Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

gal kas galit atsiųsti tą Javari išparduotuvės slaptažodį? 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Bendra temos IŠPARDUOTUVĖ
(prisijungimo vardas Javari, slaptažodis toks pat kaip ir internaučių išparduotuvės)
Atsakyti
Slaptažodį gavau, ačiū supermamce 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2014 02 14, 09:39)
gal kas galit atsiųsti tą Javari išparduotuvės slaptažodį4u.gif  4u.gif  4u.gif

Bendra temos IŠPARDUOTUVĖ
(prisijungimo vardas Javari, slaptažodis toks pat kaip ir internaučių išparduotuvės)

buciau ir as dekinga, jei gauciau slaptazodi, reik savo Rieker idet smile.gif
Atsakyti
Ir as buciau dekinga uz slaptazodi 4u.gif
Atsakyti
Na va, gavau ir as savo rieker My Webpage
batai labai lengvi ir patogus, dydi atitinka, beeet, mano supratimu, neatitinka aprasymo. Prancuzu nemoku, bet pagal verteja, jie turetu buti odiniai, o yra dirbtines odos. Gal kas raset javariui? Ka siulo? biggrin.gif
Atsakyti
Aš jaučiu nesamonę padariau doh.gif išsiunčiau brokuotus batus ir kaip kažkuri rašėte, įdėjau čekiuką į dėžę. Užsirašiau tik siuntos numerį ir pagal ją dabar matau, kad nepristatė:
"Siuntos nepavyko pristatyti gavėjui į namus. Priežastys gali būti šios: pristatymo metu gavėjo nerasta; nurodytas neteisingas adresas; gavėjas paprašė pristatyti vėliau; gavėjas atsiims siuntą pats ir kt. "
Adresą tai jų priklijavau, tikrai geras unsure.gif

Slaptažodžio ir nuorodos į išparduotuvę ir aš noriu, turiu vienus didokus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AuroraBO: 14 vasario 2014 - 11:07
O kaip patikrint kur yra siuntinys, jeigu nesuteiktas joks nr? g.gif kaip suprantu siuncia pastu, ne per dhl...laukti ir tiek? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2014 02 14, 11:37)
O kaip patikrint kur yra siuntinys, jeigu nesuteiktas joks nr?  g.gif kaip suprantu siuncia pastu, ne per dhl...laukti ir tiek?  biggrin.gif

tiesiog laukti. Manieji issiusti lapkricio 30, turejau gauti iki vasario 10 bet ju vis dar nera verysad.gif javaris siulo laukti. Pirmakart man taip unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Persikute* @ 2014 02 14, 11:40)
tiesiog laukti. Manieji issiusti lapkricio 30, turejau gauti iki vasario 10 bet ju vis dar nera  verysad.gif javaris siulo laukti. Pirmakart man taip  unsure.gif

Nu jau tikrai nesamonė laukti 3 mėn. schmoll.gif faktas, kad nebegausit. reikalaukit grąžint pinigus. Cirkai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cocosinė: 14 vasario 2014 - 11:47
QUOTE(Cocosinė @ 2014 02 14, 11:47)
Nu jau tikrai nesamonė laukti 3 mėn.  schmoll.gif faktas, kad nebegausit. reikalaukit grąžint pinigus. Cirkai.

oj sumaisiau sausio 30 issiusti, o jie siulo laukti iki vasario 28 dienos. Mat issiunte pastu o kodo jokio neturi. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Eulali @ 2014 02 13, 21:45)
Aš tai visada rašau per savo paskyrą: Mon compte, ir kairėje pasirenku Nous contacter ir ten pasirenku e-mail, rašau angliškai, iki šiol visada buvau gavusi atsakymąsmile.gif

Vakar vakare parašiau, atsakymo dar negaunu, per kiek laiko jums atrašo g.gif ?
Atsakyti
gavau balerinkas http://www.javari.fr...amp;discount=30

labai gaila , bet stipriai mazintos sad.gif pirkau 39, o realiai 38 dydis ...
duokit man irgi ta slaptazodi smile.gif
Atsakyti