Įkraunama...
Įkraunama...

radau..kai ką


As irgi ilga laika pinigineje nesiojausi kai ka biggrin.gif vaje jokiu sintementu ale neradau kur geriau paslept kaip pinigineje, o ismest negalejau.. tada dar gyvenau su tevais. Paskui jau gyvenau su draugu, keiciau pinigines, norejau kazkur namie padet, bet irgi nesugalvojau kur..ai pagalvojau bus gerai kur yra, ir palikau pinigineje.. o dabar pinigineje nera, bet kur padejau neatsimenu g.gif zodziu popiergalis tikrai nesvarbus man ale gyveno pinigineje kokius 6 metus doh.gif

tai va autore, gal ismest laisko jis gaili, o kur namie padet nesugalvoja, nes nenori, kad kazkas skaitytu, kas yra normalu.

ir isvis neaisku ar tas laiskas seniai pinigineje yra..Ar jus per 2 metus pirma karta i pinigine ilindot? gal neseniai ir atsirado..gal pvz. gulejo kur masinoj, pas tevus, darbe stalciui ir sugalvojo paimt namo ir pamirso cool.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija1984 @ 2014 02 10, 10:45)

beje laiskas rasytas pries 4 metus...


Todėl, kad jis vis dar myli ją, dar puoselėja jausmus, laiko ryšį, tai vis dar brangus jam žmogus. Kas čia neaiškaus? Tai tas pats, kas nešiotis buvusios meilės nuotrauką, būti su kitu keturis metus, bet nešiotis tą nuotrauką ir ką daryti? Ilgėtis.
Papildyta:
QUOTE(viktorija1984 @ 2014 02 10, 13:00)
nezinant visu aplinkybiu ir nieko as cia neaiskinsiu.drauge ir beje vyras yra skirtingi dalykai.Mano drauge buvo pamirsusi telefona nei as ziurejau nei ka,a cia netycia ,juk rasiau kad ieskojau savo korteles. doh.gif
Papildyta:
nei as prasiau kad manes kas guostu nei  ka ,prasiau tik parasyti nuomone.


Tu suprask elementarų dalyką. Jei tam žmogui nieko nejauti, nepuoselėji jokių jausmų, tai niekas nedomina, absoliučiai, tuomet nereikia nei nuotraukų, nei raštelių, nieko, net telefonus ištriname iš adresyno telefone. Ir nešiotis kažką, kas primintų meilę, santykius, tai noras palikti tai, o gal viskas grįš. Tavo draugas yra sentimentalus ir ne šiaip sau nešiojasi tą laišką, kilnoja iš vienos piniginės į kitą. Jam jis labai reikšmingas.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2014 02 10, 22:18)
Nemyžk į batą, skaitytoja.

Čia kas taip tarė? Šyknė? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Subjektyvi @ 2014 02 11, 08:01)
Tu suprask elementarų dalyką. Jei tam žmogui nieko nejauti, nepuoselėji jokių jausmų, tai niekas nedomina, absoliučiai, tuomet nereikia nei nuotraukų, nei raštelių, nieko, net telefonus ištriname iš adresyno telefone. Ir nešiotis kažką, kas primintų meilę, santykius, tai noras palikti tai, o gal viskas grįš. Tavo draugas yra sentimentalus ir ne šiaip sau nešiojasi tą laišką, kilnoja iš vienos piniginės į kitą. Jam jis labai reikšmingas.

Vakar išėjo iš kalbos, paklausiau to vieno vaikino ką jam tai reikštų toks dalykas, jei jis taip darytų. Pasakė panašiai, tik dar pridėjo, kad reikia esamoje poroje santykius skubiai peržiūrėti
Atsakyti
Neperlenkit elementarių mandagumo taisyklių 4u.gif . Ir nesipešiokit kaip smėlio dėžėje.

QUOTE(Monteverte @ 2014 02 10, 15:42)
Tokiu atveju, reikia jį gerai paslėptą laikyti, o ne savo piniginėje, kurioje kartais draugė/žmona/partnerė ar kitas artimas gali kada pasiknisti, ieškodamas savo daikto, kuris buvo priimtas į tą piniginę ir netyčia užsilikęs.


Atleiskit, bet piniginė yra labai asmeniška vieta biggrin.gif . Jei piniginė buvo namuose, tai ir draugas buvo namuose, buvo galima paprašyti, kad pats atiduotų. Mes niekuomet nelendam vienas į kito piniginę. Nors ten ir nėra jokių laiškelių, bet nei nuolaidų kortelių nei dar ko nors be piniginės šeimininko ten nelendame. Ir vaikai tą žino, ,kad mūsų rankinės ir piniginės yra mūsų. jei nori, kad iš ten ką nors išimtume tempia visą rankinę.

