Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(Danarte @ 2014 02 13, 14:18)
Žinau, kad šansų mažai, bet gal .... kam reikėtų pasikeisti populiariuosius
http://www.javari.fr...d=1392199147308
TURIU 38, O REIKTŲ 39  4u.gif

Aš irgi šiandien gavau, širdis plyšta, bet per maži verysad.gif Realybėj man jie daug gražesni nei nuotraukoj ax.gif
Šansų turbūt dar mažiau, bet gal kas norėtų 39 pasikeisti į 40 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimukeA @ 2014 02 13, 14:40)
Aš irgi šiandien gavau, širdis plyšta, bet per maži  verysad.gif Realybėj man jie daug gražesni nei nuotraukoj  ax.gif
Šansų turbūt dar mažiau, bet gal kas norėtų 39 pasikeisti į 40  4u.gif

O gal 39 dydį parduosit?
Atsakyti
Gavau šiuos, rizikavau 38,5. Odelė, nors prie veido liesk, bet neįkišu nors su užtrauktuku, keltis netinka. Tuoj nagus nusigraušiu doh.gif . Jei kas nori, parduodu už tuos pačius 85 lt.
http://www.javari.fr...386211_37254981
Atsakyti
QUOTE(Rasulita123 @ 2014 02 13, 15:52)
O gal 39 dydį parduosit?

Teks parduoti, jei niekas nepasiūlys keisti...
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2014 02 13, 12:43)
Bet jei neodiniai, vargu ar pratampys  rolleyes.gif



QUOTE(Sense @ 2014 02 13, 15:01)
Žinau. Manieji man kiek per maži, bet pasirodo ne oda, noris pasilikt, neapsisprendžiu.



Man tai prasitampo ir odiniai, ir neodiniai. Aišku neodiniai mažiau, bet vistiek pasitempia.. Bet gal dar nuo medžiagos priklauso. Jei ten labai jau seratiniai tai gal ir neišsivaikščios.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimukeA @ 2014 02 13, 15:02)
Teks parduoti, jei niekas nepasiūlys keisti...

Jei niekas nesikeis ir sugalvosit parduoti, parašykit AŽ.
Atsakyti
Ar kam nors yra teke grazint batus, jei jie neatitinka apyraso? g.gif ar man jiems pradziai laiska rasyt, ar pildyt grazinimo forma, nes ten galima nurodyt priezasti, jog preke neatitinka apyraso. Noriu kad grazintu pinigus uz siuntima biggrin.gif Jei pildyt grazinimo forma, tai kur rasyt suma uz siuntima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2014 02 13, 15:40)
Ar kam nors yra teke grazint batus, jei jie neatitinka apyraso?  g.gif ar man jiems pradziai laiska rasyt, ar pildyt grazinimo forma, nes ten galima nurodyt priezasti, jog preke neatitinka apyraso. Noriu kad grazintu pinigus uz siuntima  biggrin.gif Jei pildyt grazinimo forma, tai kur rasyt suma uz siuntima? g.gif



o jei dydis neatitinka, kaži, negalima sakyt, kad neatitinka aprašymo? biggrin.gif būtų labai gerai, vargstu su vyriškais batais sad.gif
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2014 02 13, 16:00)
o jei dydis neatitinka, kaži, negalima sakyt, kad neatitinka aprašymo? biggrin.gif būtų labai gerai, vargstu su vyriškais batais sad.gif

As grazinau vienus batus, nurodziau jog neatitiko dydis. Priekaistu jokiu nebuvo, pinigus gavau atgal. Oi uz siuntima tai neprasiau jog grazintu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivuliau: 13 vasario 2014 - 16:05
QUOTE(Rasulita123 @ 2014 02 13, 16:38)
Jei niekas nesikeis ir sugalvosit parduoti, parašykit AŽ.

Šiandien parodysiu draugei, jei netiks ir niekas iki rytojaus neparašys dėl keitimo, rašau Jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivuliau @ 2014 02 13, 16:04)
As grazinau vienus batus, nurodziau jog neatitiko dydis. Priekaistu jokiu nebuvo, pinigus gavau atgal. Oi uz siuntima tai neprasiau jog grazintu.



tai kad priims tai neabejoju, bet va siuntimas brangiai gaunasi smile.gif gaila...
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 02 13, 10:17)
Batsiuviai gali pratempt, bet ne lakinius. Bet jiems pratempus, reikia iskart avet, nes pastoveje jie vel susitraukia.

pratempti gali 1 cm
Atsakyti