Įkraunama...
Įkraunama...

radau..kai ką

Galbūt vyras tą laišką nešiojosi piniginėje, nes tai vienintelė privati vieta? Galbūt žino jūsų būdą, taip pat ir tai, kad radusi laišką imtumėte nerimauti? Na, bet kad jau radote, tai ir ramiai paklauskite, be visokių kaltinimų bei dramų. Tuomet vyras galės ir geriausiai paaiškinti, kas ir kaip. BET, kad ir kas būtų, šis vyras yra su jumis, vadinasi, esate geriausia, su kuo jis gali būti, turite geriausias "kortas" tobulinti santykius. Juk jeigu tokie laiškai kelia nerimą, galbūt jaučiate, kad kažkas vis tiek nepilno yra bendravime - skirkite energiją bendravimą tobulinti, o ne kažkokioms dramoms.
Atsakyti
Nesiotis toki laiska pinigineje,tai tas pats,kas nesioja nuotraukas vaiku pinigineje,tai brangu,manau,kad ta mergina jam vis dar brangi.Butu imestas i stalciu,butu kas kita.
Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2014 02 11, 12:07)
Šiaip dar pagalvojau, kad žymiai didesnė bėda būtų, jei tas laiškelis būtų rašytas ne prieš 4 m., o prieš savaitę  mirksiukas.gif
Va tada tai tikrai bėda  smile.gif


Dar didesnė ir TIKRAI bėda, jei jis būtų nuo kito vyro. Rašytas prieš ketverius metus, ar prieš savaitę, mėtant pėdas unsure.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2014 02 11, 20:06)
Dar didesnė ir TIKRAI bėda, jei jis būtų nuo kito vyro. Rašytas prieš ketverius metus, ar prieš savaitę, mėtant pėdas unsure.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif ale kai išsivartė tema biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2014 02 11, 21:06)
Dar didesnė ir TIKRAI bėda, jei jis būtų nuo kito vyro. Rašytas prieš ketverius metus, ar prieš savaitę, mėtant pėdas unsure.gif  lotuliukas.gif

O dar jei jame užsimenama apie tai, koks fantastiškas buvo paskutinis svingo vakarėlis, ir Jonas su Ona perduoda kaštus linkėjimus wub.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
smile.gif nu fantazijos liejasi laisvai biggrin.gif
bet šiaip iš vienos pusės,bet tik iš labai vienos,aš kaip ir suprantu tą temos autorę...Na,rado tai ko nesitikėjo toj piniginėj,jai tai nepriimtina ir t.t. Tai tiesiog reikia išsiaiškinti vaikino požiūrį į tai ir pan. Pvz jeigu aš rasčiau kažką panašaus,tai žinau gi ką mano vyrui reiškia ta pinginė ir kokio svarbumo daiktai joje yra,ir kur jis laiko,tai,kas tam brangu ir asmeniška. Taip pat ir jis žino. Ir tai nėra piniginė ir niekada nebus.
Atsakyti
Įdomu kaip viskas baigėsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija1984 @ 2014 02 10, 10:58)
labas mergaites,net neturiu su kuom pasitarti,noreciau paklausti Jusu kaip jus elgtumetes mano situacijoje ir gal ka nors man galetumete patarti nes nezinau kad daryti...gyvenu su vaikinu 2 metus,neseniai radau laiska jo buvusios merginos kuri rase jam ta laiska labai senai kol dar draugavo..laiskas buvo jo piniginej ir visa laika jis nesiodavo su savim ir iki siol nesioja...kaip suprasti toki elgesi? unsure.gif

