Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(Tina* @ 2014 02 22, 15:04)
Jau laukiau jusu komentaro  tongue.gif zinot man jusu stiliaus pojutis kazkoks keistas, o ir komentarai visad izeidziantys. Kuo jus save laikote? stiliaus ikona? Ne vieni jusu pasirinkti batai man niekad neatrode patrauklus, skirtingai nuo kitu cia rasanciu ir besidalinanciu pirkiniu ispudziais.

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 02 22, 14:15)
o ką reiškia bobiški?  g.gif 

drinks_cheers.gif
Tikrai smalsu nuo kada tas "bobiškumas" prasideda g.gif
Ir kodėl parduotuvėje batai skirstomi į vaikiškus, moteriškus ir vyriškus? Turbūt turėtų būti skirstomi į "piemeniškus", "fyfiškus", "bobiškus", "kaimietiškus" ir "bobutiškus"?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasulita123: 22 vasario 2014 - 14:21
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 02 22, 14:15)

man iki bobiško amžiaus turbūt toloka  unsure.gif  ar nuo kada čia jau prasideda?  unsure.gif  dar tik įpūsėjau trečią dešimtį  biggrin.gif


biggrin.gif drinks_cheers.gif
Tai va cia jau kokios sesiolikines mus ir nuraso biggrin.gif Nu bet mes jau astrius kampus apsitryne, zinom kas gyvenime vertinga, ar ne? mirksiukas.gif pats graziausias musu amzius thumbup.gif
Papildyta:
Asmeniskai mano balerinos netgi labai jaunatviskos. Neisivaizduoju su jomis kokios bobutes smile.gif

O ir ta-pa-ti batukai simpatulkos. Ciupkit juos ir nekreipkit demesio. Svarbu jums grazu.
Atsakyti
QUOTE(Daivuliau @ 2014 02 20, 15:02)
O kokius pirkote ir koks dydis? Sesuo LABAI grazius nusipirko 38d ir deja dydinti, tai draugei pardave su skauancia sirdim sad.gif

https://www.javari.fr/dp/B008UQNKO4
39 dydis, mokejau apie 36eur, nukainuota buvo nuo 160 ar 180eur,siaip stabilus ir patogus,man jie laisvoki ir nejaukiai jauciuosi su didesniais nei 7cm, tai jei kam ju norisi-rasykit,kol neissiunciau atgal:-)
Atsakyti
bobiskumas tai ne amžius o požiūris!
Man dauguma Tamaris batai irgi simpatiški ... bet kad mano koją vėl trauktis pradėjo...baisu ir pirkti jau batus:)
Atsakyti
Kai pasakote,kad tarkim tamariai grazus tai kaip nenugincijama tiesa ,tai as parodau,kad yra ir kitokiu nuomoniu mirksiukas.gif
Tamaris stilius man atitinka ju kaina,o j inet LT parduotuvese nedidele...
Man ne 16m, aciu biggrin.gif beveik dvigubai daugiau smile.gif
Bobiski reiskia,kai mintyse pagalvoji ar tiktu jie tavo bobutei i baznycia nueiti? Jei tiktu vadinasi- bobiski biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2014 02 22, 17:03)
ar tiktu jie tavo bobutei i baznycia nueiti? Jei tiktu vadinasi- bobiski  biggrin.gif


tada jūsų bobutė super thumbup.gif
nes maniškė deja aukštakulnių nenešioja verysad.gif unsure.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 02 22, 17:35)
tada jūsų bobutė super  thumbup.gif
nes maniškė deja aukštakulnių nenešioja  verysad.gif  unsure.gif  lotuliukas.gif

as jau persena,kad tureciau kokia bobute, nebera nieko...pasitelkiu vaizduote -ar isivazduoju su siais batais bapce baznycioj?Jjei taip - man (Ir jums biggrin.gif ) jie netinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2014 02 22, 14:57)
Nesu maciusi dailiu Tamaris modeliu,visi bobiski.



Toks vaizdas kad su shia firma nesate susidurusi... Neshioju tamaris jau gan ilgai, ir saves visishkai BOBA nelaikau, taip , jie labiau klasikiniai... Bet klasika ir bobai ir malalietkai lieka klasika!

P.S Idomu kaip jusu BOBUTE atrodytu su shiais batais g.gif Manau nelabai bobishkai smile.gif
http://www.javari.de...ces=10000-15000
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Scheila: 22 vasario 2014 - 17:11
QUOTE(dilgelyt @ 2014 02 22, 16:39)
as jau persena,kad tureciau kokia bobute, nebera nieko...pasitelkiu vaizduote -ar isivazduoju su siais batais bapce baznycioj?Jjei taip - man (Ir jums  biggrin.gif ) jie netinka  smile.gif

Kai supratau bobiski tie kuriu kulnai ne 8-12 cm . O ka daryt tom kuriu ugis be batu 180 ir dar kmi virsija norma ?
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2014 02 22, 15:57)
Nesu maciusi dailiu Tamaris modeliu,visi bobiski.

nemanau, kad sie Tamari'ai bobiski .,megstamiausi, realybeje ju spalva tokia pati ryski, oranzine , super batyciai thumbup.gif , gal kiek siauresniai kojai arba zema/normalia keltimi.
Tikra tiesa kiek zmoniu, tiek nuomoniu , o del skonio nesigincijama 4u.gif Kiekviena renkames pagal poreikį, skonį, bei galimybes...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mam2ka: 22 vasario 2014 - 18:26
Merginos tikriausia jau pamoket "bobiska" neberasys taip. Buvo man diskusija su jaunimu tai jiems visiems atrodo jei tau jau virs 30 tai tu jau senas biggrin.gif literaturoje raso kad galima vadinti senu tik nuo 72 m. blush2.gif
Man 40 metu nusipirkau fainus tikrai "nebobiskus" batus gaila kad vietoj 5 cm yra 8,5 cm. bet jauciu kad nesiosiu:) g.gif jei ka dukra sake tikrai nunesios tikrai patogus pirkau uz 30 euru
http://www.javari.fr...fURL=/mythings/
Atsakyti