Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

QUOTE(Scheila @ 2014 02 17, 19:31)
nu siaurai nezinau  g.gif  mano gan plati sad.gif, nors dizainas toks , kad krist neturetu manau

Ačiū 4u.gif šeip gaborai normaliai arba platesniai kojai manau
Atsakyti
mergiso o vyriskus rieker zieminukus pigiau nei 33 dol realu pagauti ar ne ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2014 02 17, 19:42)
mergiso o  vyriskus  rieker zieminukus  pigiau nei 33 dol realu pagauti ar ne ? 4u.gif

Sunku pasakyt. Mano pačios batai rieker dabar dvigubai brangesni nei pirkau prieš tris ar kiek ten savaičių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocosinė @ 2014 02 17, 19:58)
Sunku pasakyt. Mano pačios batai rieker dabar dvigubai brangesni nei pirkau prieš tris ar kiek ten savaičių  smile.gif

kokiu spirkote? smile.gif
nezinau jamti dabar uz tokia kaina ar palaukti dar, nors cia loterija arba bus pigiau arb pabrangins kas labiau tiketina...
bet del kainso apskritai idomu ar buna pigiau nei 33 dol rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2014 02 17, 20:08)
kokiu spirkote?  smile.gif
nezinau jamti dabar uz tokia kaina ar  palaukti dar, nors cia loterija arba bus pigiau  arb  pabrangins  kas labiau tiketina...
bet del kainso apskritai idomu ar buna  pigiau nei 33 dol  rolleyes.gif

paprasti kasdienai rolleyes.gif
As tai manyčiau pirkit tuos batus, jei per porą savaičių atpigins dar, pasinaudosit mažiausios kainos garantija ir skirtumą permokėtą gražins mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocosinė @ 2014 02 17, 20:12)
paprasti kasdienai rolleyes.gif
As tai manyčiau pirkit tuos batus, jei per porą savaičių atpigins dar, pasinaudosit mažiausios kainos garantija ir skirtumą permokėtą gražins  mirksiukas.gif

labai faini jusiskaii,
nezinau ka daryti ar imti su raistukais tuos uz 33 dol , musm labiau tiktu be raistuku nes nori be raistuku be tie be raistuku 42 dol kainuoja, tai vis paziuriu bet turbut pigiau nebus nei 33 dol ir gal juos imti doh.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Bandžiau nusipirkti batukus iš javari.de. Viską susivedžiau, kortelę ir t.t. Gavau patvirtinimą, tačiau po kelių val. atėjo žinutė, kad "deja, negalime nuskaityti pinigų..." ar pan. doh.gif Pamėginau dar porą kartų nueiti į užsakymą ir pakartoti patvirtinti mokėjimą, nesigavo.. Gal patarsite, ką ne taip darau? Dar man keista, kad apmokant neprašo security koduko..Kitose parduotuvėse, be jo apmokėti neįmanoma unsure.gif
O gal kai nuskaičiuos tuos visus kartus doh.gif tai maža nepasirodys?
Būsiu dėkinga atsakiusioms mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2014 02 17, 20:38)
labai faini jusiskaii,
nezinau ka daryti ar imti su raistukais tuos uz 33 dol , musm labiau tiktu be raistuku nes nori be raistuku be tie be raistuku 42 dol kainuoja, tai vis  paziuriu bet turbut pigiau nebus nei 33 dol  ir gal juos imti  doh.gif

oi eurai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulka7 @ 2014 02 17, 20:38)
Sveiki  4u.gif
Bandžiau nusipirkti batukus iš javari.de. Viską susivedžiau, kortelę ir t.t. Gavau patvirtinimą, tačiau po kelių val. atėjo žinutė, kad "deja, negalime nuskaityti pinigų..." ar pan. doh.gif  Pamėginau dar porą kartų nueiti į užsakymą ir pakartoti patvirtinti mokėjimą, nesigavo.. Gal patarsite, ką ne taip darau? Dar man keista, kad apmokant neprašo security koduko..Kitose parduotuvėse, be jo apmokėti neįmanoma unsure.gif
O gal kai nuskaičiuos tuos visus kartus doh.gif  tai maža nepasirodys?
Būsiu dėkinga atsakiusioms  mirksiukas.gif


gal jau kada nors ką nors pirkot iš amazono ir javario pirkot, jie išsisaugo tą kodą
o pvz jei tai buvo labai seniai, gal kortelės galiojimas pasibaigęs, todėl negali nuskaityt
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2014 02 17, 21:57)
gal jau kada nors ką nors pirkot iš amazono ir javario pirkot, jie išsisaugo tą kodą
o pvz jei tai buvo labai seniai, gal kortelės galiojimas pasibaigęs, todėl negali nuskaityt

Pirkau kažkada iš Amazono JAV, bet tos senos kortelės duomenis pakeičiau.
Na, bandau dar aiškintis, jau atsakė jie man pakankamai operatyviai emailu.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2014 02 17, 20:38)
labai faini jusiskaii,
nezinau ka daryti ar imti su raistukais tuos uz 33 dol , musm labiau tiktu be raistuku nes nori be raistuku be tie be raistuku 42 dol kainuoja, tai vis  paziuriu bet turbut pigiau nebus nei 33 dol  ir gal juos imti  doh.gif

Kodel jus dol rasot? Eurais perkam.
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2014 02 17, 21:39)



QUOTE(Sense @ 2014 02 17, 23:55)
Kodel jus dol rasot? Eurais perkam.



Pasitaisė paskui. 4u.gif
Atsakyti