Įkraunama...
Įkraunama...

Bepanten

QUOTE(laurada @ 2007 02 07, 15:35)
Del bepanteno as ir girdejau, kad labai plonina odele, tai asir jo nelabai naudoju, o sudocream man labai patinka ir padeda  thumbup.gif

Yra trijų rūšių Bepantenas: kremas, tepalas ir Bepanten+ tepalas. Taigi, Bepantenas + turi hormonų, todėl nuo jų tikrai odelė gali išplonėti. Užpakaliukui tinka tik tepalas be pliuso ir kremas.
Atsakyti
ss
Atsakyti
paskambinau daktarei tai liepė nusipirkti kažkokį IMAKORT tepalą sakė kad jis su hormonais.
Labai prašau patarkite ką jūs naudojote,gal yra koks antibiotinis tepalas, bet ne hormoninis .
Atsiliepkite verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(flintas @ 2007 02 08, 16:24)
paskambinau daktarei tai liepė nusipirkti kažkokį IMAKORT tepalą sakė kad jis su hormonais.
Labai prašau patarkite ką jūs naudojote,gal yra koks antibiotinis tepalas, bet ne hormoninis .
Atsiliepkite verysad.gif


Apie Imacort galima pasiskaityti cia:
http://www.gintarine...08d9010bb59fd05

Siaip, jeigu su gydytojos nuomone nesutinkat, reikia ieskoti dar vienos nuomones 4u.gif Kiek suprantu, tai gan stiprus vaistas. Mano vaikiui (jam tuo metu buvo 7 men) is antibiotiniu tepalu dermatologe buvo skyrusi Baneocin. Aisku, kiekvienas atvejis yra individualus...
Atsakyti
pries pora metu dar buvo tokio tepalo Desitin pagaminto cinko pagrindu, labai tiko tokiems dalykams. Gaila dabar nebeprekiauja juo. Bet tiktu manau tepaliukas kuriame yra daugiau cinko.
Atsakyti
Oj,turejom sia baisia problema,puse metu gydemes verysad.gif O isgijo taip paprastai,kaip tikrai nesitikejau biggrin.gif Nusispjoviau i visokiu kremus,nes nuo ju tik blogiau darydavosi,nuplaudavau uzpakaliuka,nusausindavau ir vsio bigsmile.gif Ir isgijo,net pati nezinau kaip ir nepatariu naudotis mano tokiu patarimu,bet mums tiek uzteko doh.gif
O buvo baisiai issute,su atvirom zaizdom ir slapiavimu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovitah: 08 vasario 2007 - 17:44
QUOTE(sandra2 @ 2007 02 07, 14:19)
o mums nei bepantenas nei sudokremas nepadeda nzn nei ka naudot  schmoll.gif  g.gif

reiske netinka sauskelnes
Papildyta:
QUOTE(flintas @ 2007 02 08, 16:24)
paskambinau daktarei tai liepė nusipirkti kažkokį IMAKORT tepalą sakė kad jis su hormonais.
Labai prašau patarkite ką jūs naudojote,gal yra koks antibiotinis tepalas, bet ne hormoninis .
Atsiliepkite verysad.gif

nesuprantu kaip gali telefonu patarti kuo vaikuciui tepti kai nemato berimo ,ir dar stipru vaista,bandyk uzpakaliuka su kalio permarganato tirpaliuku paplauti ,o pasku pataisu pabarstyk ,arba anksciau kai susdavo uzpakaliukai krakmolu barste ,kai dukra buvo maza irgi nuo vidurevimo buvo pasutus ,tai viriau semenu nuovira tai irgi labai gerai padejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(flintas @ 2007 02 08, 14:22)
mums taip pat tinka bepanthenas, bet va atsitiko bėda, mano mažulis pradėjo labai dažnai kakoti, kartais ir pavidurioja, atsirado net žaizdelės, tai dabar niekas nebepadeda. Tepu su šaltalankio aliejumi, bet kas iš to kad po 15 min. vėl reikia plauti užpakaliuką.
Patarkite ką naudojate tokiu atveju. Tiesiog gaila vaiko unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif

