Įkraunama...
Įkraunama...

Bepanten

Bepantenas ir mums nepadėjo schmoll.gif , o ir man pačiai nuo jo buvo siaubinga odos reakcija, o nuo iššutimų puikiai padelo dermilon kremukas thumbup.gif . Kai niekas nepadeda vietoj tų pukeliu galima naudoti pataisų miltelius parsiduoda vaistinėj , mes taip išsigydėm thumbup.gif , nors reikalas irgi buvo baisus
Atsakyti
mums ir bepanten nepadejo, padejo tik dermilo paste ax.gif uzpakaliuko berimus gydyti ax.gif
Atsakyti
Mums gydytoja išrašė tokio tepaliuko, kuris gaminamas vaistinėje. Nu kažkoks stebuklas, jei tik kur parausta, patepi, iškart odelė lygi, graži, švari. thumbup.gif Mes tik jį naudojam, jei prireikia. Tik jis be pavadinimo, ir sudėties nežinau, nes pagal gyd. receptą mums jį padarė. Jau baigiam, reikės paprašyti, kad vėl išrašytų, galėsiu pažiūrėti kokia sudėtis. 4u.gif
Atsakyti
vakar pries miega dukrytes pakinkliukus patepiau su pasildytu saulegrazu aliejum, siandien ryte ne zymes, kad pasute butu. Mamos paklausiau thumbup.gif
Atsakyti
mums bepantenas schmoll.gif dar ligoninėj sesutė patarė patept užpakaliuką juo pamačiusi, kad mažiui jis paraudęs, aš taip ir padariau, tai sekantį kartą keičiant sauskelnes vaizdas dar baisesnis, patepiau storiau blush2.gif pagalvojau, kad gal tąsyk perplonai ir šlapimas taip nugraužė doh.gif užteko pamatyt paskui užpakaliuką ir atsisakiau minties apie bepanteną. Išsigydyt padėjo krakmolas ir buvimas be pamperių smile.gif dabar naudojam sudocrem ir jis jam thumbup.gif kartais pamainau su aliejuku, nes krakmolo atsisakėm kai vėl gulėjom ligoninėj, tada naudojom cinko tepalą ir jis visai geras palyginus su kaina, tačiau tikrai neprilygsta sudocremui ir plikam užpakaliukui 4u.gif
Atsakyti
O aš tepiau vaikui visur kur tik raukšlytė parausta doh.gif , tai va ko kakliukas taip blizgėt pradėjo lyg oda būtų nudzulinta, o už ausyčių net kaip įplyšę frusty.gif . Per vėlai paskaičiau
P.S. ne man suprasti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mammy: 12 sausio 2007 - 20:47
Zodziu as be zodziu apie mamu kvailuma ir naivuma! Tai jei nepadeda, tai kam tepti, kol zaizdos susidaro! Yra kitu priemoniu! O bepantenas mums kartais nepadeda, o kartais padeda net labai. Jei vaikui reikia clotrimazolio, tai apie kokius bepantenus eina kalba?!!! Reik proto turet! O jau daktarelio patarimas- paskusk marliuku puku! Kas cia per cirkas?!
Atsakyti
QUOTE(Marinda @ 2007 01 13, 06:08)
Zodziu as be zodziu apie mamu kvailuma ir naivuma! Tai jei nepadeda, tai kam tepti, kol zaizdos susidaro! Yra kitu priemoniu! O bepantenas mums kartais nepadeda, o kartais padeda net labai. Jei vaikui reikia clotrimazolio, tai apie kokius bepantenus eina kalba?!!! Reik proto turet! O jau daktarelio patarimas- paskusk marliuku puku! Kas cia per cirkas?!


Tai kad raudonuma tikrai nuema, ir atrodo kad padeda. Užpakaliui profilaktiškai patepdavau tai jokių raudonumų ar iššutimų. Ir žinok kad nuo bepanteno gali taip darytis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mammy: 13 sausio 2007 - 15:29
man bepantenas irgi padedavo...jokiu nusiskundimu juo neturiu.
Atsakyti
sveikutės. aš tepiau kažkokiu kremuku kurį davė ligoninėj po gimdymo, sakė, kad labai gerai nuo paraudimų ir iššutimų. bet pradėjus tept pastebėjau, kad nuo jo pradėjo bert užpakaliuką ir tie spuogiukai pradėjo trūkinėt ir atsirado žaizdelės. tada pradėjau tept bepanten kremu ir užpakaliukas susitvarkė. pabaigus jį nusipirkau bepanten tepalą, vaistininkė sakė, kad jis geresnis už kremą, tai irgi nusiskundimų neturėjau, bet kremas pagal mane geresnis negu tepalas. dabar pradėjau tept kremą su pentanoliu ir vėl atsirado spuogiukų. tai pirksiu kažką kitą, nes kai perskaičiau, kad toki dalykai nuo bepanten pasidaro, tai net plaukai pasišiaušė. o gydytoja jį labai gyrė ir sakė, kad labai gerai, kad juo tepu.
Atsakyti
mums taip pat gerai buvo bepantenas viskam, bet tik ne užpakaliukui. Visai nasenai viena mamytė patarė pabandyti SUDOCREM ir labai patiko. Iškarto dingo visi pašutimai. Ir labai maloniai kvepia. Yra visokių indukų ir mažų ir didesnių ir dar didesnių. Lygtais trijų dydžių ir kainuoja vos ne trigubai pigiau už bepanteną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo armine2: 07 vasario 2007 - 11:13
Nusipirkau "sudocreme" vaistininkės patarimu ir nepasigailėjau. Visos kauno klinikų slaugytojos išgyrė, kad gerą kremą nusipirkom. O netrukus ir patys tuo ysitikinom. Pabėrimus ir paraudimus nuima kaip su ranka thumb_yello.gif
Atsakyti