Įkraunama...
Įkraunama...

Bepanten


nuo sutimu super padeda cutivate, bet net ant pakuotes parasyta, kad iki 1 metu, arba jautriose vietose naudoti negalima, nes ploneja odele. tad jei jau buna kritine situacija, truputuka patepu ir kudikis kaip naujas. zinoma stengiuosi jo nenaudoti visai, bet karta per savaite tenka. manau tai nieko blogo. geriau nei hormoniniai (kokius daktaras israse). KAIP MANOT?
Atsakyti
Mano mergaitė tik kelis kartus buvo pašutusi tai išbandėm ir Sudocrem tai visai netiko, o bepanthen thumbup.gif . Kaip suaugę žmonės renkasi kremus taip manau ir vaikučiam juk negali visiems tikti tas pats.
Atsakyti
Bepantenas tiko puikiausiai man, kai skaudejo spenelius pradejus zindyti, o mazylei puikiausiai uzgydo pasutusi uzpakaliuka thumbup.gif
Atsakyti
Kai auginau dukrytę, ta baisiausiai šuto, ne tik užpakaliukas, bet ir visos raukšlytės, tepaliukus, ko gero, išbandėm visus, kokių tik tuo metu buvo (ir bepanthen). O padėjo tik toks vaistinėje pagal receptą gaminamas. Na, o berniukas beveik nešuto, kartais parausdavo, ir jam puikiausiai tiko paprasčiausiais cinko tepaliukas už kelis litus. Taip kad reikia ieškoti tokio, kuris tiks. Ir pradėti nuo paprasčiausio...
Atsakyti
Maniškė užaugo su bepantenu. Mums tiko thumbup.gif Kito net neieškojau, nes nereikėjo . Ir dabar patepu paraudimus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xvikutex @ 2006 11 26, 16:11)
nuo sutimu super padeda cutivate, bet net ant pakuotes parasyta, kad iki 1 metu, arba jautriose vietose naudoti negalima, nes ploneja odele. tad jei jau buna kritine situacija, truputuka patepu ir kudikis kaip naujas. zinoma stengiuosi jo nenaudoti visai, bet karta per savaite tenka. manau tai nieko blogo. geriau nei hormoniniai (kokius daktaras israse). KAIP MANOT?

Į jūsų temą papuoliau netyčia ax.gif , bet kai perskaičiau, tai negalėjau susilaikyti.
Cutivate, yra hormoninis tepalas, mamyte, jūs nejuokaukite tokiais vaistais ir nebetepkite juo savo vaikelio schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(kastone @ 2006 11 26, 18:45)
Bepantenas tiko puikiausiai man, kai skaudejo spenelius pradejus zindyti, o mazylei puikiausiai uzgydo pasutusi uzpakaliuka  thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(xvikutex @ 2006 06 19, 17:26)
Mano mazylei storuliukei buvo 2 men, raukšlės gilios, tarp jų oras nepateko ir baisiai šuto. dažnai prausiau, valiau, keičiau pampersus, o blogiausia kad naudojau Bepanten. gydytoja patarė juo tept tai ir tepiau, po kiekvieno apiprausimo. kūdikėlis pirmas, mama žioploka nesupratau kad padėtis blogėja. raudonumą tiesa nuėmė, bet kad odelė plonėja nesupratau. kai patepdavau, mano vargsiuke vergdavo, niurksejo, o aš jai: "taip reikia mažute, bus geriau..." ir vieną kart po tokios procedūros pamačiau klaikų vaizdą. gavau šoką. kirkšnelėse pasirodė kraujo, tarsi britvute įpjauta. savijauta siaubinga. persirašėm pas kitą daktarą, kuris paaiškino kad NUO BEPANTEN PLONĖJA ODELĖ! Ir patarė po valymo gerai nusausinus dėti medvilnės pūkų. taip ir padariau.Jų su skutimosi peiliuku priskutinejau nuo apsivėlusių marškinukų. dabar mano dručkė sekmingai sveiksta. Šiaip gal jis ir neblogas daiktas, bet su juo reikia labai atsargiai, o dar geriau rinktis medvilnės pūkus.
Ir dar pasimokiau, labiau isiklausyti i savop vaika. Žliumpt iš savigraužos norisi vos prisiminus kaip kankinau savo brangenybe. verysad.gif  cry.gif

na as irgi naudojau bepanten bet mum kako panasaus tai nera buve blink.gif kirksniukai graziai atrodo g.gif cia jauc priklauso nuo kiekvieno vaiko
Atsakyti
As irgi savo mazylei pakinkliukus su bepantenu teplioju. Bet kaip nepraeina tas issutimas, taip nepraeina... Gal krakmolas tikrai padetu..
Atsakyti
as naudojau bepantena paraudusioms uzpakaliuko raukslelems. nu nieko blogo negaliu pasakyti. o dabar dar pabandymui nusipirkau kremuka is sebamed.
Atsakyti
Bepanten naudojau tik ,kai buvo nugrauzti speneliai.O siaip vaikui naudoju Sudocream - thumbup.gif
Atsakyti
Nugraužtiem speneliam naudojau GARMASTAN tai lyg ranka nuimdavo jis tam ir skirtas, labai padėjo. Mes nebuvom labai iššutę bet jei nors truputi parausta užpakaliuko odelė tepu šaltalankio aliejum ir jau po kelių valandų matosi rezultatas, jei odelė rausvesnė naudoju po kiekvieno pamperso keitimo nuplovus po tekančiu vandeniu su muilu, nusausinu ir patepu aliejum. Odelė graži ir lygi. thumbup.gif
Atsakyti