Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(Jolė*** @ 2014 08 03, 23:38)
Bėda yra tokia, kad praradau medžiojimo, žvejojimo ir laisvės pojūtį, kai pamatai ir čiumpi - kaifas gero daikto už gerą kainą pagauto, savo pačios, o ne kieno nors kito. Aš esu laisvamėgė, tad man visokie užsakymų siuntimai tarpininkams labai nelabai, na bet ką dabar - nevaikščiosiu gi basa, tenka suktis ir vyniotis  biggrin.gif

ech, šita žvejyba ir mane labiausiai traukė verysad.gif
jole, papasakok, kur dabartinės žvejybos vietos, reiks draugautis su tarpininkais ir man unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2014 08 05, 08:49)
ech, šita žvejyba ir mane labiausiai traukė verysad.gif
jole, papasakok, kur dabartinės žvejybos vietos, reiks draugautis su tarpininkais ir man unsure.gif


Žvejoju Amerikoj http://www.6pm.com, http://www.shoemetro.com, http://www1.macys.com, pavienius ir kitose pardėse, niuansų ten yra įvairių - vienur vietinis siuntimas nemokamas, kitur mokamas perkant už bele kiek, dar kitur reikia už tam tikrą sumą pirkti ir nemokamas būna. Tarpininkių temose galima daug info rasti, bet man patiko momentas, kad kai kuriose aš galėjau pirkti savarankiškai ir per JAV siuntas atsisiųsti, o jos ėmė ir panaikino konsoliduotą siuntimą, nebeliko galimybės pačiai kaifą gaudyt. Tiksliau galimybės liko, tik labai brangios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2014 08 06, 22:00)
Žvejoju Amerikoj http://www.6pm.comhttp://www.shoemetro.com, http://www1.macys.com, pavienius ir kitose pardėse, niuansų ten yra įvairių - vienur vietinis siuntimas nemokamas, kitur mokamas perkant už bele kiek, dar kitur reikia už tam tikrą sumą pirkti ir nemokamas būna. Tarpininkių temose galima daug info rasti, bet man patiko momentas, kad kai kuriose aš galėjau pirkti savarankiškai ir per JAV siuntas atsisiųsti, o jos ėmė ir panaikino konsoliduotą siuntimą, nebeliko galimybės pačiai kaifą gaudyt. Tiksliau galimybės liko, tik labai brangios  biggrin.gif

matau esate panaši batų gerbėja, kaip ir aš biggrin.gif . kažkada ir aš siųsdavausi batus iš jūsų nurodytų tinklapių per tarpininkes, bet kai atradau www.yoox.com (Italijos parduotuvė), daugiau niekur nelendu. O jums ten nepatinka? galite ir kaifą gaudyti, t.y. pati apsipirkinėti, o šiaip ir servisas labai puikus. Ypač dabar, kai daugeliui prekių maxi nuolaidos, odinių nerealių batų nors vežimu vežk. Ten man batų rojus. už 30-40 eurų galima prisirinkti itališkų, ispanškų ir kt. batų, kurie kainavo apie 200 eurų, o ir kokybė nereali. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 07 rugpjūčio 2014 - 06:23
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 08 07, 07:21)
matau esate panaši batų gerbėja, kaip ir aš biggrin.gif . kažkada ir aš siųsdavausi batus iš jūsų nurodytų tinklapių per tarpininkes, bet kai atradau www.yoox.com (Italijos parduotuvė), daugiau niekur nelendu. O jums ten nepatinka? galite ir kaifą gaudyti, t.y. pati apsipirkinėti, o šiaip ir servisas labai puikus. Ypač dabar, kai daugeliui prekių maxi nuolaidos, odinių nerealių batų nors vežimu vežk. Ten man batų rojus. už 30-40 eurų galima prisirinkti itališkų, ispanškų ir kt. batų, kurie  kainavo apie 200 eurų, o ir kokybė nereali. thumbup.gif


