Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(AuroraBO @ 2014 06 11, 07:51)
Tai kur batus dabar perkate biggrin.gif


Aš tai Amerikoj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2014 06 12, 11:53)
Aš tai Amerikoj  biggrin.gif


Per tarpininkes? Brangiau gal išeina, nei Javari?
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2014 06 12, 11:56)
Per tarpininkes? Brangiau gal išeina, nei Javari?


Įvairiai. Javaryje kai ko nėra, o dabar ir kainos man nepatinkančios. Amerika turi savų navarotų, ten gali iškasti perliukų, bet, aišku, visi persiuntimo mokesčiai prisideda. Tačiau yra kitokių brendų nei Europoj. Taip gerai buvau susiorganizavus - pati pirkti persiuntėjų JAV adresu, kortele savo lietuviška, nes 6pm pvz. ją priėmė be vargo, bet va tie persiuntėjai nuo liepos 1 d. nebesiųs konsoliduotų siuntų, o asmeninės tai jau sliškom, siuntimas brangiau nei batai išeitų. Tarpininkų minusas - dingstančių ar paskutinės poros batų gali nenupirkt, kol ten jiems nusiunti, kol jie pamato, kol pabando nupirkti ir nebelieka. Kai vienus batus šitaip pramazinau, nuo 250 dolcų iki 25 nukainuotus, tai abydniakas suėmė ir pati toje pardėje prisiregistravau, bet gaila neilgam doh.gif Kažkaip dievulis mane baudžia atimdamas galimybę pačiai batus medžioti, žvejoti, gaudyti ir šaudyti, esu žiauriai nusiminusi ir nelaiminga verysad.gif

Šiaip galiu parašyti kiek panašiai batai man kainavo iš JAV su atsiuntimu į Lietuvą, pvz. Melissa šliopkės 61 Lt, Ralph Laure​n baletkės 98 Lt, Ecco batai 135 ir 128 Lt, kultiniai geltoni timberlandai apie 200 Lt, nes sunkūs gyvatės, DKNY baletkės apie 80 Lt, Claudia Ciuti bačiukai apie 140 Lt, kitų nebeatsimenu, pirkau žiemą tai jau nugrimzdo giliai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2014 06 12, 14:58)
Taip gerai buvau susiorganizavus - pati pirkti persiuntėjų JAV adresu, kortele savo lietuviška, nes 6pm  pvz. ją priėmė be vargo, bet va tie persiuntėjai nuo liepos 1 d. nebesiųs konsoliduotų siuntų, o asmeninės tai jau sliškom, siuntimas brangiau nei batai išeitų.

Konsoliduotos - tai bendros kelioms pirkejoms? Kodel nebesius?
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 06 12, 14:18)
Konsoliduotos - tai bendros kelioms pirkejoms? Kodel nebesius?


Taip, į vieną dėžę sudėtos. Kodėl nebesiųs taip nežinau, čia tokia kontora, kuri vadinasi JAV siuntos, tiesiog paskelbė info, kad nebesiųs konsoliduotų ir basta, tik asmenines. Prieš tai per juos atsisiuntėm keletą daiktų, viskas buvo OK.

Jei kas išgirsit, kad yra kokia tarnyba JAV, kurios adresu galima siųsti siuntas ir jie po to persiųstų į Lietuvą, šaukit garsiai. Aišku, kaip minėjau, ne asmeniniu brangiu siuntimu. Kaip norėčiau, kad tarpininkės tokią paslaugą teiktų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2014 06 12, 15:29)
Taip, į vieną dėžę sudėtos. Kodėl nebesiųs taip nežinau, čia tokia kontora, kuri vadinasi JAV siuntos, tiesiog paskelbė info, kad nebesiųs konsoliduotų ir basta, tik asmenines. Prieš tai per juos atsisiuntėm keletą daiktų, viskas buvo OK.

