Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

Ar butina grazinant batus deti i batu deze? Kaip nesinoretu del svorio...
Atsakyti
QUOTE(Tetavova @ 2014 03 05, 19:28)
Ar butina grazinant batus deti i batu deze? Kaip nesinoretu del svorio...

Į originalią batų dėžę, manau, kad tikrai taip - reikia dėt.
O į javari (siuntinio) dėžę - ne.
Atsakyti
As issiunciau grazinti batus pries 2 savaites, jokiu ziniu... kur dar galima be post.lt paziuret kur siunta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivuliau @ 2014 03 05, 16:05)
Rekomenduoju siuos ECCO vyriskus batus. Vyras negali atsidziaugti, dabar dar labiau papigo ( doh.gif ). Vyras sake senei neturejo tokiu batu  4u.gif
http://www.javari.de...L=/shoppingCart

faini!
o kaip dydis? nemazinti?
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2014 03 05, 20:40)
As issiunciau grazinti batus pries 2 savaites, jokiu ziniu... kur dar galima be post.lt paziuret kur siunta? g.gif

Konkrecios salies, i kuria siuntet, pasto tinklapy.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2014 03 05, 22:01)
faini!
o kaip dydis? nemazinti?

Vyras LT matavosi 44 dydi (toki ir nesioja), tai puikiausiai atitinka 4u.gif tikrai rekomenduoju, nes kaip ECCO tai kaina fantastiska, mes 86EUR mokejom, bet ir del ju nesigailim, nes LT be 400lt nieko nenupirksi doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

vienu užsakymu užsakiau dvi poras batų, pinigus rezervavo už abi. Po dviejų dienų gavau laišką, kad viena pora išsiųsta ir už ją pinigai nuskaičiuoti, o apie kitą nieko nerašo, tai reiškia, kad negausiu tų batų ar dar vėliau išsiųs? Gal kam tai buvo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Puika* @ 2014 03 06, 09:06)
Sveikos,

vienu užsakymu užsakiau dvi poras batų, pinigus rezervavo už abi. Po dviejų dienų gavau laišką, kad viena pora išsiųsta ir už ją pinigai nuskaičiuoti, o apie kitą nieko nerašo, tai reiškia, kad negausiu tų batų ar dar vėliau išsiųs? Gal kam tai buvo?  g.gif

gausit, tik gal ta kita pora batu kitos salies sandelyje ar kas smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

parekomenduokite prašau kokybiškas pirmąsias basutes mergytei 4u.gif Pėdutės ilgis dabar 12cm. Gal dar spėtume į nuolaidų traukinį. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivuliau @ 2014 03 05, 16:05)
Rekomenduoju siuos ECCO vyriskus batus. Vyras negali atsidziaugti, dabar dar labiau papigo ( doh.gif ). Vyras sake senei neturejo tokiu batu  4u.gif
http://www.javari.de...L=/shoppingCart


Kokiai kojai šie batai? Nes man iš nuotraukų atrodo jie labiau siaurai plonai kojai tinkami. O kaip plačiai ir aukštesne keltimi kojai tiktų?

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2014 03 06, 12:32)
Kokiai kojai šie batai? Nes man iš nuotraukų atrodo jie labiau siaurai plonai kojai tinkami. O kaip plačiai ir aukštesne keltimi kojai tiktų?

4u.gif

deja negaliu atsakyt, nes mano vyras pats nezino lotuliukas.gif neatrodo man labai jau siaura ta koja. Siaip kad butu ramu, siulyciau nueiti i ecco parduotuves issimatuoti 4u.gif
Atsakyti
Jezaw,kaip noriu tu ecco batu...bet jau viena deze Jam ir taip laikau paslepus (vasarai gimtadieniui) tai sita slepti ir laikyt iki Kaledu? g.gif
O gal jie netinkami piemeniui,gal solidensiam vyrui labiau....aaa kaip cia save atkalbet biggrin.gif
Atsakyti