Įkraunama...
Įkraunama...

Bepanten

Mes visiskai nieko nenaudojom,nuemus pampersa leidziu plikam pabut,kad odele pakvepuotu,ir mum nesunta.O tie tepalai mano nuomone viena chemija ir nemanau kad vaikeliui gerai.Vaikui geriausia oras ir vanduo lotuliukas.gif
Atsakyti
Tokį dalyką, kad bepantenas odelę plonina, tai tikrai pirmą kartą girdžiu. Šiaip iki šiol esu šiuo tepaliuku labai patenkinta, nes kai vaikučiui pašusdavo užpakaliukas, patepus bepantenu, iššutimas labai greitai praeidavo. tiesa šį tepaliuką naudojan labai retai, tai gal todėl musm ir nepasireiškė neigiamas tepaliuko poveikis. g.gif
Atsakyti
TAIGI STAI IR MANO BEDA MANO MAZYLIUI LABAI BUVO ISSUTES UZPAKALIUKAS TOKIU DIDELIU RAUDONU PLOTU SU SPUOGELIAIS NAUDOJAU SUDOCREM PASKUI IR TA BEPANTEN KUR SPENELIUS TEPTI NIEKAS NEPADEJO VELIAU GYDYTOJA LIEPE NUSIPIRKTI PANTHENOL TIPO ZAIZDOM NORS JI PATI NEMATE KAIP KAS TEN MUMS.TAIGI NIEKAS NEPADEDA IR LAIKAU BE PAMPERIU IR PRAUSIU PO VANDENIU REIKS KAZKA NAUJO BANDYT NES TAIP SUNKU ZIURETI I MAZYLI JAM TURETU TAIP SKAUDETI IR VISKAS PER MAMOS ZIOPLUMA doh.gif verysad.gif help.gif GAL GALITE PATARTI KOKIU NETRADICINIU BUDU NA TU SENOVINIU AR KOKI TEPALIUKA BUCIAU LABAI DEKINGA
Atsakyti
Kai mano mažutei buvo pašutęs užpakaliukas ir atsiradę spuogelių aš naudojau klotrimazolį. Iš tiesų mums jį paskyrė kai sirgom pienlige ir nuo jos buvo atsiradę bėrimukai ant užpakaliuko. Manau pirmiausiai reikia surasti priežastį kodėl yra bėrimukas, o jei tai tikrai iššutimas tai man visada padeda exipial su migdolu aliejumi, jis net prausiant vandeniu nenusiplauna, ypač man jį patinka naudoti pažastytėms. Man gydytoja sake, kad pašutimų negalima apleisti, nes gali supūliuoti.
Atsakyti
butent kad nezinau is kur tas toks didelis berimas jam atsirado g.gif schmoll.gif na taciau jau tiek teliko praeina liko tik siek tiek nors tai gerai taciau kita syk busiu atidesne,o ne kaip vista kvaila-na manau visoms sunkumu iskyla auginant pirmaji mazyliu o su antru jau daug lengviau biggrin.gif del kremuku tai reiks nusipirkt koki nors apie kuri cia daugiausiai snekama kad geras g.gif
Atsakyti
Klotrimazolis tai yra priešgrybelinis tepalas ir jeigu yra bėrimas tai tikrai nemanau kad tai grybelis. Mano dukrytei, kai jai buvo keli mėnesiai, niekaip nepraeidavo paraudimas ties išange tai gydytoja paskyrė tepalą Daktarin (jisai priešgrybelinis), kurį panaudojus keletą kartų paraudimas dingo pradingo. O didelis raudonas plotas su spuogeliais ant užpakaliuko Ugnytei buvo atsiradęs kai ji susirgo, turėjo aukštą temperatūrą, o aš ją laikiau su pamperiu. Niekada šito nedarykite, nes tada vaikiuką tas pamperis tiesiog nudegina. Išsigelbėjome su bepantheno tepalu su kuriuo visada tepiau ir reikalui esant dabar tepu tike dukrytės užpakaliuką, veiduką, rankytes ir jeigu prireikia tai pati naudoju. žodžiu mums jisai laaabai tinka.
Atsakyti
la,mano dukryte dar ir dabar pilnai nepagijus nuo issutimo.Su tuo nelemtu bepantenu dar labiau paraudo,vargsiuke net nuprausti neleisdavo kai jei perstedavo.Ir parasiau as savo draugei SOS,ji turi menesiu vyresne dukryte,ir ji man su savo daktares rekomendacija pasake kad nusipirkciau tepaliuko BETNOVATE,lekem su vyru i budincia vaistine ir ka jus manot,siandien 5 diena o like tik keli spuogeliai,sake po savaites nei zymes.Jis tikrai geras,nes mano drauges mergytei pirma gyvenimo menesi buvo akyciu vokai paberti (nu toks pasutimas)tai va.Pabandyk,tikrai pades ir nesinervuosi.Pirk krema nes jis greiciau ysigeria nei tepalas.15g kaina apie 10lt
Atsakyti
Pasidalinsiu savo žiniom iš paskaitų ir patirtim. Pirma, pampersai nieko bloga nedaro, jei: kūdikiui iki 4 mėn. keičiami kas 2-3 val.,nesvarbu, ar padarė ką nors, o vyresniam galima kas 3-4 val. keisti. Jeigu atsirado iššutimai, tai reikia kas vakarą maudyti (galima įdėti ramunėlių į vonelę), kas rytą pasodinti į vandens vonelę nuprausti. Žodžiu, prausti prausti ir dar kartą prausti. Tada galima patepti Sudocream, pakanka 1 k per dieną. Jei iššutimai yra nedideli (paraudusi odelė), tai po prausimo pakanka patepti paprastu vaikišku aliejumi. Ir paskutinis dalykas - jei yra sąlygos, leisti vaikučio užpakaliukui "pakvėpuoti" oru, t.y. pabūti nuogam.
Atsakyti
Sveikos noriu ir aš išsakyti savo nuomonę apie Bepantena..Mums jis visada liuks padėdavo..jei tik mažas išsutimas tai patepdavau Bepantenu kitadien viskas švaru budavo,buvom kažkada labai skaudžiai iššutę dėl viduriavimo.Gydėmės ramunėlių voniomis ir Bepantenu..Gydymas truko 3-4dienas..Aš tai pati esu išbandžius ta bepantena jis ir man labai greit padėjo..Tiesiog mūsų vaikai skirtingi ir matyt skirtingai veikia ir šie vaistukai..Todėl gal vienoms atrodė stebuklingas vaistas kitoms labai blogas..
Na mes už Bepantena mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes naudojom įvairius tepalus, kai sauskelnių amžius buvo (bet tikrai netepdavau kasdien), labiausiai mėgau Sudocrem, bet vieną kartą jis nepadėjo, tada ėmiau naudoti visus iš eilės, ir cinko pastą, ir visokius pataisų miltelius, net kažkokiais spec. dezinfekuojančiais barsčiau. Nieko. Kaip raudona, taip raudona. Tik tas raudonumas buvo kitoks, nei kad ilgiau nepakeitus sauskelnių. Nuėjom pas gydytoją, o ji tik užmetė akį, ir paklausė, ar nekeitėm paskutiniu metu sauskelnių rūšies. Tą mes buvome padarę. Pasirodo, įsimetė grybelis. Išrašė klotrimazolio, bėrimas dingo po 2 dienų. Kai aš jai pasakiau, kad mes 3 savaites gydėmės įvairiais tepalais, ji pasakė, kad reikia žiūrėti priežasties. Jos būna dvi:
1. uždegimas
2. grybelis