Jei kas išgirsit, kad yra kokia tarnyba JAV, kurios adresu galima siųsti siuntas ir jie po to persiųstų į Lietuvą, šaukit garsiai. Aišku, kaip minėjau, ne asmeniniu brangiu siuntimu. Kaip norėčiau, kad tarpininkės tokią paslaugą teiktų  smile.gif


Turiu Citadelės banko "American Express" kreditinę, su ja galima prisiregistruoti prie "Globalshop" kas suteikia galimybę apsipirkti JAV interneto parduotuvėse. Priskiria asmeninį GlobalShop adresą, ten siunčia prekę, o po 4-8 dienų jau būna Lietuvoj. Galioja siuntos draudimas, nemokamas prekių grąžinimas. Bet man kai paskaičiavo pristatymo mokesčius, tai pasirodė, kad labai brangu, bet gal nemokėjau prekių gerų susirasti. reikės kada dar pabandyti g.gif
Atsakyti
Bet as kai siunciaus is jav siuntos, tai nepasakyciau, kad buvo konsoliduota siunta, skaiciavo kaip uz atskira siuntini. Nesuprantu ju to parasymo.
Atsakyti
QUOTE(aurum2010 @ 2014 06 11, 21:40)
As grazinau batukus kazkur pries 10d. i javari.fr ir i javari.de. Viska grazino tvarkingai smile.gif

Ar atgavote pinigus? ax.gif

Aciu, atgavau. smile.gif
Jie man neparase jokio laisko,kad gavo batus ir pervede pinigus,o saskaitoje nepastebejau,nes angliska kreditke mano neaiskiai rodo , o ir labai neziurejau,mat ,laukiau ju laisku,nes anskciau visada visada man parasydavo ,kad gavo batus ir grazino pinigus i tokia ir tokia saskaita.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2014 06 12, 19:01)
Bet as kai siunciaus is jav siuntos, tai nepasakyciau, kad buvo konsoliduota siunta, skaiciavo kaip uz atskira siuntini. Nesuprantu ju to parasymo.


Nors čia jau visiskas poster_offtopic.gif bet parašysiu dar ta tema biggrin.gif
Aš tada nelabai gilinausi, kaip ten jie siunčia, man kaina ir sąlygos tiko ir pirmyn, bet kai radau facebooke jų žinutę apie konsoliduoto siuntimo nutraukimą, užklausiau kaip ten bus. Kopinu atsakymą "Siuo metu Jus naudojotes konsoliduotu prekiu siuntimu, kai is JAV iskeliauja keliu gaveju daiktai vienoje dezeje. Taciau nuo liepos 1 dienos konsoliduotu siuntu neruosime. Tai reiks, kad kaina irgi bus didesne, nebent klientas susirinktu daugiau nei 8 kg siunta. Ikainius visada galima pasitikrinti http://postcalc.usps.com.
Be jokios abejones, siustis pigius pavienius daiktus bus brangiau. Taciau mes keiciame veiklos koncepcija ir del sios priezasties jau neteiksime konsolidavimo paslaugu."
Atsakyti
Jolė pradėjo JAV apsipirkinėt - javariai turėjo užsidaryti doh.gif biggrin.gif

Gal dar vieną temą padarom su perėjimu į amazon? Pasimes visi reikalai bendroj parduotuvių temoj g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vandene @ 2014 06 13, 09:38)
Jolė pradėjo JAV apsipirkinėt - javariai turėjo užsidaryti doh.gif  biggrin.gif

Gal dar vieną temą padarom su perėjimu į amazon? Pasimes visi reikalai bendroj parduotuvių temoj g.gif


puiki mintis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vandene @ 2014 06 13, 09:38)
Jolė pradėjo JAV apsipirkinėt - javariai turėjo užsidaryti doh.gif  biggrin.gif

Gal dar vieną temą padarom su perėjimu į amazon? Pasimes visi reikalai bendroj parduotuvių temoj g.gif


Prašom nevaryti ant manęs - žiemos išpardavimuose aš pakaitom javarį su amerikonais maišiau, nebuvau išdavus galutinai, bandžiau juos visa kaip palaikyti ir paremti, nors nuklysdavau į šoną biggrin.gif Šiaip iš įpratimo kasdien ir dabar per visus 3 pereinu, ale kai nedžiugina tai ir išeinu nelaimingu veidu verysad.gif

Aš už Amazono temą, ypač jei bus apie batus kalbama biggrin.gif

P.S. Šiandien penktadienis, 13 d. ir dar pilnatis, galėtų ta proga pamaloninti kokiu lengvu išpardavimuku biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolė***: 13 birželio 2014 - 10:25