Kiek siuntimas kainuoja? Kokios grąžinimo sąlygos?
Aš tai Amazon.fr papirkau, šiandien žiūriu jau ką pirkau viskas pabrango. Gal kas žino ar galima ten nusistatyti, kad rodytų tik tas prekes, kurias siunčia į Lietuvą?
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2014 08 07, 08:17)
Kiek siuntimas kainuoja? Kokios grąžinimo sąlygos?
Aš tai Amazon.fr papirkau, šiandien žiūriu jau ką pirkau viskas pabrango. Gal kas žino ar galima ten nusistatyti, kad rodytų tik tas prekes, kurias siunčia į Lietuvą?


šiuo metu nemokamas siuntimas į LT nuo 200 eurų, bet būna ir nemokamai siunčia nuo bet kokios sumos. Grąžinimas paprastas-užpildyti formą internete, pasikviesti kurjerį ir nemokamai grąžini.
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 08 07, 06:21)
matau esate panaši batų gerbėja, kaip ir aš biggrin.gif . kažkada ir aš siųsdavausi batus iš jūsų nurodytų tinklapių per tarpininkes, bet kai atradau www.yoox.com (Italijos parduotuvė), daugiau niekur nelendu. O jums ten nepatinka? galite ir kaifą gaudyti, t.y. pati apsipirkinėti, o šiaip ir servisas labai puikus. Ypač dabar, kai daugeliui prekių maxi nuolaidos, odinių nerealių batų nors vežimu vežk. Ten man batų rojus. už 30-40 eurų galima prisirinkti itališkų, ispanškų ir kt. batų, kurie  kainavo apie 200 eurų, o ir kokybė nereali. thumbup.gif


Pritariu. Žinau tą parduotuvę, net norėjau įrašyti, bet apie Ameriką prakalbau ir pamiršau. Taip, jinai gera, dirba puikiai ir servisas puikus, tik bėda, kad siuntimą nemokamą retokai padaro, va tada galima pasimedžioti ir pasižvejoti ant greičio. Šiuo metu nemokamas tik nuo 200 eurų, o iki tos sumos 20. O dėl ten parduodamų batų tai tikrai, jei reikia ko nors įdomesnio, pvz. italų rankų darbo bačiokų ar pan., o ne širpotrebo, tai cool 4u.gif
Gal būt man irgi būtų užtekę europinių javario, yoox, bet norėjosi išmėginti, o tada užsikabliavau ir pirmyn. Na, tarkim, kažko europinėse nerandu, kažkas brangu, o ten p..t ir išmeta smile.gif Juolab ir kokį amerikonišką brendą kartais tiesiog norisi išmėginti arba conversų odinių aš čia pigiau neradau nei ten su visais siuntimais ir tarpininkavimais išėjo. Šiaip, dar labai priklauso nuo to, ką mėgsti ir ko tikiesi ar ieškai. Jei, pvz. gan populiarių brendų, tai javaris buvo man nesulyginimas, nes nei timbų, nei medžiaginių conversų, nei salamanderių, nei pretty ballerinų, nei clarksų aš pigiau kitur neradau. Tiesa, dažnai tai būdavo paskutinės, vienintelės poros likusios, kas tam pirkimui didžiausią kaifą ir užduodavo. Jei reikia ko nors įdomesnio, rankų darbo ar šiaip įdomesnės firmos, tada yoox puiku, nes ten paprastesnių, mums žinomesnių firmų aš nelabai randu arba jos mažiau pakainuotos nei javary būdavo. Jei norisi amerikoniškų firmų - RL, Kors, vince camuto, j.crew ar dar kokios, tada, manau, geriausia Amerikėj tėvynėj ieškoti.
O padarius išvadą - reikia knistis visur, giliai ir prasmingai, tik tam reikia nemažai laiko ir tokios menkos smulkmenos kaip pinigai.
Oi užsivedžiau, neleiskit man apie batus kalbėti.

