Įkraunama...
Įkraunama...

Bepanten

Mes tai naudojam pagrinde Sebamed produktus...mums jie labai tinka... bandziau ir bepanteną... jokios naudos nedavė...tai ir guli padėtas dabar stalčiuj... ax.gif
Atsakyti
oho, nieko sau apie bepantena prirašėt blink.gif . Aš jo taip ir nesu pirkusi. Pavadinimas man jo nepatiko... ax.gif vaistas "be" kažko... Bet mane perspėjo netepti ir jokiais Lietuvoje parduodamais Johnsons produktais. beria, sukelia alergijas... Tik kad mes iš užsienio turim tų produktų, tai labai gerai gydo, sutvarko paraudimus.

Vasarą buvo stipriai pašutęs užpakaliukas mažiui. Tepėm EXCIPIAL kremu, Spirig kompanijos. Liuks sutvarkė.

Gaila, kad mažai žinau liaudiškų priemonių. Jos tai pigiausios ir patikimiausios.
Atsakyti
nu nezinau mes nenaudojame jokiu priemoniu nei alieju nei tepalu ir issute mums dar nebuvo nei karto, net panasiai nieko nebuvo. Visalaik keiciant pampersa nuplaunu su vandeniu, o maudau su nivea prausikliu (ne kiekviena karta).
turiu ir bepantena,ji esu tepusi kai buvo siek tiek paraude,tai jis mums padejo iskart. Bet ten ir paraude vos vos buvo.

o is naturaliu priemoniu tai zinau, kad bulviu krakmola galima barstyti ant uzpakaliuko. Tik geriau,kad i rinkeles nepapultu,nes jis ten sulimpa(bet siaip nieko tokio).tai va smile.gif
Atsakyti
sveikos , mamytes , nenuostabu , kad kiek vaiku tiek ir atveju , tai gi paraudimo ar pasutimo atsiradimo priezastys gali buti skirtingos .Kaikuriu vaikuciu odele nera linkusi i visokius paraudimus , o kaikuriu labai problematiska .Be to issutimas gali buti grybelines kilmes , pvz.jei vaikutis vartojo antibiotikus , tai labai tiketina , kad atsirades pasutimas yra grybelines kilmes , tai tokio pasutimo kremais neisgydysi - reikia specialaus priesgrybelinio tepaliuko .Na o jei seip koks nezymus paraudimas ar pratrynimas (nuo sauskelniu) , ar pleiskanojimas labi gerai veikia toks kremukas BEVITA.Pati esu isbandziusi , be to tinka ne tik vaiku uzpakaliukams , tinka suskirdusiom lupom , nuo slogos paraudusiai nosiai ir kitokiems nedideliems odos pazeidimams .Tikrai super thumbup.gif , pagalbininkas reikalingas namu vaistineleje .Tiesa , jo nusipirkti galima vaistinese , tik gal nevisose yra .
Atsakyti
Pritariu, kad nereikia po kiekvieno pamperso keitimo teplioti dupcės tais kremukais, tikrai geriau palaikyti pliką-nuogą nors 10 min. 4u.gif
Buvau pamiršusi linų sėmenis doh.gif , reiks būtinai pabandyti 4u.gif , nes perskaičiau aukščiau, kad berniukams pataisų sporos netinka g.gif
Atsakyti
niu nezinau...mes tai naudojome bepanthen iki 4 men ir nieko nebuvo panasaus, bet ir nuo paraudimu padedavo, poto kai suzinojau sita fakta, kad odele ploneja, tai pradejome naudoti sudocream, bet ir ji tepu tik labai plonu sluoksniu mirksiukas.gif todel kolkas neturime jokiu problemu
Atsakyti
o mums bepantenas thumbup.gif .ypac kai speneliai buvo sutrukineje.
Papildyta:
QUOTE(tinosiukas @ 2006 09 14, 21:15)
Na aš bepantheną naudoju jau keturi metai - ir sau, ir abiem dukrytėm, bet mums jis tikrai nieko blogo nedaro. bet čia tikriausiai dar ir nuo žmogaus odos priklauso - jei pasitaiko, kad mažylis alergiškas bent vienai iš tepaliuko sudedamųjų dalių, tai tada tikrai iš jo jokios naudos, tik bėdos  smile.gif

labai grazus rankdarbiai smile.gif telemaxima jei nepamirsiu,atsiusiu,as vis tiek nenaudoju.
Atsakyti
QUOTE(Sachara @ 2006 10 05, 16:34)
nes perskaičiau aukščiau, kad berniukams pataisų sporos netinka g.gif

kazkaip nepastebejau...gal galima racionaliai paaiskinti - kodel??? blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2006 10 05, 15:12)

Vasarą buvo stipriai pašutęs užpakaliukas mažiui. Tepėm EXCIPIAL kremu, Spirig kompanijos. Liuks sutvarkė.



EXCIPIAL yra hormoninis kremas nuo jo tikrai plonėja oda mus odos daktaras veidą leido juo tepti sūnui tik kai kai būna jo ligos sezonas ir tik kai labai niežti(jam atopinis dermatitas), juo serga net ir kūdikiai tokiems vaikams ir būna dažniau šutimai, pleiskanojimai, ir odos trūkinėjimai mirksiukas.gif

QUOTE(rabarbė @ 2006 10 05, 16:30)
sveikos , mamytes , nenuostabu , kad kiek vaiku tiek ir atveju , tai gi paraudimo ar pasutimo atsiradimo priezastys gali buti skirtingos .Kaikuriu vaikuciu odele nera linkusi i visokius paraudimus , o kaikuriu labai problematiska .Be to issutimas gali buti grybelines kilmes , pvz.jei vaikutis vartojo antibiotikus , tai labai tiketina , kad atsirades pasutimas yra grybelines kilmes , tai tokio pasutimo kremais neisgydysi - reikia specialaus priesgrybelinio tepaliuko .

Va būtent kad būna skirtingos šutimo priežastys drinks_cheers.gif kas vienam tinka kitam gali pakenkti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sniegas4: 07 spalio 2006 - 08:58
teisingas pasakyk "KIEKVIENAM SAVO" mes naudojam bepanten jei tik pamatau parausta patepa ir iskart praeina,,,nezinau turiu ir pazistamu kurios naudoja savo maziams ir nieko...cia priklauso daug kas nuo odos ne nuo tepalo
Atsakyti
Pritariu - KIEKVIENAM SAVO....
Mudu su sūneliu patenkinti Bepantenu. Iššutimo dar niekad nėra buvę. thumbup.gif
Atsakyti
Manau kiekvienam skirtingai,mes niekad jo nenaudojom,nors irgi turim,kazkaip apsiribojom tik Johnson's pudra,labai mums tinka ir patinka... mirksiukas.gif thumbup.gif
Beje prisiminiau,kad kaip Kamilei buvo paraudimas prie kakliuko tai as tepiau ''Sudocrem'' (nezinau kaip tiksliai rasos) mirksiukas.gif ,iskart susitvarke...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peskute: 16 spalio 2006 - 19:18