Įkraunama...
Įkraunama...

Bepanten

QUOTE(flintas @ 2007 02 08, 17:24)
paskambinau daktarei tai liepė nusipirkti kažkokį IMAKORT tepalą sakė kad jis su hormonais.
Labai prašau patarkite ką jūs naudojote,gal yra koks antibiotinis tepalas, bet ne hormoninis .
Atsiliepkite verysad.gif

Hormoninį tepaliuką jei tikrai reikia galima naudoti, tik neilgai - mano manymu ne ilgiau 2-3 dienų. O po to vėl pereiti prie nehormoninių. Aš naudijau Advantan'ą, kai buvo atsiradusi rausva dėmė ant užpakaliuko. Vyresnei dukrai irgi vis atsiranda rausvų pleiskanojančių dėmelių, tai keletą kartų patepa ir išnyksta. Bet tepu būtent keletą kartų, ne daugiau. O veido sričiai geriau turbūt visai nenaudoti.
Atsakyti
na as jau savo liales nekankinu, netinka vienas tepalas bandau kita, bepantenas ne visada tinka, be to kaip jau rašė jo yra trijų rūšių, bet kad musm tai geriausiai padeda pudra, Jhonsons baby, ir oro vonios kuo ilgiau vaikutis buna be sauskelniu, kas dabar žiema nėra lengva, tuo jam geriau... ir nereikia toli begti nuo senolių išminties, vėliau ar ankščiau prie jos tenka grįžti...
Atsakyti
Odą plonina hormoniniai tepalai, pvz. cutivate, elocon. Bepanthen nehormoninis juk, neturėtų jis plonint odos.
Atsakyti
o mes tai tepem paprasciausiu rapsu aliejuku( isvirintu) ir super thumbup.gif
Atsakyti
[COLOR=red] tepdavau svo mazyli sudocrem tepalu ir pkeisdavau ji pudra, bet dabar pastebejau raudonu spuogeliu netoli kirksniuku ir kai kur raudonas demeles, gal kas susiduret, kaip ir ka naudojot?
Atsakyti
Naudojam ir Bepanten ir Sudocrem pakaitomis,tai nepastebėjau jokių negerumų,man sakyčiau net labiau patinka Bepanten,kadangi lyg greičiau isigeria g.gif
Atsakyti
naudojam sudocream,bet ir bepanthen kartais,tik plonu sluoksniu reikia tept,o su mano kirbalu tai padaryt nelabai gaunasi lotuliukas.gif
Atsakyti
O mes bepanthenu nesiskundziam. Jei koks paraudimas atsirado, patepi ir po valandeles jau neber. Niex nesako kad kaskart keiciant sauskelnes jau ji reikia ir tepliot. Jug galoma pudryte paslakstyti kad puskaliukas nesustu.
Tai va. O jeigu yra mamyciu ir ju vaikuciu su labai jautria odyte, tai galiu parekomenduoti Aqualan kremuka. Jo sudetyje yra labai daug vandens. Galima naudoti ir tada, kai nera galimybes nuprausti uzpakaliuka. Na, ziurekit man - su tuo Bepanthenu baikit gasdinti zmones smile.gif Jug ne sieros rugstis!!! biggrin.gif

Iki 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(tiesiog aš @ 2007 02 13, 11:25)
Odą plonina hormoniniai tepalai, pvz. cutivate, elocon. Bepanthen nehormoninis juk, neturėtų jis plonint odos.



As irgi taip pat manau.
Atsakyti
Mums BEPHANTEN irgi nepadejo, tik luposi idele ir net baisiau buvo blink.gif, mums geriausiai padeda dregnos serveteles PAMPERS - jokiu issutimu thumbup.gif
Atsakyti
o mes naudojom pataisu miltelius labai gerai, ir kartais bepantheno krema.
Atsakyti
QUOTE(xvikutex @ 2006 11 26, 15:11)
nuo sutimu super padeda cutivate, bet net ant pakuotes parasyta, kad iki 1 metu, arba jautriose vietose naudoti negalima, nes ploneja odele. tad jei jau buna kritine situacija, truputuka patepu ir kudikis kaip naujas. zinoma stengiuosi jo nenaudoti visai, bet karta per savaite tenka. manau tai nieko blogo. geriau nei hormoniniai (kokius daktaras israse). KAIP MANOT?

CUTIVATE butent ir yra hormoninis vaistas.
As profilaktiskai naudodavau butent pavirinta alieju (saulegrazu ar alyvuogiu) ir thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaila: 17 vasario 2007 - 16:54
O mano vaikas nesunta. Naudoju pampers firmos sauskelnes. Po ismaudymo rauksles patepu Sudocrem, bet gana retai. O Bepanthen man puikiai padeda, kai nugrauzia spenelius,o vaikui jo nenaudoju.
Papildyta:
naudoju ir dregnas serveteles pampers... rezultatai puikus bigsmile.gif
Atsakyti