P.S. Jei kam tikrai įdomu, aš galėsiu surašyti savo šių metų pirkinius - žiemos javarinius ir amerikinius, pavadinimus ir kiek man kainavo, nors gal ir nebeįdomu, vis tiek tam javariui jau amen verysad.gif
Atsakyti
kažkaip aš ant to yoox užsikabliavau, tai man dabar visi amerikiniai batai nebeįtinka (aišku yooxe timberlandų, ugg nerasi, bet aš jau jais pasirūpinusi ilgam smile.gif o dėl nemokamo krepšelio, tai kažkaip pastaruoju metu jie vis dažniau daro nemokamą siuntimą, na o tokiais atvejais, kai suma nemokamam krepšeliui didelė, visad padeda kooperacija (ir mūsų forume yra be tarpininkų). Vakar per porą valandų surinkau krepšį nemokamam siuntimui. Mačiau, kad kitos panos dabar renka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 07 rugpjūčio 2014 - 09:35
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 08 07, 09:25)
kažkaip aš ant to yoox užsikabliavau, tai man dabar visi amerikiniai batai nebeįtinka (aišku yooxe timberlandų, ugg nerasi, bet aš jau jais pasirūpinusi ilgam smile.gif o dėl nemokamo krepšelio, tai kažkaip pastaruoju metu jie vis dažniau daro nemokamą siuntimą, na o tokiais atvejais, kai suma nemokamam krepšeliui didelė, visad padeda kooperacija (ir mūsų forume yra be tarpininkų). Vakar per porą valandų surinkau krepšį nemokamam siuntimui. Mačiau, kad kitos panos dabar renka.


Tai viską žinau, tik aš tokia laisvamėgė - man pirkimas ir gaudymas kaifas, o gyvenu provincijoj, tai su tom kooperacijom, persiuntimais ir t.t., dar ir didžiulė tinginystė prisideda. Javaris, ypač prancūziškas per išpardavimus, tuom ir buvo geras, kad jie labai smarkiai paskutinei porai kainą numesdavo, o kai mano pėda šiek tiek nestandartas, tai dažnai ta paskutinė pora būtent man ir tikdavo biggrin.gif Jei būtų reikėję dar su kažkuo kooperuotis, jungtis, tai aš tas paskutines poras kaip debesis saulėtą dieną būčiau mačius. O amerikiečių brendais aš irgi kažkodėl nesižaviu, dėl drabužių nežinau, kažkaip man visur visokių yra, bet batai su italų, ispanų net nesulyginami. O bet tačiau iš 6pm toooookius jėginius ilgaaulius ispaniškus pasigavau, irgi paskutinę porą, o kainavo su visais atsiuntimais į Lietuvą tik 120 litukų. Vat tokius gaudymus ir pirkimus aš dievinu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2014 08 07, 11:01)
Tai viską žinau, tik aš tokia laisvamėgė - man pirkimas ir gaudymas kaifas, o gyvenu provincijoj, tai su tom kooperacijom, persiuntimais ir t.t., dar ir didžiulė tinginystė prisideda. Javaris, ypač prancūziškas per išpardavimus, tuom ir buvo geras, kad jie labai smarkiai paskutinei porai kainą numesdavo, o kai mano pėda šiek tiek nestandartas, tai dažnai ta paskutinė pora būtent man ir tikdavo  biggrin.gif Jei būtų reikėję dar su kažkuo kooperuotis, jungtis, tai aš tas paskutines poras kaip debesis saulėtą dieną būčiau mačius. O amerikiečių brendais aš irgi kažkodėl nesižaviu, dėl drabužių nežinau, kažkaip man visur visokių yra, bet batai su italų, ispanų net nesulyginami. O bet tačiau iš 6pm toooookius jėginius ilgaaulius ispaniškus pasigavau, irgi paskutinę porą, o kainavo su visais atsiuntimais į Lietuvą tik 120 litukų. Vat tokius gaudymus ir pirkimus aš dievinu biggrin.gif


bet tie itališki ispaniški dauguma mažinti, ir jei pagauni 41, kuri paprastai man tinka, tai čia mažai šansų, kad įbruksiu savo lapcę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2014 08 07, 10:26)
bet tie itališki ispaniški dauguma mažinti, ir jei pagauni 41, kuri paprastai man tinka, tai čia mažai šansų, kad įbruksiu savo lapcę  doh.gif


