.gif vienu odelej kenkia kitiems padeda.As asmeniskai tapiau nuo gimimo gal 5 kartus.Jis jai niekuo nepadeda ir man nepadeda jei turiu odos sutrikimu. schmoll.gif
Nuo issutimu daugiausiai leidziu paplikinet ir keiciu sauskelniu rusi,jei kas netaip,juk ju begales,tai galima sau tinkancius atrasti mirksiukas.gif
beto prausiames po kiekvieno kakucio sikniuke kad nebutu suprakaitavus ir bakteriju neliktu,nes sutimo vietoj jos greit dauginas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutemaza @ 2007 02 20, 18:02)
man irgi buvo nelabai gera patirtis su bepanthen 4u.gif odytė buvo dukrytei paraudus, tai aš kvailė negailėdama tepiau ir pradėjo odytė luptis 4u.gif manau, kas paprastai skirta suaugusiems, nereiktų naudot kūdykiams, o farmacininkai gali reklamuot ir snekėt, bet ką, juk dabar medikų etika kaip ir dinozaurai, išnyko verysad.gif



O man gimdymo namuose vaiku daktare sake kad bepantenas tinka tokioms zaizdelems kaip nugrauzti speneliai ar pan.gydyt. O nuo issutimu liepe nusipirkt spirig firmos tepalas Excipial. Ir tikrai geras neturiu jokiu problemu.
Atsakyti
Mes tai dar prieš keturis metus gimus dukrai atradom Seba Med kremuką nuo iššutimų. Jis thumbup.gif ir skirtas būtent jautriai kūdikio odelei.
Vėliau tas pats kremukas mums buvo puiki priemonė paraudusiai nuo slogos panosei gydyti 4u.gif
Apie Bepanthen buvau labai geros nuomonės, nes maitinant krūtimi jis nepakeičiamas, bet paskaičiusi šią temą labai džiaugiuosi, kad jį naudojau tik sau 4u.gif
Atsakyti
O mes naudojam "Dermilonpaste".Nezinau kaip kitiem,bet mum jeigu raudonas uzpakaliukas tai labai padeda ir tepti reikia labai plonu sluoksniu.
Atsakyti