Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

[quote=Jolė***,2014 03 18, 10:32]
Nedingo Jolė niekur, ramiaks.

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Saunuole Jole***
Tai kai jau tu dydeliu dydziu uzmatysi , tai sauk labai garsiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2014 03 18, 09:32)
Nedingo Jolė niekur, ramiaks.

thumbup.gif Ačiū kad esi 4u.gif . Jei ir ne visai didelių (kokių 39 biggrin.gif ) pamatysi, prašom garsiai šaukti ax.gif .
Atsakyti
As pamenu,kad ir pernai Javari.de nepasiule didesnes negu 70% nuolaidos,tai nieko gero nesitikiu ir siemet,grynai istorija kartojasi.
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2014 03 14, 15:54)
Susirašyti bet kokiu atveju naudingiau, nes jiems dažnai broko fotkių užtenka ir neprašo siųsti atgal batų, o pinigus pagrąžina. Ir taip daro todėl, kad jiems mažesnės išlaidos būtų, nes jei Jūs grąžinate brokuotus batus, jie ir siuntimo išlaidas Jums padengia.

O kokiu emailu susirasot?
As parasiau jiems i ta, kur uzsakyma patvirtino, nors jis ir skamba no replay, bet kito - nezinau. Atrase, kad per sistema jungtis.. Ir ka.. uzpildziau grazinima. Dar paklausiau, ar siusti, ale neatraso g.gif

QUOTE(aurum2010 @ 2014 03 14, 21:47)
Gavau siuos batelius

https://www.javari.de/dp/B00CU6C1NG

Bet ne zomsiniai jie, medžiaginiai doh.gif
39 kojai tiko 38 dydzio batai .

Jie ir neturejo buti zomsiniai, nes parasyta, kad dirbtines medziagos 4u.gif

QUOTE(Maja Di @ 2014 03 17, 21:36)
Gal galit iš patirties pasakyt, ar dar bus didesnių nuolaidų ilgaauliams g.gif . Jei ką gražaus pamatysit, įmeskit nuorodas, jei nesunku. Jolė kažkur dingo verysad.gif .

Visai neblogu kainu yra amazon.de

Siandien kaip tik uzsakiau zieminius maziui ecco uz 34 eu. Sau brangesniu, bet as noriu isskirtines avalynes, tai nesurasiu uz 30 euru zieminiu, tai man tinka ir brangesni, geru firmu, nukainuoti nuo bele kiek rolleyes.gif

Graziu ilgaauliu galima uz 50 - 80 eu rasti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 03 18, 16:43)
Visai neblogu kainu yra amazon.de

Siandien kaip tik uzsakiau zieminius maziui ecco uz 34 eu. Sau brangesniu, bet as noriu isskirtines avalynes, tai nesurasiu uz 30 euru zieminiu, tai man tinka ir brangesni, geru firmu, nukainuoti nuo bele kiek rolleyes.gif

Graziu ilgaauliu galima uz 50 - 80 eu rasti ax.gif

Niekad iš amazono nepirkau ax.gif , kažin ar sugebėčiau ax.gif . Ten dar galima kažkokia pirmo pirkimo nuolaida pasinaudot?
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 03 18, 17:03)
Niekad iš amazono nepirkau ax.gif , kažin ar sugebėčiau ax.gif . Ten dar galima kažkokia pirmo pirkimo nuolaida pasinaudot?

Jie tas pats javari tinklas, tiksliau javaris priklauso amazonui, tai labai paprasta su jais irgi. Del nuolaidu nezinau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 03 18, 17:32)
Jie tas pats javari tinklas, tiksliau javaris priklauso amazonui, tai labai paprasta su jais irgi. Del nuolaidu nezinau schmoll.gif

Aišku, reiks bandyt pasiknaisiot. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 03 18, 17:03)
Niekad iš amazono nepirkau ax.gif , kažin ar sugebėčiau ax.gif . Ten dar galima kažkokia pirmo pirkimo nuolaida pasinaudot?


pirma kart perkant batam galima 20proc gauti thumbup.gif aš taip crocs beryesus už 80lituku papirkau bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 03 18, 17:58)
pirma kart perkant batam galima 20proc gauti  thumbup.gif  aš taip crocs beryesus už 80lituku papirkau  bigsmile.gif  biggrin.gif

kokiu budu galima ta nuolaida gaut???
Atsakyti
Pirkau iš amazonės.de. batus, tai nuolaidų negavau ir už siuntimą mokėjau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pienia @ 2014 03 18, 19:01)
Pirkau iš amazonės.de. batus, tai nuolaidų negavau ir už siuntimą mokėjau rolleyes.gif

Kiek mokejot uz siuntima? Man tik prisidejo centai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 03 18, 15:43)
O kokiu emailu susirasot?
As parasiau jiems i ta, kur uzsakyma patvirtino, nors jis ir skamba no replay, bet kito - nezinau. Atrase, kad per sistema jungtis.. Ir ka.. uzpildziau grazinima. Dar paklausiau, ar siusti, ale neatraso g.gif



Dar galima eiti per Mein Konto - Kontaktieren sie uns - ten pasirinkti E-mail en javari ir rašyti laišką. Visada atrašo. Atrašys ir į tą iš grąžinimo. Aš man atrodo prie grčąžinimo pastabose viską surašiau ir pridėjau nuorodą iš publicfotki su nuotraukom. Atrašė tikrai, gal ne tą pačią minutę, bet atrašė.
O tu gal su prancūzais turi reikalų ne su vokiečiais? Tie tai gali, žinok, paskambinti cool.gif Kolegei taip buvo.
Atsakyti