Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(aurum2010 @ 2014 03 14, 21:47)
Gavau siuos batelius

https://www.javari.de/dp/B00CU6C1NG

Bet ne zomsiniai jie, medžiaginiai doh.gif
39 kojai tiko 38 dydzio batai .

man jie irgi padidinti pasirode 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Persikute* @ 2014 03 14, 19:13)
gal galite duoti slaptazodzius ir prisijungima isparduotuves

ir man reiktu..
Atsakyti
pirmą kartą bandysiu grąžinti į javari.fr. Skaičiau nurodymus su vertėju bei oliukės puslapį, nu bet vis tiek klausimų kyla blush2.gif
-gavau du lapus. pagal oliukę, vienas turetų būti invoisas, kitas barkodas ir adresas. Tas, kur ale invoisas, nelabai į invoisą panašus g.gif batų foto, pavadinimas, pažymėta, kad deketuoti ir kad noriu refundo bei barkodas. Tai šį lapą dėti į dėžės vidų? O kitas lapas, tai javario adresas ir barkodas. tai šį klijuoti ant dėžės?
-siuntimą paštu reikia rinktis registruotą (kainuos apie 22 lt jei iki 2 kg)?
-pašto čekučio kopiją siųsti jiems meilu? jiems čekučio originalo nereikia?
Gal dar kažką reikia padaryti? (su jais jau meilu susirašiau ir gavau patvirtinimą, kad pašto išl. apmokės kai gaus batus).
Atsakyti
Pirkau mamai šiuos batus.
Labai fainuoliški, bet mamai per siauri sad.gif
Šiaip jie normalaus pločio, bet mamos koja plati, tai netiko. Turiu 41dydį, tai jei kuri susidomės-rašykit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2014 03 15, 15:03)
pirmą kartą bandysiu grąžinti į javari.fr. Skaičiau nurodymus su vertėju bei oliukės puslapį, nu bet vis tiek klausimų kyla blush2.gif
-gavau du lapus. pagal oliukę, vienas turetų būti invoisas, kitas barkodas ir adresas. Tas, kur ale invoisas, nelabai į invoisą panašus g.gif batų foto, pavadinimas, pažymėta, kad deketuoti ir kad noriu refundo bei barkodas. Tai šį lapą dėti į dėžės vidų? O kitas lapas, tai javario adresas ir barkodas. tai šį klijuoti ant dėžės?
-siuntimą paštu reikia rinktis registruotą (kainuos apie 22 lt jei iki 2 kg)?
-pašto čekučio kopiją siųsti jiems meilu? jiems čekučio originalo nereikia?
Gal dar kažką reikia padaryti? (su jais jau meilu susirašiau ir gavau patvirtinimą, kad pašto išl. apmokės kai gaus batus).

1.prisijunkite prie savo javari paskyros
2.pagal Oliukės bloge įkeltas nuorodas pažymite batus, kuriuos norite grąžinti, ir priežastį.
3. atsispausdinate grąžinimo lapą - sąskaitą (tai ne tie popieriai, kuriuos radote siuntinyje smile.gif)

Jeigu jau susitarėte, kad grąžins už siuntimo atgal išlaidas, kasos kvitą prisekite prie grąžinimo lapo (aš dar kvitą nusifotkinčiau, jei kartais "pasimestų")
siųskit registruotu - vistiek sugrąžins išlaidas:)