Ir kas puikiai tinka vienu atveju, visai netinka kitu. Taigi, visi tie tepalai geri, kai tinkamai naudojami. Pasakysiu, kad mums nuo paprasto bėrimo tiko ir čia peikiamas Bephantenas, o kai maitinau krūtimi, jis man buvo nepamainomas draugas pirmomis dienomis.
Atsakyti
Na mes dazniausiai naudojam Sudocream. Bepantenas man nelabai patinka, kazkaip nieko nepadeda. Tikriausiai cia priklauso ir nuo odos tipo ir koks jo tipas. Kai issuto uzpakaliukas nuo viduriavimo -padejo tik klotrimazolis . Taip kad reikia atsirinkti kad tinka vaikiuikui kas ne:)
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele25 @ 2006 09 02, 07:36)
Aisten,as taip pat laksciau ir ieskojau tu pataisu,bet papuole viena normali farmacininke ir paaiskino kad dabar ne sezonas,todel ir nera pirkti smile.gif


Kaip suprantu teks laukti sezono. verysad.gif O juk tiek geru atsiliepimu apie soru miltelius is mamyciu girdejau.
Papildyta:
QUOTE(Jurgitele25 @ 2006 09 02, 07:36)
Aisten,as taip pat laksciau ir ieskojau tu pataisu,bet papuole viena normali farmacininke ir paaiskino kad dabar ne sezonas,todel ir nera pirkti smile.gif



Idomiai gavosi parasyti. Rasiau apie pataisu sporas, o parasiau sporu milteliai mirksiukas.gif
Atsakyti