Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(ra2ga @ 2014 03 01, 20:31)
as klausiau. aciu.
nu ir kaip? ar didoki ar geri tau?


Aš skaitau, kad geri, nes tie lyšni 0,5-0,7 cm priekyje yra man tinkami ir reikalingi smile.gif
Atsakyti
gavau no name odinius batelius , deja mažoki ax.gif
40 dydis(atitinka) coffee black spalva, pagauti už 25 eur. (87Lt)ką domina rašykit AZ, Kaunas 4u.gif aprašymas ir visa INFO
daugiau foto, tik spalva kita: cia


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2014 03 02, 14:13)
gavau no name odinius batelius , deja mažoki ax.gif


Kokie gražūs rolleyes.gif Kiek cm vidpadis?
Atsakyti
QUOTE(reme19 @ 2014 03 02, 10:36)

norėčiau tokio modelio batukų, tokiu kulnu 4u.gif turėtų būt super patogūs, tik odinis kulnas šių bufallo jaučiu greit prarastų savo išvaizdą g.gif

mylimukeA, o no name batukai maždaug 26cm vidpatis 4u.gif sunku pamatuot tiksliai, geriau jau gyvai matuot 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristiniux: 02 kovo 2014 - 18:24
QUOTE(Sense @ 2014 03 02, 10:34)
O atrodo didelė tokia kur puse namų telpa.


Ir tikejausi puse ukio sutalpinti biggrin.gif
Rankenos trumpos, ant peties neuzsidesi, tai tik telefonui, kosmetikai ir smulkmenom. Pati tase be uztrauktuko, susisega tokia knopkyte, tai uzsegtos tases talpa labai sumazeja...
Atsakyti
QUOTE(aurum2010 @ 2014 03 02, 23:09)
Ir tikejausi puse ukio sutalpinti  biggrin.gif 
Rankenos trumpos, ant peties neuzsidesi, tai tik telefonui, kosmetikai ir smulkmenom. Pati tase be uztrauktuko, susisega tokia knopkyte, tai uzsegtos tases  talpa labai sumazeja...

bijau, kad ir man tas pats nebūtų, vakar užsisakiau rankinę, visai nepažiūrėjau į užsegimą, dabar noriu panaikinti užsakymą ir nesigauna doh.gif kažką ne taip darau, nors skaitau blog'ą g.gif einu į main konto, tada į Bestellungen anzeigen ,tada išmeta mano vakarykštį užsakymą, ir yra tik vienas aktyvus mygtukas einen Artikel aus dieser Lieferung surucksenden g.gif jį paspaudus išmeta Rückgabeartikel auswählen, jį pasirinkus išmeta Diese Bestellung wurde noch nicht versandt., tai man dabar reik laukt kol išsiųs prekę, ar kaip doh.gif ačiū iš anksto jei kuri pagelbėsit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agne4 @ 2014 03 03, 10:22)
bijau, kad ir man tas pats nebūtų, vakar užsisakiau rankinę, visai nepažiūrėjau į užsegimą, dabar noriu panaikinti užsakymą ir nesigauna doh.gif kažką ne taip darau, nors skaitau blog'ą g.gif einu į main konto, tada į Bestellungen anzeigen ,tada išmeta mano vakarykštį užsakymą, ir yra tik vienas aktyvus mygtukas einen Artikel aus dieser Lieferung surucksenden g.gif jį paspaudus išmeta Rückgabeartikel auswählen, jį pasirinkus išmeta Diese Bestellung wurde noch nicht versandt., tai man dabar reik laukt kol išsiųs prekę, ar kaip doh.gif  ačiū iš anksto jei kuri pagelbėsit 4u.gif


Jau nepavyks paciai panaikint uzsakymo. Rasykite jiems prisijunge, eikite i Mein Konto -Kontaktieren Sie uns, prasykite, kad anuliuotu uzsakyma. Jei dar neissiunte, anuliuos užsakymą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aurum2010: 03 kovo 2014 - 10:59
gal kas turite tokius aulinukus? užsimušdama ieškau merginai aulinukų doh.gif
http://www.javari.de...L=/shoppingCart
Atsakyti
Ar galima susigrazinti siuntimo islaidas, jei batu dydis smarkiai neatitiko? Pirkom 42, o realiai yra koks 44 g.gif
Atsakyti
Rekomenduoju siuos ECCO vyriskus batus. Vyras negali atsidziaugti, dabar dar labiau papigo ( doh.gif ). Vyras sake senei neturejo tokiu batu 4u.gif
http://www.javari.de...L=/shoppingCart
Atsakyti
QUOTE(Daivuliau @ 2014 03 05, 15:05)
Rekomenduoju siuos ECCO vyriskus batus. Vyras negali atsidziaugti, dabar dar labiau papigo ( doh.gif ). Vyras sake senei neturejo tokiu batu  4u.gif
http://www.javari.de...L=/shoppingCart


O kada pirkot? Dvi savaites praejo? Jei ne,tai skirtuma galit susigrazinti.
O batai zieminiai?
Atsakyti
QUOTE(rulezas @ 2014 03 05, 15:43)
O kada pirkot? Dvi savaites praejo? Jei ne,tai skirtuma galit susigrazinti.
O batai zieminiai?

deja pirkom gal pries 3-4 savaites, o atpigo dar 28 eur sad.gif vyras nesioja kaip zieminius, zinoma po sniega su vaiku vaiksto su kitais batais, bet darbu/i masina i parduotuve ir pan, tai sake super.
Atsakyti