Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(valyte_7 @ 2014 05 14, 18:59)
Niu gi liuks biggrin.gif  thumbup.gif
Vakar buvo jau nuskaiciuota pilna kaina ~196 su cnt, siandien i saskaita grizo skirtumas, batukai atsiejo 99,34. Dievinu javari thumbup.gif

Ben javari ir amazon sulygino ju kainas, matomai as toli grazu buvau ne viena tokia protinga biggrin.gif


aš manau rolleyes.gif
Atsakyti
Ar matėt javari.de naujieną? unsure.gif
Jei gerai supratau, javari.de puslapis veiks tik iki birželio 25 d., o paskui taps Amazon.de Fashion dalimi. Bloga naujiena mums tai, kad nemokamas siuntimas galios tk Vokietijos ribose (nuo 20 eurų sumos) verysad.gif

Werde ich weiter die gleichen Versandbedingungen wie bei Javari.de haben, wenn ich bei Amazon.de bestelle?
Amazon.de liefert Bestellungen innerhalb Deutschlands ab einem Bestellwert von 20,00 EUR in der Regel versandkostenfrei. Weitere Informationen finden Sie auf den Hilfeseiten von Amazon.de zu Versand und Verfügbarkeit.
Atsakyti
As irgi kazkoki meila gavau is ju.
Atsakyti
Ojej kokia liūdna žinia verysad.gif
Atsakyti
perkant is amazon.de virs 60 euru, galioja 30proc kodukas JAVARI30
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2014 05 15, 16:01)
perkant is amazon.de virs 60 euru, galioja 30proc kodukas JAVARI30

Bet galioja tik iki birželio 4 d., vieną kartą, tik batų ir rankinių skyriui (netaikoma Tamaris ir Boss Orange), ir tik jei pardavėjas pats amazonas 4u.gif

Nu va, ir javari.co.uk ką tik tą patį pranešė doh.gif Tai ir FR turbūt bus tas pats. O dar buvau pasvajojusi, kad gal čia tik vokiečiai taip netikusiai sumąstę...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglynas9: 15 gegužės 2014 - 15:16
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 05 15, 15:10)
Bet galioja tik iki birželio 4 d., vieną kartą, tik batų ir rankinių skyriui (netaikoma Tamaris ir Boss Orange), ir tik jei pardavėjas pats amazonas 4u.gif

Nu va, ir javari.co.uk ką tik tą patį pranešė doh.gif Tai ir FR turbūt bus tas pats. O dar buvau pasvajojusi, kad gal čia tik vokiečiai taip netikusiai sumąstę...


Visi trys javariai tą patį pranešė cray.gif
Atsakyti
siaubas kaip gaila...
Papildyta:
Galėtų nors išpardavimą padaryti prieš išsikraustymą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(magute @ 2014 05 15, 16:01)
perkant is amazon.de virs 60 euru, galioja 30proc kodukas JAVARI30

man kazkodel netaiko g.gif
Atsakyti
Na va, snaudziau snaudziau, o panasu jog reik ciupt dar kokius batus ir rankine.

Tikrai blogos zinios verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2014 05 15, 17:41)
man kazkodel netaiko  g.gif

as isimeciau pora nukainuotu crocu uz 70 euru ir pritaike, tik aisku ir siuntima pripliusavo.
ech javari buvo grazus batukai, galvoju ai bus didesnis ispardavimas liepa rugpjuti, vat ir sulaukiau, kad jie pabrango ir dar persikrausto i amazona doh.gif
Atsakyti
na jo, tikrai nekokia žinia sad.gif jetau kaip lliūdna, taip faina buvo pirkti po vieną porą ir nesukt galvos, o db tai kas žino kaip bus, batai per išpardavimą kainuos mažiau nei siuntimas verysad.gif
Atsakyti