QUOTE(Moonte @ 2014 02 10, 22:55)
.As lygiai taip pat turiu visa pluosta man tevo rasytu laisku, mat jis mego rasyti laiskus, atvirutes is miestu, kur vykdavo i komandiruotes.



Kokia graži tradicija, reikės ir man pamėginti susikurti ką nors panašaus. bigsmile.gif

Iš ties aš nekelčiau tragedijos, imčiau ir paklausčiau kodėl tas laiškelis jo piniginėje, nebent paslapčia kuiteisi jo daiktuose. Ir gal žmogus sužinojęs, dar didesnį skandalą pakeltų biggrin.gif .
Atsakyti
Mane toks radinys įskaudintų. Viena yra tada, kai tie daiktai, primenantys praeitį, užgrūsti kažkur. Kažkada ir pačiai teko, viešint MB tėvų namuose, su tokiais daiktais susidurti - tai laiškelis koks iš senos knygos išskrenda, tai nuotrauka prašmėžuoja, tai dar kas... Na taip, nėr labai malonu, bet nu ką dabar... biggrin.gif (Pati nesaugau jokių daiktų iš praeities. Man tai lyg savotiškas ritualas - išmesti visą praeities šlamštą ir taip simboliškai atlaisvinti kelią į savo gyvenimą naujam žmogui).
Bet visai kitoks vaizdas, jei tie praeities šešėliai nuolat šmėžuotų bendruose namuose. Arba būtų laikomi, piniginėje, vidinėje švarko kišenėje, dar kur nors. Nu kaip sau norit, neturi taip būt.
O dėl dienoraščių ar laiškų skaitymo, tai jei būtų blogai padėta - aš paskaityčiau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2014 02 11, 09:01)
Tu suprask elementarų dalyką. Jei tam žmogui nieko nejauti, nepuoselėji jokių jausmų, tai niekas nedomina, absoliučiai, tuomet nereikia nei nuotraukų, nei raštelių, nieko, net telefonus ištriname iš adresyno telefone. Ir nešiotis kažką, kas primintų meilę, santykius, tai noras palikti tai, o gal viskas grįš. Tavo draugas yra sentimentalus ir ne šiaip sau nešiojasi tą laišką, kilnoja iš vienos piniginės į kitą. Jam jis labai reikšmingas.


Nu jau tik nereikia. Aš savo ex'ų dovanotus menkniekius turiu, mano vyro mokyklinių meilių laiškai irgi guli stalčiuj dėžutėj sudėti, nuotraukos guli albumuose, telefonų tiesa neturim, nes ryšiai neišliko. Ir visa tai tikrai ne dėl noro, kad grįžtų biggrin.gif
Visa ta manta su mumis iš buto į butą keliavo ir stalčius perkraustant iš vieno į kitą, visi tie dalykai kartu persikelia. Ir nėra tame jokios mistikos ar absurdiškų sentimentų. Tai tiesiog faina - turėti prisiminimus ir jų atspindžius.

Ne kiekvienas saugo praeities akimirkas dėl to, kad jos sugrįžtų. Maniškiai jei sugrįžtų, tai net primokėjus aš jų nė vieno atgal neimčiau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Jazza @ 2014 02 11, 10:04)
išmesti visą praeities šlamštą


Nu tai prasta praeitis, jei visa, kas ją simbolizuoja yra šlamštas biggrin.gif Mano praeitis man mielas dalykas. Dėl nieko nesigailiu, viskas buvo taip, kaip turėjo būt. Kiekvienas žmogus paliko savo atspindį, kiekviena draugystė - savo prisiminimus. Kodėl reikia juos neigt ar išmest? Lyg jie kažkas nešvaraus ir negražaus būtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 11 vasario 2014 - 09:11
QUOTE(Naktibalda @ 2014 02 11, 09:03)
Atleiskit, bet piniginė yra labai asmeniška vieta  biggrin.gif . Jei piniginė buvo namuose, tai ir draugas buvo namuose, buvo galima paprašyti, kad pats atiduotų. Mes niekuomet nelendam vienas į kito piniginę. Nors ten ir nėra jokių laiškelių, bet nei nuolaidų kortelių nei dar ko nors be piniginės šeimininko ten nelendame. Ir vaikai tą žino, ,kad mūsų rankinės ir piniginės yra mūsų. jei nori, kad iš ten ką nors išimtume tempia visą rankinę.
Kokia graži tradicija, reikės ir man pamėginti susikurti ką nors panašaus.  bigsmile.gif