klausiate, ar dar riekia ką padaryti. Ats.: laukti, kol sugrąžins į kortelę pinigus biggrin.gif Grąžina maždaug per 3-4 dienas, kai siuntinys juos pasiekia. Javari e.paštu Jums praneš, kad gavo batus ir grąžina pinigus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kingcup: 17 kovo 2014 - 15:52
Pašto kvito nerekomenduočiau išsiųsti kartu su batais, o kaip tada įrodysite pašte, kad siuntėt, jeigu dingtų siuntinys, o neturėsit kvito. Juk tam ir registruojat, kad garantijas turėt. Man užteko prikabinti kvito nuotraukas prie susirašinėjimo ir grąžino pašto išlaidas.
Atsakyti
As pasto kvito niekada nededu jiems(siunciau pora kartu), parasau tiesiog jiems laiska kiek mokejau (jie manau jau zinok, is kur kiek kainuoja) smile.gif ir visada sugrazina, tik paskutini karta grazino maziau 3lt, bet tingejau rasyti ir aiskintis jau smile.gif o ir barkodo paskutini karta ant virsaus neklijavau, tiesiog ikisau i deze kartu su batu atvaizdu ir viskas tiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2014 03 17, 16:48)
1.prisijunkite prie savo javari paskyros
2.pagal Oliukės bloge įkeltas nuorodas pažymite batus, kuriuos norite grąžinti, ir priežastį.
3. atsispausdinate grąžinimo lapą - sąskaitą (tai ne tie popieriai, kuriuos radote siuntinyje smile.gif)

Jeigu jau susitarėte, kad grąžins už siuntimo atgal išlaidas, kasos kvitą prisekite prie grąžinimo lapo (aš dar kvitą nusifotkinčiau, jei kartais "pasimestų")
siųskit registruotu - vistiek sugrąžins išlaidas:)

klausiate, ar dar riekia ką padaryti. Ats.: laukti, kol sugrąžins į kortelę pinigus biggrin.gif Grąžina maždaug per 3-4 dienas, kai siuntinys juos pasiekia. Javari  e.paštu Jums praneš, kad gavo batus ir grąžina pinigus


AČIŪ už konsultacijas 4u.gif
nes ir man buvo dar šiek tiek neaiškumų blush2.gif
Atsakyti
gal kas turit šiuos?
TH
įdomu ar dydis atitinka. 4u.gif
Atsakyti
Aciu visoms patarusioms 4u.gif
Atsakyti
Gal galit iš patirties pasakyt, ar dar bus didesnių nuolaidų ilgaauliams g.gif . Jei ką gražaus pamatysit, įmeskit nuorodas, jei nesunku. Jolė kažkur dingo verysad.gif .
Atsakyti
Nedingo Jolė niekur, ramiaks. Naršau po javarį 3 kartus dienoj, nu bet nieko tinkamo nerandu schmoll.gif Jei rasčiau, negi manot, kad tylėčiau kaip partizanas. Tiksliau, mane domina 70-80 procentų nukainavimas, o vat čia ir visiška tamsa. Ir aplamai - ar ten vokiečių koks menedžeris užsilenkė, ar iš darbo jį atleido, nes kai įkalė tą 50 procentų nuolaidą, tai taip ir užmigo. Jau ir pavasaris, o nuolaidos tyli, tad dabar smarkus štilis. O visad žiemos gale ką nors iš vokiečių papirkdavau, profilaktiškai.
Laukiau kovo pradžios, nes pernai prancūzai keliom dienom jėginį išpardavimą buvo padarę, jau toooookių bačiokų buvo, kad ašaros byrėjo - visų gi nesupirksi smile.gif Sakiau šiemet rėksiu garsiai mergom, kad eitų ir pirktų ir ką - nieko, tylu ramu. Nekartojo nei orgazminės dienos, nei pernykščio kovo, vadinasi, reikia būti budriai ir juos pastoviai sekti, nes gali vėl ką privirinti. Apie anglus tyliu iš viso, mirtis ten ir stagnacija.
Žodžiu, kaip ta neištikima žmona, nusukau į kairę šiek tiek - naršau po Ameriką ir yoox'ą, negaliu gi be shopingo - nusipirkau kvepiančias melissas, Ralfo Laureno bačiokus, dar kažką blush2.gif
Bet, žinokit, javarį tikrai labai labai myliu ir jis man atleis, kad truputėlį sugriešyjau, nes pas jį visada sugrįžtu ir toliau rodau savo atsidavimą biggrin.gif
Tad tokia mano ataskaita, kur mėčiausi ir vėčiausi. Gerų pirkinių ir gražios dienos 4u.gif
Atsakyti