Siūlyčiau viską tiesiog išsiaiškinti - nenorės, nepasakos. Buvau atsidūrusi panašioje situacijoje.
Atsakyti
Aš eilinį kartą stebiuosi, kokių, kaip čia švelniau išsireiškus, keistų moterų yra. Normalią temą sukūrė autorė, su normaliu klausimu, visos užsipuolė kaip gyvatės. Matyt autorė net nebeužsuka savo temos paskaityti, bet visgi... aš tikrai suprantu, man irgi būtų nemalonu tokioje situacijoje. Automatiškai tai reiškia, kad tas laiškas nuo to žmogaus vyrui vis dar labai svarbus. Aš savo piniginėje tokių dalykų nesinešioju, o jei nešiočiausi tai neabejotinai reikštų, kad man tai svarbu yra. Manyčiau čia vienintelis kelias yra pasikalbėti su vyru ir jo tiesiai paklausti. Skandalo dėl to, kad autorė įlindo į piniginę ir perskaitė nematau. Tuo labiau, kad ne su viltim kažką rasti ten lindo, kartais tiesiog matyt pats likimas tokius atsitiktinumus duoda. Man keisčiau, kai žmonės vienas apie kitą nieko nežino ir bijo kokią tai piniginę paimti, nes neva privatumas bus pažeistas. Juokinga.
Atsakyti
QUOTE(Jazza @ 2014 02 11, 10:04)
Mane toks radinys įskaudintų. Viena yra tada, kai tie daiktai, primenantys praeitį, užgrūsti kažkur. Pati nesaugau jokių daiktų iš praeities. Man tai lyg savotiškas ritualas - išmesti visą praeities šlamštą ir taip simboliškai atlaisvinti kelią į savo gyvenimą naujam žmogui).
Bet visai kitoks vaizdas, jei tie praeities šešėliai nuolat šmėžuotų bendruose namuose. Arba būtų laikomi, piniginėje, vidinėje švarko kišenėje, dar kur nors. Nu kaip sau norit, neturi taip būt.

drinks_cheers.gif žiūriu, sentimentalumas man nebūdingas ir tai puiku. o jei MB kur slepia kokį laišką ar nuotraukas iš praeities, tai tegul labai labai gerai užslepia, kad niekada nerasčiau - dramos nekelčiau, bet įkasti moku. Skaudžiai. O šiaip pati geriausia slėptuvė - mintyse biggrin.gif Kaip man yra sakęs ex meila seila :"aš tave prisiminsiu ir be nuotraukos".
Atsakyti
mane įžeistų, jeigu nešiotųsi kokį prisiminimą iš preities su ex, kuris pastoviai po akim šmėžuoja - piniginėj, kišenėj, telefone ar pan. o jei kur kokios foto guli, kompe ar popierinės užkištos spintoj, tai natūralu, juk neišmesi, bet ir nežiūrinėji kasdien, kad būtų "po ranka".
Atsakyti
QUOTE(Siaip111 @ 2014 02 27, 21:50)
Aš eilinį kartą stebiuosi, kokių, kaip čia švelniau išsireiškus, keistų moterų yra. Normalią temą sukūrė autorė, su normaliu klausimu, visos užsipuolė kaip gyvatės. Matyt autorė net nebeužsuka savo temos paskaityti, bet visgi... aš tikrai suprantu, man irgi būtų nemalonu tokioje situacijoje. Automatiškai tai reiškia, kad tas laiškas nuo to žmogaus vyrui vis dar labai svarbus. Aš savo piniginėje tokių dalykų nesinešioju, o jei nešiočiausi tai neabejotinai reikštų, kad man tai svarbu yra. Manyčiau čia vienintelis kelias yra pasikalbėti su vyru ir jo tiesiai paklausti. Skandalo dėl to, kad autorė įlindo į piniginę ir perskaitė nematau. Tuo labiau, kad ne su viltim kažką rasti ten lindo, kartais tiesiog matyt pats likimas tokius atsitiktinumus duoda. Man keisčiau, kai žmonės vienas apie kitą nieko nežino ir bijo kokią tai piniginę paimti, nes neva privatumas bus pažeistas. Juokinga.


Nieko cia keisto, dauguma gyvena seimomis tik del patogumo ir apskaiciavimo smile.gif Meile - tai juk, kai dirba, uzdirba, parnesa pinigus namo, nesimusa, negeria, nesivalkioja prie akiu... O visa kita pateisinama, ir isvis geriau jau nelandzioti ten, kur nereikia rolleyes.gif o jeigu jau netycia kazka uzmatete, tai viskam yra paaiskinimas lotuliukas.gif

O dabar i tema - rasciau toki laiska - skyrybos unsure.gif Viskas cia aisku... Nebent tenkina tas variantas, kad nesimusa ir negeria.
Atsakyti