Įkraunama...
Įkraunama...

Bepanten

Na aš bepantheną naudoju jau keturi metai - ir sau, ir abiem dukrytėm, bet mums jis tikrai nieko blogo nedaro. bet čia tikriausiai dar ir nuo žmogaus odos priklauso - jei pasitaiko, kad mažylis alergiškas bent vienai iš tepaliuko sudedamųjų dalių, tai tada tikrai iš jo jokios naudos, tik bėdos smile.gif
Atsakyti
Sveiki, blush2.gif

Mes tai ir bepanthen tepaliuka, ir krakmola naudojom. Tai mums storuliukems liuks kaip tiko, jokiu issutimu thumbup.gif
Atsakyti
mes irgi Bephanten naudojom, nes gydytoja patarė, bet darėsi tik blogiau, oda pradejo luptis schmoll.gif tada nusipirkom Johnson's aliejuko. Pats geriausias daiktas thumbup.gif pritariu kad nuo odelės priklauso, vieniems tinka, kitiems ne.
Atsakyti
QUOTE(tinosiukas @ 2006 09 14, 22:15)
Na aš bepantheną naudoju jau keturi metai - ir sau, ir abiem dukrytėm, bet mums jis tikrai nieko blogo nedaro. bet čia tikriausiai dar ir nuo žmogaus odos priklauso - jei pasitaiko, kad mažylis alergiškas bent vienai iš tepaliuko sudedamųjų dalių, tai tada tikrai iš jo jokios naudos, tik bėdos  smile.gif

Pritariu drinks_cheers.gif . Mes, pavyzdžiui, negalėjom naudoti Johnson's aliejuko, nes siaubingai bėrė doh.gif , bet juk kiti naudoja ir nieko. O kažkur mačiau, kad jau rašė: svarbiusia po prausimo kuo sausiau nuvalyti odelę, tik ant visiškai sausos odytės tepti bet kokį tepaliuką.
Atsakyti
O mes isvis nieko netepam ir jokiu problemu su oda neturim biggrin.gif
Atsakyti
žinot, mums irgi bepantenas netiko schmoll.gif tai yra jokio efekto schmoll.gif ir jį siūlo pagyvenusios daktarės schmoll.gif geriausia pagalba nuo iššutimų-desitinas. vieną kartą panaudoji ir per parą iššutimų -nė kvapo thumbup.gif 9 iš 10 kliniškai tirtų vaikų būklė pagerėjo thumbup.gif šitą jau dabar perskaičiau blush2.gif bet kai vaikužis buvo mažas, tikrai džiaugiausi, kad turiu daktarę, kuri padėjo atsikratyti to vargelių ir bėrimų thumbup.gif
Atsakyti
Nesąmonė, kad Bepanthen'ą siūlo pagyvenusios daktarės tongue.gif O kalbant apie geriausią pagalbą nuo iššutimų, tai manau kiekvienam vaikeliui savas vaistas mirksiukas.gif Mano dukrytei bepanthenas puikiausiai padėjo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(musike @ 2006 09 20, 11:11)
tongue.gif O kalbant apie geriausią pagalbą nuo iššutimų, tai manau kiekvienam vaikeliui savas vaistas mirksiukas.gif Mano dukrytei bepanthenas puikiausiai padėjo ax.gif

BE abejo, tik aš buvau nustebusi, kad taip daug vaikučių bepantenas tik kenkia, ir netinka, kaip ir maniškiui, tai nutariau savo patirtim pasidalinti-o dėl pagyvenusių daktarių-na gal ne taip parašiau, tiksliau būtų-pagyvenusios (bent jau mano ex-buvusioji) daugiau nieko ir nežino tik bepantena lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Oi čia kai prisiskaičiau, tai net baisu pasidarė. Mes naudojam bepanten, bet labai retai. Kai būna nedidelis iššutimas tai jis mum padeda
Atsakyti
Na as manau ,jeigu nera reikalo tai geriau tu tepalu visai nenaudoti.Pats geriausias vaistas pries issutimus yra vandenukas ir gerai nusausintas uzpakaliukas rolleyes.gif Tik blogiau nusausini ir lieka raukslytese vandenuko iskart parausta ta vietele.O bephantenas mums tiko, tik tepiau labai plonu sluoksniu smile.gif
Atsakyti
Issutes pas mus uzpakaliukas.. paberimu jokiu nera- raudona ir tiek. ir tokios kaip zaizdeles kaip su peiliuku ipjauta poroj vietu. ir prausiam po kiekvieno kaku, ir maudom kiekviena vakara ir sauskelnes keiciam (ir laiku ir skirtingas) ir vedinimo proceduras darom, ir priemones visas bandem (ir istisai tik viena tepti ir pakaitom)- ir sudokrema ir bapantena ir jonson miltelius ir altermed ale ta sparaudimas toks pat ir toks pat. Pasiskaiciau paie pataisu sporas cia- tai vaistien pasake kad jau seniai ju neturi.. o cia tiek visokiu vaistu pavadinimu radau- ir desitinas ir exipial ir betnovate ir dermilon ir simtus kitu.. tai ka daryti- ka pirkti? verysad.gif ..
Atsakyti
pas mus beveik nebuvo issutimu,bet vos pamaciusi bent koki paraudima-patepdavau bepantenu blink.gif Bet mums jis akimirksniu padedavo,jau po geru 5 val.nieko nelikdavo doctor.gif .As manau,o taip pat ir is gydytoju girdejau,jog ne visiems vienodai viskas tinka ,reikia bandyti,ziureti.As giriu bepantena thumbup.gif
Atsakyti