Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(mam2ka @ 2014 02 22, 18:58)
nemanau, kad  sie Tamari'ai bobiski megstamiausi, realybeje ju spalva tokia pati ryski, oranzine , super batyciai  thumbup.gif , gal kiek siauresniai kojai arba zema/normalia keltimi.
Tikra tiesa kiek zmoniu, tiek nuomoniu , o del skonio nesigincijama  4u.gif Kiekviena renkames pagal poreikį, skonį, bei galimybes...



Isivaizduoju savo babce baznychioj su jais smile.gif smile.gif ir norechiau aplinkiniu reakcijos smile.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(griegzde @ 2014 02 22, 17:51)
Kai supratau bobiski tie kuriu kulnai ne 8-12 cm . O ka daryt tom kuriu ugis be batu 180 ir dar kmi virsija norma ?

Ir dar - tada balerinu nesiot negalima, nes juk nera kulno, bobiska.

As pati asmeniskai uz patoguma ir paprastuma, nevergauju aukstakulniams. Man labai negrazu, kai aukstakulniai per auksti ir moteris eina visa sukumpus. Na o jei pasirinkti gerai, nedarko eisenos ir patogus jai - tada tikrai grazu.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2014 02 22, 19:52)
Ir dar - tada balerinu nesiot negalima, nes juk nera kulno, bobiska.

As pati asmeniskai uz patoguma ir paprastuma, nevergauju aukstakulniams. Man labai negrazu, kai aukstakulniai per auksti ir moteris eina visa sukumpus. Na o jei pasirinkti gerai, nedarko eisenos ir patogus jai - tada tikrai grazu.

nu kadangi pati esu 178/// tai isivaizduokit +12... vaikchiojanti ZIRAFA... Balerinkas ash dievinu smile.gif man jos thumbup.gif
Atsakyti
Gal kuri tokius espritus gyvai matet? Ar is naturoj tokie grazus ?
http://www.javari.de...../shoppingCart
O kur jus randat atsiliepimus apie norimus batukus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fruste @ 2014 02 22, 20:11)

O kur jus randat atsiliepimus apie norimus batukus? blush2.gif

aš amazonuose visuose dar pažiūriu, ten ir foto būna dažniau daugiau, aprašymus palyginu 4u.gif
Atsakyti
sakykite kaip yra su amazon.com, jei as perku is javari tai man amazone galioja tas pats prisijungimas ar ne?
noriu vasarai papirkti nuo saules kremuku pvz si http://www.amazon.co...australian gold
cia pas mus membershop kainuoja 33lt o ten apie 8 dolerius, na ir siaip ten daug kas pigiau,nors batai tai javari man pigiau gavosi thumbup.gif
kazin kaip su parsiutimu nemokamai siuncia i Lietuva ar reikia moketi ?
Atsakyti
QUOTE(smalyziuke @ 2014 02 22, 22:12)
sakykite kaip yra su amazon.com, jei as perku is javari tai man amazone  galioja tas pats prisijungimas ar ne?
noriu vasarai papirkti nuo saules kremuku pvz si http://www.amazon.co...australian gold
cia pas mus membershop kainuoja 33lt o ten apie 8 dolerius, na ir siaip  ten daug kas pigiau,nors batai tai javari man pigiau gavosi  thumbup.gif
kazin kaip su parsiutimu nemokamai siuncia i Lietuva ar reikia moketi ?


či ajuk amerikietiškas amazon g.gif prasidės muitai ir t.t g.gif 4u.gif
bandykit ieškot amazon.co.uk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 02 22, 12:10)
kaip tik norejau klaust apie tamaris batus.

nusižiūrėjau šiuos. kaina nebloga  g.gif
tik noriu juodu o mano dydžio kaip tyčia nėr sad.gif
http://www.javari.de...2...aris&page=3


ooo, 21 metu merginai tokius uzsakiau biggrin.gif Realybej, labai thumbup.gif . Ir graziai ant kojos atrodo, ir iki bobiskumo dar toli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 02 22, 22:35)
či ajuk amerikietiškas amazon  g.gif  prasidės muitai ir t.t  g.gif  4u.gif
bandykit ieškot  amazon.co.uk  4u.gif

aciu ta-pa-ti
o per amazon.co.uk kaip siuntimas mokamas ar ne?
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2014 02 22, 21:58)
ooo, 21 metu merginai tokius uzsakiau biggrin.gif Realybej, labai  thumbup.gif . Ir graziai ant kojos atrodo, ir iki bobiskumo dar toli  biggrin.gif

o koks realybej kulnas, kiek cm? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(apuokiuk@s @ 2014 02 22, 22:58)
ooo, 21 metu merginai tokius uzsakiau biggrin.gif Realybej, labai  thumbup.gif . Ir graziai ant kojos atrodo, ir iki bobiskumo dar toli  biggrin.gif


na man 24 biggrin.gif ne ką daugiau biggrin.gif
tik kodėl nėr juodų 38 verysad.gif doh.gif dabar pažiūriu, išjungiu. bėl įsijungiu. neapsisprendžiu g.gif

QUOTE(smalyziuke @ 2014 02 22, 23:43)
aciu ta-pa-ti
o per amazon.co.uk kaip siuntimas mokamas ar ne?


mokamas. 6 svarai + už svorį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 02 23, 00:14)
na man 24  biggrin.gif  ne ką daugiau  biggrin.gif
tik kodėl nėr juodų 38  verysad.gif  doh.gif  dabar pažiūriu, išjungiu. bėl įsijungiu. neapsisprendžiu  g.gif


Bet juodų ir kaina didesnė ax.gif , jei papigins pirksiu ax.gif
Atsakyti