Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(magute @ 2014 05 15, 16:01)
perkant is amazon.de virs 60 euru, galioja 30proc kodukas JAVARI30

o tai siuntimas tada kainuoja?
Atsakyti
panašu, kad ir su javari.fr tas pats. Va kokį laišką gavau
Nous avons une grande nouvelle à vous annoncer :
Le 25 juin 2014, Javari.fr rejoint Amazon Mode.

Toute la mode est sur Amazon.fr : une destination shopping unique où vous retrouverez des milliers de marques, les nouvelles collections de chaussures et sacs et les tendances incontournables de la saison. Découvrez aussi la toute nouvelle Boutique Designer.

Vous profiterez de la livraison rapide, des retours gratuits sous 30 jours (pour les articles éligibles) et des nombreux avantages d'Amazon.fr en vous connectant simplement avec vos identifiants Javari.fr. Vous pourrez découvrir la livraison en 1 jour ouvré gratuite à volonté sur des millions d'articles éligibles en rejoignant Amazon Premium. Inscrivez-vous pour 1 mois d'essai gratuit si vous n'avez pas déjà testé Amazon Premium.

En tant que client Javari.fr, vous nous avez accordé votre confiance et nous vous en remercions. Avec le code JAVARI14, vous bénéficiez d'une réduction de 30% à partir de 60 euros d'achats sur une sélection de chaussures et sacs sur Amazon.fr du 15 mai au 3 juin 2014 inclus*.

Nous sommes impatients de vous accueillir chez Amazon Mode.

Pour en savoir plus, consultez la page Questions fréquentes.

L'équipe Amazon Mode
Atsakyti
Tai spėju, kad visur jau pakeis. Na reiks tada kooperuotis, kad pigesnis siuntimas būtų, nes visvien spėju batai bus pigesni nei LT, kas belieka..
Atsakyti
sveikos mergaites, padekite del grazinimo. Gavau basutes riekerio bet priekio papuosimai (gelytes tokios) skirtingo ilgio. Na ir seip nelabai prilipo jos man. Ar galiu traktuoti tai kaip defekta( broka)? ir kaip vokiskai man tai parasyti, nes gogle vertejas nesamones raso. Gal kuri vokiskai galetu isversti?
ir kaip su pinigu grazinimu?automatiskai po gavimo?o su pasto islaidom?kaip irodyti jiems kad cia brokas?
buciau labai dekinga, nes dabar pasimetusi
Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2014 05 16, 08:14)


Vous profiterez de la livraison rapide, des retours gratuits sous 30 jours (pour les articles éligibles) et des nombreux avantages d'Amazon.fr en vous connectant simplement avec vos identifiants Javari.fr. Vous pourrez découvrir la livraison en 1 jour ouvré gratuite à volonté sur des millions d'articles éligibles en rejoignant Amazon Premium. Inscrivez-vous pour 1 mois d'essai gratuit si vous n'avez pas déjà testé Amazon Premium.




O ką rašo apie nemokmą grąžinimą 30 dienų g.gif ar mūsų čia neliečia? O kaip bus su 1 metų garantija, kurią suteikė Javaris?
Atsakyti
QUOTE(uogyte111 @ 2014 05 20, 12:55)
sveikos mergaites, padekite del grazinimo. Gavau basutes riekerio bet priekio papuosimai (gelytes tokios) skirtingo ilgio. Na ir seip nelabai prilipo jos man. Ar galiu traktuoti tai kaip defekta( broka)? ir kaip vokiskai man tai parasyti, nes gogle vertejas nesamones raso. Gal kuri vokiskai galetu isversti?
ir kaip su pinigu grazinimu?automatiskai po gavimo?o su pasto islaidom?kaip irodyti jiems kad cia brokas?
buciau labai dekinga, nes dabar pasimetusi


Rašykit angliškai. Padarykit nuotraukas, paskui su kokia koregavimo programėle apibraukit, kur jūsų manymu brokas yra arba kaip kitaip parodykit (rodyklėm, liniuotėm ir pan.). Sudėkit į kokią internetinę talpyklą ir pridėkit nuorodą prie laiško. Atgal siųskit tik po to, kai gausit atsakymą.
Atsakyti
sossss!!!!!!!
Iskilo ir man problema uzsisakiau batelius ir negaunu, kiek dariau uzsakymus viskas buvo ciki laiku ateidavo, o dabar uzskiau geguzes 1 diena ir nera, o turejo buti 05.13 nukopijavau zemiau verysad.gif

Date de commande :1 mai 2014
Numéro de commande :.........
Destinataire :as.....
Article expédié le 2 mai 2014 :
Date de livraison prévue : 13 mai 2014
1 de : Xti 25802, Ballerines femme - Rose (Fucsia), 41 EU (
Banziau kazkur tai laiska parasyti, bet ats nera, patarkite ka daryti?
Atsakyti
Balandzio 20 diena kazkur grazinau i javari.fr ir javari.co.uk batus. Viska kaip visada ,registruotai su idetais lapais barkodais ir t.t
Tyla negaunu nei laisku,kad jie batus gavo, nei pinigu nematau,
Ka daryt, kur rasyt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2014 05 27, 14:33)
Balandzio 20 diena kazkur grazinau i javari.fr ir javari.co.uk batus. Viska kaip visada ,registruotai su idetais lapais barkodais ir t.t
Tyla negaunu nei laisku,kad jie batus gavo, nei pinigu nematau,
Ka daryt, kur rasyt?  g.gif

per mein conto...tiesiai jiems... smile.gif
Atsakyti
Mano taip pat numatoma pristatymo diena gegužės 26. Bet nieko negirdėt. Kaži kiek dar laukti ar jau ieškot galų?
Atsakyti
Merginos, o kuriam žingsnį amazone nuolaidos kodas susiveda? doh.gif Reikia mokintis ten pirkti... nebandžiau dar
Atsakyti
as jau vilti praradau, nes man tai 05.13 turejo atsiusti, tai nezinau ka daryti, bandau ziureti, bet nieko nematau, neiseina paziureti per ta mei conto kur ten tas numeriukas siuntimo, ka darytttttt?????
Atsakyti