Įkraunama...
Įkraunama...

Javari.co.uk/de/fr

Na ka, merginos, atsikėliau po valentinkės šiek tiek skaudančia galva... Nuo vyno, ne nuo meilės biggrin.gif Pagalvojau, kad reikia reabilitacijos ir nusipirkau, šiap sau, nežinau kada ir kur užsidėsiu, bet gal http://www.javari.fr...fURL=/mythings/

Nuo 109 iki 22 nukainuoti, tik kažkodėl čia meta tamsius, o manieji šviesūs, pilki.
MB atvažiavęs vakar mano naują batų kolekciją pamatė, sakė man kukū makū, ale vat parodžiau šituos, tai sako - pirk jei tau norisi, mažum galvaskausmį nuims. Na, citramonas būtų pigiau kainavęs biggrin.gif
Atsakyti
Atsisiunčiau kokias 4 poras gražuolių aulinukų ir kedukų 41 dydžio ir deja supratau, kad mano pėda reikalauja 42 dydžio. Panelė būdama avėjau 40, po dvynukų 41, po trečios mergytės - 42 doh.gif Na aišku nuo panelės iki dabar ir pasunkėjau beveik 15 kg.

Gavau šiuos XTI, laaabai fainiai būtų pavasarį suėję, bet aišku maži, ir supykau, kad neatitinka aprašymo - nejokia zomša, odiniai tik tie kutukai, o šiaip švelni tekstilė. Kaina ta pati 23,60 EUR. Turbūt siųsiu atgal.
XTI 41 d.
user posted image

Zinda 41 d. apie 36 EUR irgi maži, labai faini, kokybiški - ispanų
user posted image

Kitus vėliau gal verysad.gif

Gal išparduotuvės koduką pasakysit? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrusi @ 2014 02 15, 14:22)
O man su šiais bateliais išvis mistika. Mano dydis tarp 39 ir 40. Gavau 40 dydį ir likau nesupratus - vienas batelis kaip ir geras, na gal tik vos vos didokas, o kitas kokiu puse dydžio tikrai per didelis doh.gif  Galvojau skirtingų dydžių įdėjo, bet ant abiejų 40 g.gif  Gal galit kuri nors pamatuot 39 dydžio vidpaduką? Galvoju ar ieškot 39 kas nori keist, ar pasilikt šiuos ir kokio porolono į priekį įsidėt biggrin.gif


na jei teisingai matuoju, tai apie 25.2 cm.
Maniskiai 39 dydis vis dar laisvi, jeigu noresite... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2014 02 15, 14:32)
MB atvažiavęs vakar mano naują batų kolekciją pamatė, sakė man kukū makū, ale vat parodžiau šituos, tai sako - pirk jei tau norisi, mažum galvaskausmį nuims. Na, citramonas būtų pigiau kainavęs  biggrin.gif

O taip, nauji batai gydo nuo depresijos, nuo galvos skausmo ir dar nuo visokių kitokių negalavimų biggrin.gif Netgi nuotaiką kelia biggrin.gif
Atsakyti
Tommy Hilfiger gera kaina
Geox 28 ir 34 dydis
Esprit 19 eur
Atsakyti
As situs Belmondo gavau, viskas su jais gerai, tik nepaeinu doh.gif lotuliukas.gif
Siusiu atgal turbut...41 dydis, pirkau uz 39.93 eur..
Atsakyti
QUOTE(Jogunda @ 2014 02 15, 13:28)
labas, gavau Frye Harlow Campus Bootie tokius:
user posted image
po buffalo chicca nesekmes emiau 40 dydi ivertindama, kad nosis smailejanti (iprastai perku 39) nu ir gerokai dideli, gal 41 tiktu doh.gif  pilnai odiniai, oda labai kokybiska, kvepia thumbup.gif

žiauriai aukštas kulnas atrodo, ar patogūs? 4u.gif
Atsakyti
pataisau nuoroda
As situs gavau, viskas su jais gerai, tik nepaeinu doh.gif lotuliukas.gif
Belmondo
Siusiu atgal turbut...41 dydis, pirkau uz 39.93 eur..
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2014 02 15, 18:10)
žiauriai aukštas kulnas atrodo, ar patogūs? 4u.gif

Kad net nzn doh.gif , man per ilgi 1,5cm, kadangi ~2cm platforma, tai kulnas iki 10 cm.
Atsakyti
Gavom ir mes šiandien populiariuosius Neosenus. Na ir jau kaip nuteikėt tai labai neliudžiu, ir manajam dideli. Kažkuri rašė, kad vyras tokiu nori, bet neberandu. Pirkom 44 dydi, bet manau kokiu 1.5 dydziu didinti. Pirkom uz 32,07eu. Perleidžiam v 4u.gif http://www.javari.fr/dp/B0020MLSFW
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepsa: 15 vasario 2014 - 20:46
QUOTE(gummy bear @ 2014 02 13, 10:21)
Dar vienas būdas paplatinti batyčius

http://eli.mama.lt/n...atinti-batelius


išbandyta , tikrai veiksmingas bigsmile.gif
QUOTE(Sense @ 2014 02 13, 11:43)
Bet jei neodiniai, vargu ar pratampys  rolleyes.gif

pratampo ir neodinius , net labai pratampo , nepersistenkit biggrin.gif
Atsakyti
o kaip su lakuotais, ar po tokio pratempimo nesutrūkinėtų? g.gif
Atsakyti