Šią bėdą tikrai žinau ir pažįstu jau tikra tiesa kai viduriuoja ir mums niekas nepadeda schmoll.gif visas užpakaliukas žaizdoms nueina bet su bepantenu vistiek nesiskiriam tepam tik juo ir tada stengiuosi kuo ilgiau laikyti be sauskelnių vienu žodžiu oro vonios ir kai eina miegoti pietų miegelio sauskelnių nededu ištepu bepantenu ir tarp kojyčių įdedu marliuką bandžiau tokiu atveju pataisų milteliais bet nieko schmoll.gif taip ir vargsti bent pokolkas kol vaikutis viduriuoja doh.gif vienu žodžiu mano manymu daugiau reika oro vonių ir žinoma tepti bepantenu,yra dar žinau tepti didesnėms žaizdoms bepanten plus bet aš nė karto jo nebandžiau gal jis geriau padėtų g.gif aš tiesiog tepu tik paprastu bepant...ir šiaip ne taip išsigydom juk vistiek viduriavimas su lyg kiekviena diena mažėja ir taip išsigydom užpakaliuką soske.gif na gal dar kitos mamytės ką nors patars sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(oksancik @ 2006 06 19, 23:58)
o dieve tu mano,musu istorija parasei (TIKRAI!),tik mums sis "bajeris" siandien atsirado,baisiai issigadau kai vaikas (cia pas vyresneli 3 m) atejo ir rankos kruvinos  doh.gif kelnaites irgi visos kraujuotos,paziurejau vaizdas tikrai klaikus...atrodo kaip kas 3 kartus ipjove,trys linijos kraujuojancios verysad.gif o mes kai tik koks spuogelis,ar triusikais itrindavo, stora sluoksni Bepanteno dejom,ir maza tuo,stebejomes ,toliau vis tepdami,kad buvo pora spuogeliu,po to didele deme,kuri didejo vis ir kol nepradejo kraujuot.kazkada buvom pas daktere bet ji tik pasiule diena priesgrybeliniu tepalu teptis,diena Bepantenu ... Tai siandien nuvarem i vaistine,vaistininke dave purskala dezinfikuojanti ir Baneocin miltelius kad sausintu.Ir tikrai pasake kategoriskai atsisakyt Bepanteno.Nors jis mums iki siol buvo draugas,visus nuo gimimo 3 m,bet geriau mes ji "nurasysim" arba tik extra atvejais naudosim..... blink.gif

man atrodo kad jusu viena tik klaida- netepkit bepantenu rauksliu,o tik pampersu prisilietimo zonas.rauksleles uztenka paprastu alieju ir pataisu milteliais.tokiu metodu mes puikiai jauciames jau 2 men,ir nezinom ka reiskia issutimai,nors maudomes kas sav ,aisku kas 2 d apsivalom dregna sluostele.
Papildyta:
QUOTE(ginga @ 2007 02 08, 16:31)
Yra trijų rūšių Bepantenas: kremas, tepalas ir Bepanten+ tepalas. Taigi, Bepantenas + turi hormonų, todėl nuo jų tikrai odelė gali išplonėti. Užpakaliukui tinka tik tepalas be pliuso ir kremas.

mamytes,as turiu patirti del kremu su hormonais!nesusiviliokit greitu isgijimu,nes tikrai tie hormonai isplonina epidermi ypac veido srityje.tepiau sunu nes buvau jauna ir niekas nepatare,tai oda lyg siol saulej blogai idega,pastoviai isblyskes. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(gutute @ 2007 02 10, 12:33)
man atrodo kad jusu viena tik klaida- netepkit bepantenu rauksliu,o tik pampersu prisilietimo zonas.rauksleles uztenka paprastu alieju ir pataisu milteliais.tokiu metodu mes puikiai jauciames jau 2 men,ir nezinom ka reiskia issutimai,nors maudomes kas sav ,aisku kas 2 d apsivalom dregna sluostele.
Papildyta:

mamytes,as turiu patirti del kremu su hormonais!nesusiviliokit greitu isgijimu,nes tikrai tie hormonai isplonina epidermi ypac veido srityje.tepiau sunu nes buvau jauna ir niekas nepatare,tai oda lyg siol saulej blogai idega,pastoviai isblyskes.  schmoll.gif

O nemanai,kad cia tik tavo vaikui sitaip?? g.gif Juk kiekvienas vaikas yra individualus.Kas netiko tavo vaikui,nereiskia kad kitam gali taip pat netikti.
Atsakyti
na mums padada,iki siol nepakenke
Atsakyti
QUOTE(Sandruliukas @ 2007 02 10, 16:38)
O nemanai,kad cia tik tavo vaikui sitaip?? g.gif Juk kiekvienas vaikas yra individualus.Kas netiko tavo vaikui,nereiskia kad kitam gali taip pat netikti.

as nesakau kad bepanten mano vaikui nepadejo,jis man netgi labai padeda,tik patariau kitom mamom kurioms jis nepadeda,o kalba eina apie tepaliukus su hormonais.jo pasekmes manau kiekvienam vaikui vienodai atsilieptu .
Atsakyti