Mano pėda tuom ypatinga, kad jai geriausias 40,5 dydis, jei tas dydis nenumažintas ar nenudidintas. Nors kai kurie batai, ypač atviri, tinka ir 40, o 41 nėra labai didelis. Ispaniški man būtent 41 dydžio labiausiai ir dera, nors camperio basutes, šliopkes turiu ir 40 smile.gif
Atsakyti
[quote=Jolė***,2014 08 07, 10:59]

Gal būt man irgi būtų užtekę europinių javario, yoox, bet norėjosi išmėginti, o tada užsikabliavau ir pirmyn. Na, tarkim, kažko europinėse nerandu, kažkas brangu, o ten p..t ir išmeta smile.gif Juolab ir kokį amerikonišką brendą kartais tiesiog norisi išmėginti arba conversų odinių aš čia pigiau neradau nei ten su visais siuntimais ir tarpininkavimais išėjo. Šiaip, dar labai priklauso nuo to, ką mėgsti ir ko tikiesi ar ieškai. Jei, pvz. gan populiarių brendų, tai javaris buvo man nesulyginimas, nes nei timbų, nei medžiaginių conversų, nei salamanderių, nei pretty ballerinų, nei clarksų aš pigiau kitur neradau. Tiesa, dažnai tai būdavo paskutinės, vienintelės poros likusios, kas tam pirkimui didžiausią kaifą ir užduodavo. Jei reikia ko nors įdomesnio, rankų darbo ar šiaip įdomesnės firmos, tada yoox puiku, nes ten paprastesnių, mums žinomesnių firmų aš nelabai randu arba jos mažiau pakainuotos nei javary būdavo. Jei norisi amerikoniškų firmų - RL, Kors, vince camuto, j.crew ar dar kokios, tada, manau, geriausia Amerikėj tėvynėj ieškoti.

4u.gif Jolė*** kokius conversus odinius siuntėtės (aš kaip tik dabar vienus žiūrinėju)
Mano koja 27-27,5cm (dažniausiai LT perku 41), kaip jums dydis atitinka, ar patiko modeliukas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasamal: 07 rugpjūčio 2014 - 13:02
QUOTE(rasamal @ 2014 08 07, 13:01)
4u.gif  Jolė*** kokius conversus odinius siuntėtės (aš kaip tik dabar vienus žiūrinėju)
Mano koja 27-27,5cm (dažniausiai LT perku 41), kaip jums dydis atitinka, ar patiko modeliukas?


Na įdomiai čia su tais dydžiais, nes mano pėda 26,2 - 26,5 cm, o aš irgi 41 dažnai perku, nors ir 40 dydis kartais tinka, o vat Jūsų gerokai ilgesnė pėda irgi tas pats dydis smile.gif Odinių conversų pirkau 9,5 amerikietišką dydį, 7 yra UK dydis ir 41 europinis. Rašo, kad ilgis 26 cm, bet tikrai didinti, nes man truputėlį lieka priekyje vietos, gal būtų tikęs ir 9 amerikietiškas, nes medžiaginius tokio dydžio turiu, bet nebuvo 9 ir kažin ar nebūčiau pabijojus, o tie keli mm ar koks 1 cm man niekada nemaišo biggrin.gif
Kokius pirkau nelabai galiu parodyti, nes nebėra prekyboje. Bet, manau, toks dydis, kokį pirkau 27 cm ilgio pėdai tiktų, bet 27,5 cm jau abejoju smile.gif
Atsakyti