Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(slitka @ 2014 03 10, 11:50)
laba diena smile.gif
panos  cia be jokiu isimciu vaikiskiems batukams perkant is uk pritaiko 21 proc PVM? sad.gif

aš tiesiai į LT pirkau vaikiškus crocs, C 9, tikrai nedidukai biggrin.gif ir nepridėjo 21proc 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2014 03 10, 13:44)
aš tiesiai į LT pirkau vaikiškus crocs, C 9, tikrai nedidukai biggrin.gif  ir nepridėjo 21proc 4u.gif


kartais matyt būna pas juos klaida ir suvesta ne kaip vaikiški batai. Nes šiaip pagal visas tvarkas turėtų pridėt PVM
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2014 03 09, 20:22)
merginos gal pirkote tokius aulinukus, kaip ju aulas nera labai platus ?
http://www.javari.de...L=/shoppingCart



Lin1 siu Caprice aulas nera platus, siaip minkstuciai, lengvi
Atsakyti
QUOTE(rasamal @ 2014 03 10, 20:16)
Lin1 siu Caprice aulas nera platus, siaip minkstuciai, lengvi

4u.gif nebeliko mano dydzio verysad.gif
Atsakyti
noriu patarimo, gavau batus, ir kokybė manęs netenkina, galvoju reik rašyt jiems laišką, nes brokas abiejų batų ,kaip manot, įmetu foto:
user posted image

ar man įmanoma kaip nors jiems prikabint tokias foto, ir ko galiu tikėtis g.gif ar man pačiai prašyt, ar jie ką nors siūlo g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2014 03 10, 14:44)
aš tiesiai į LT pirkau vaikiškus crocs, C 9, tikrai nedidukai biggrin.gif  ir nepridėjo 21proc 4u.gif

saviskiui buciau emus 11 dydi, tai itariu manes nepasigailetu biggrin.gif tiek to, jau kitu laukiu is kitur biggrin.gif
Atsakyti
Agne4, zinoma, kad grazinkite!

Merginos, as su tokiu irgi klausimu. Ar pries siunciant atgal reikia su jais susirasyti? Nes po vienu zaidyniu futbolo batai neatlaike! Nu kaip nervuoja tos proceduros :/
Gal is karto galiu pildyti ta forma ir siusti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 03 14, 09:40)
Agne4, zinoma, kad grazinkite!

Merginos, as su tokiu irgi klausimu. Ar pries siunciant atgal reikia su jais susirasyti? Nes po vienu zaidyniu futbolo batai neatlaike! Nu kaip nervuoja tos proceduros :/
Gal is karto galiu pildyti ta forma ir siusti? g.gif


Susirašyti bet kokiu atveju naudingiau, nes jiems dažnai broko fotkių užtenka ir neprašo siųsti atgal batų, o pinigus pagrąžina. Ir taip daro todėl, kad jiems mažesnės išlaidos būtų, nes jei Jūs grąžinate brokuotus batus, jie ir siuntimo išlaidas Jums padengia.
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2014 03 14, 15:54)
Susirašyti bet kokiu atveju naudingiau, nes jiems dažnai broko fotkių užtenka ir neprašo siųsti atgal batų, o pinigus pagrąžina. Ir taip daro todėl, kad jiems mažesnės išlaidos būtų, nes jei Jūs grąžinate brokuotus batus, jie ir siuntimo išlaidas Jums padengia.

Aciu, taip ir padarysiu!
Atsakyti
gal galite duoti slaptazodzius ir prisijungima isparduotuves
Atsakyti
QUOTE(*Persikute* @ 2014 03 14, 20:13)
gal galite duoti slaptazodzius ir prisijungima isparduotuves


ir man reikia blush2.gif
Atsakyti
Gavau siuos batelius

https://www.javari.de/dp/B00CU6C1NG

Bet ne zomsiniai jie, medžiaginiai doh.gif
39 kojai tiko 38 dydzio batai .
Atsakyti