Įkraunama...
Įkraunama...

Bepanten

QUOTE(gamutas @ 2006 06 20, 17:52)
As irgi galvojau, kad kuo riebiau patepsiu, tuo greiciau praeis. Dabar zinosiu


bepanteno tepalas yra ilgesnio veikimo todel rezultatas gijimo yra zymiai ilgesnis kiek visko isbandziau greiciausiai ir veiksmingiausiai padeda sudokremas nors jo mums reikejo tik keleta kartu dabar jo tepu labai retai, o po maudyniu naudoju sebamedo alieju o i vonele pilu sebamedo putu kurios nesausina odeles ir jokiu isutimu pas mus nebera
Atsakyti
na kiekvienas esame skirtingi,bet iš mano patirties auginant storuliuka milžinuka bepantenas labai padėjo.Jis yra kelių rūšių nebepamenu kokį naudojome,bet jis tikrai liuks thumbup.gif .Toms mamytėms kurių piniginė plonesnė patarčiau naudoti rusiška boro plius,pati naudoju iki dabar ir nudegimams ir pašutimams jis tinka .Aišku jei vaikutis nealergiškas sudedamosiom priemonėm.Kainuoja jis apie 3 litus ir pirkti jo būna .Pas mus ir vaistinėje mačiau .Man ir vaikui jis tiko ax.gif Tai tik mano nuomonė ir niekam jos neperšu.
Atsakyti
Labai idomu,kas sugalvojo,kad oda nuo jo plonėja? Ar moksliškai tai pagrįsta? g.gif
Mes pvz.: jį naudojame po lazerio procedūrų, kadangi dukrytei hemangiomą naikiname, ir nieko - labai padeda. (Pats gydytojas tai liepė daryti)
Be to kai buvo iššutimai po kakliuku, jis puikiai mums padėjo.
Visa mūsų šeimyna juo patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
aš sakau tą patį,kas taip pasakė.Na čia mamytės kaip vištos viena sukudakavo visos iš paskos>Labai atsiprašau už palyginimą,bet...
Atsakyti
AS NAUDOJU MIRA-LIUKS KREMUKA DETSKII GEL POD PODGUZNIKI, MAN LABIAU PATINKA NEI BEPANTENO.
Atsakyti
QUOTE(laauraa @ 2006 10 17, 18:29)
Labai idomu,kas sugalvojo,kad oda nuo jo plonėja? Ar moksliškai tai pagrįsta? g.gif
Mes pvz.: jį naudojame po lazerio procedūrų, kadangi dukrytei hemangiomą naikiname, ir nieko - labai padeda. (Pats gydytojas tai liepė daryti)
Be to kai buvo iššutimai po kakliuku, jis puikiai mums padėjo.
Visa mūsų šeimyna juo patenkinta biggrin.gif

Daktarai sugalvojo,kiek daktaru tiek ir nuomoniu.Vieni gydytojei ji labai giria kiti peikia.Mamos teise rinktis biggrin.gif As ji ismeciau visa didelia tuta,man jis kaka lotuliukas.gif
Atsakyti
O jau koks baisus reikalas tie iššutimai doh.gif Mano mažajam irgi iššuto mes naudojame sudocream, tai jau dabar po truputį tas iššutimas praeina ax.gif
Atsakyti
bepantenas mums thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Vaikus ne tik tepalu tept, bet ir praust reikia, tada ir bepanteno per akis bus. Be to kiekvieno vaiko odos jautrumas gi nevienodas, tai nėra tokio tepalo, kuris tiktų visiems. Geras tas bepantenas, išbandžiau ir nudegimams ir pan. Viskas tvarkoje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rusnė: 24 spalio 2006 - 16:20
QUOTE(Rusnė @ 2006 10 24, 18:19)
Vaikus ne tik tepalu tept, bet ir praust reikia, tada ir bepanteno per akis bus. Be to kiekvieno vaiko odos jautrumas gi nevienodas, tai nėra tokio tepalo, kuris tiktų visiems. Geras tas bepantenas, išbandžiau ir nudegimams ir pan. Viskas tvarkoje smile.gif


nemanau, kad mamos savo vaiku neprausia, muzu mazyle maudosi beveik kiekviena diena, jei nesimaudom tai apiplauname vistiek, sutinku, kad isutimas priklauso nuo odos jautrumo bei ir nuo pampersu kokybes
Atsakyti
QUOTE(eglius @ 2006 10 25, 11:58)
nemanau, kad mamos savo vaiku neprausia, muzu mazyle maudosi beveik kiekviena diena, jei nesimaudom tai apiplauname vistiek, sutinku, kad isutimas priklauso nuo odos jautrumo bei ir  nuo pampersu kokybes

TAIP TIKRAI PRITARIU mirksiukas.gif
Atsakyti
Dar kai laukiausi ir lankiau kursus, tai mums sake, kad Bepanten negydo speneliu, o pasitepus juo tik apsaugai spenelius nuo skilinejimo ir pan. tai cia tas pats gal yra ir su vaikiuko uzpakaliuku ir odele po pampersu. As ir vadovaujuosiu gydytoju rekomendacijomis is tu kursu, nors ir neturim issutimu po kiekvieno nuprausimo ir pries pamperso pakeitima leliuko odele patepu bepanten tepalu, tai mes nesuntam. Tai mums kol kas bepanten tepalas thumbup.gif .
Atsakyti