Įkraunama...
Įkraunama...

Bepanten

Mums Bepathen labai padejo,ypatingai vasara,nes mes tokios truputi apvalutes,tai mum kakliukas ir pazastytes,per tuos didziuosius karsciu ,suto,o Bepanthenas gelbejo thumbup.gif O Uzpakaliukas apsaugotas,nes ji saugo pampers sauskelnes ir serveteles biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(la bamba @ 2007 02 17, 17:07)
O mano vaikas nesunta. Naudoju pampers firmos sauskelnes. Po ismaudymo rauksles patepu Sudocrem, bet gana retai. O Bepanthen man puikiai padeda, kai nugrauzia spenelius,o vaikui jo nenaudoju.
Papildyta:
naudoju ir dregnas serveteles pampers... rezultatai puikus  bigsmile.gif


Mes irgi nudojam Pampers pampersus ir serveteles, jokiu issutimu, aisku irgi karta i diena patepu sudocream mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes taip pat naudojomės Bepanten taepaliuku ax.gif Ir viskas atrodo gerai... 4u.gif
Atsakyti
Bephanten yra tepalas ir kremas, kurie yra šiek tiek skirtingo veikimo. Jeigu šis tepalas nepadeda nuo iššutimo, tai rekomenduoju paprastą ir išbandytą receptą: po maudynių sausai nušluostyti ir ištepti vaikišku aliejumi. Jei norit, galima taip daryti 2 kartus per dieną. Rezultatai pasimato jau po pirmo karto.
Nemanau, kad Bephanten yra blogas, jis tik per daug išreklamuotas, jo reikšmė perdėta ir tiek.
Atsakyti
Mano mažajai, jau beveik du metukai, mes naudojomes pampers servtėlėmis, o tepaliuku Bepanten, teko pasinaudoti, gal kokius 3 kartus, o kai priežiūrą perdaviau seneliams supratau, kad iki tol jokio iššutimo pas mus ir nebuvo, nes tik dabar, pirmą kartą, pamačiau, ką reišia pašutimas... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bulve @ 2007 02 17, 19:00)
Bephanten yra tepalas ir kremas, kurie yra šiek tiek skirtingo veikimo.  Jeigu šis tepalas nepadeda nuo iššutimo, tai rekomenduoju paprastą ir išbandytą receptą: po maudynių sausai nušluostyti ir ištepti vaikišku aliejumi. Jei norit, galima taip daryti 2 kartus per dieną. Rezultatai pasimato jau po pirmo karto.
Nemanau, kad Bephanten yra blogas, jis tik per daug išreklamuotas, jo reikšmė perdėta ir tiek.

sutinku su tavim, dar yra maudant i vandenuka ilasint kelis lasus vaikisko aliejuko mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ir kaip gali sakyti kad nenaudoti bepanten,man jis nuostabus thumbup.gif .Jei kam netinka,tai ir nenaudokit.Juk kiekvienam skirtingai.Beje ji reikia moketi naudoti,jei vos dregna oda ir patepi,gaunasi kazkokia reakcija,bet jei mama rupestingai vaika nuvalo,tai gydo akimirksniu.Stai taip. lotuliukas.gif
Atsakyti
Oho, net itart negalejau kad gali taip but blogai blink.gif
as taip pat naudoju "Bephanten" tik vat tepu laaaabai plonai ir ant sausos odeles.Na ir zinoma ne kasdien. Po maudyniu(3 kart savaiteje) kuneli tepam aliejiukais.
Atsakyti
mamytes ko jusu atzaleles taip sunta, gal sauskelnes pakeiskit i kokia kita rusi. kai mano mazute turejo temperaturos buvo uzpakaliukas truputi paraudes, tai tepiau su kremuku SUDOCREM thumbup.gif . thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(papse @ 2007 02 07, 21:56)
mums tinka bepanthen, dar nuo pasutimu tiko kur pati eurovaistine gamina smile.gif . o sudocream mums netiko ir dabar stovi didziule banke bereikalo praimta. o geriausiai padeda buti kuo daugiau pliku uzpakaliuku  biggrin.gif

Kiekvieno užpakaliukas individualus 4u.gif . Mano jautruolei profilaktiškai ir bepanthen, sudocream, J&J, sebamed nemaišė. Bet kai prasidėjo problemos su odele, tai niekas geriau nepadeda, kaip oro vonios, dažnas sausk. keitimas (min 9-10k per d.), tinkamai parinkta pati sausk. rūšis.. doh.gif .. taip taip. Bei sureguliuota mityba. assa.gif
O kuomet oda sveika, galima dėti bet kurias, bet jau per pusdienį oda vėl įsijautrina ir tuomet tinka tik libero.... timpt už vadžių ir vėl iš pradžių karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(xvikutex @ 2006 06 19, 17:26)
Mano mazylei storuliukei buvo 2 men, raukšlės gilios, tarp jų oras nepateko ir baisiai šuto. dažnai prausiau, valiau, keičiau pampersus, o blogiausia kad naudojau Bepanten. gydytoja patarė juo tept tai ir tepiau, po kiekvieno apiprausimo. kūdikėlis pirmas, mama žioploka nesupratau kad padėtis blogėja. raudonumą tiesa nuėmė, bet kad odelė plonėja nesupratau. kai patepdavau, mano vargsiuke vergdavo, niurksejo, o aš jai: "taip reikia mažute, bus geriau..." ir vieną kart po tokios procedūros pamačiau klaikų vaizdą. gavau šoką. kirkšnelėse pasirodė kraujo, tarsi britvute įpjauta. savijauta siaubinga. persirašėm pas kitą daktarą, kuris paaiškino kad NUO BEPANTEN PLONĖJA ODELĖ! Ir patarė po valymo gerai nusausinus dėti medvilnės pūkų. taip ir padariau.Jų su skutimosi peiliuku priskutinejau nuo apsivėlusių marškinukų. dabar mano dručkė sekmingai sveiksta. Šiaip gal jis ir neblogas daiktas, bet su juo reikia labai atsargiai, o dar geriau rinktis medvilnės pūkus.
Ir dar pasimokiau, labiau isiklausyti i savop vaika. Žliumpt iš savigraužos norisi vos prisiminus kaip kankinau savo brangenybe. verysad.gif  cry.gif


Kai perskaiciau sia tavo istorija, supratau, nuo ko mano suneliui vienu tarpu odele palei kirksnytes kuri laika tarsi luposi, juk ir as naudojau bepantena po kiekvieno prausimo, bet kai praejo uzpakaliuko paraudimai, patepu jo tik kartais, kai matau kad rausta, tai lyg nieko
Atsakyti
Man bepanthen padejo speneliams sutrukusiems pradzioje, o uzpakaliukui naudojam Sudocrem thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 19 vasario 2007 - 14:38