Nea smile.gif Viskas - požiūryje ir individualiuose žmonėse. Jums taip, man ne. Tai arba poroje žinai viską tiksliai kas pas ką asmeniška, arba taip ir nutinka, kad pats nesuasmenindamas, gali ir pas kitą tuomet įlysti, pinigų pasikeisti ir pan.
O svarbiausias dalykas yra poros santykiai ir jų pasiektas etapas. Aišku, visada bus toks laikas santykiuose, pradžioje, kad nei lysi nei ką. Bet lygiai taip pat santykiuose ateina tas etapas, kai tų užrakintų skrynučių nelieka, jei įsivaizduoji gyvenimą su tuo žmogumi iki pat pat senatvės ax.gif O jei praeityje buvo tai, kas būtų dabartiniam nemalonu, tai jau pakasi kone po velėna, o ne piniginėje laikai kaip kokį praeities stabuką g.gif
Atsakyti
Maža kas stalčiuose kur guli. Tai visai kas kita. Piniginė tai ne stalčius ir ne sandėliukas su palėpe. Praeitis visiems praeitis, bet kažkas daugiau, arčiau yra simboliška, tai nepadėta kažkur, o visada šalia, ranka pasiekiama ir su savimi.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 02 11, 09:14)
Nea smile.gif Viskas - požiūryje ir individualiuose žmonėse. Jums taip, man ne. Tai arba poroje žinai viską tiksliai kas pas ką asmeniška, arba taip ir nutinka, kad pats nesuasmenindamas, gali ir pas kitą tuomet įlysti, pinigų pasikeisti ir pan.
O svarbiausias dalykas yra poros santykiai ir jų pasiektas etapas. Aišku, visada bus toks laikas santykiuose, pradžioje, kad nei lysi nei ką. Bet lygiai taip pat santykiuose ateina tas etapas, kai tų užrakintų skrynučių nelieka, jei įsivaizduoji gyvenimą su tuo žmogumi iki pat pat senatvės ax.gif O jei praeityje buvo tai, kas būtų dabartiniam nemalonu, tai jau pakasi kone po velėna, o ne piniginėje laikai kaip kokį praeities stabuką g.gif

Mano nei piniginėje nei rankinėje nieko slapto. Bet nemėgstu kaip kuičiasi mano daiktuose biggrin.gif . Ir pati nelendu.
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2014 02 11, 09:23)
Mano nei piniginėje nei rankinėje nieko slapto. Bet nemėgstu kaip kuičiasi mano daiktuose  biggrin.gif . Ir pati nelendu.

Galima kelti klausimus, kas yra kuitimasis ar tai tinkamas žodis šioje temoje? Kuitimąsi turbūt retas palaimintų, bet kai žmogus priima tavo kortelę į savo piniginę ir pats pamiršta ją atiduoti, ir nueini jos atsiimti pats, tai nėra kuitimasis, kažko nežinia ko tyčinis ieškojimas, įtarinėjimas ar mazochizmas (kaip čia viena parašė blink.gif biggrin.gif ) Ir aš tikiu žmonių intuicija ir tam tikrų žmonių apsauga, jei jos kažkiek bent išlavintos/lavinamos. Ot ir rado, nes buvo ką rasti, taip viskas susidėjo, kad ji tai rastų, pamatytų. taip vadinasi reikėjo. Ir tai jokiu būdu nėra blogai ir kai sulekia čia nariai smerkti, pamokyti dėl neva mazochistinių ieškojimų, nepasitikėjimo savimi ar pan., tai man būtent tų narių gaila, kad jie tokie riboti, tuoj kitame priešus įžvelgiantys, kurie tik ir knisa viską bei kontroliuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2014 02 11, 10:17)
Maža kas stalčiuose kur guli. Tai visai kas kita. Piniginė tai ne stalčius ir ne sandėliukas su palėpe. Praeitis visiems praeitis, bet kažkas daugiau, arčiau yra simboliška, tai nepadėta kažkur, o visada šalia, ranka pasiekiama ir su savimi.


Galima daug sąmokslo teorijų prigalvot, bet realiai tai nebūtinai reiškia, kad mes esam teisūs (tiek tame, kad tas laiškas gali kažką reikšti, tiek tame, kad jis galbūt nereiškia visiškai nieko). Ir jei mano rankinuke ilgą laiką su manim vaikščiojo mano pirmo vaikino dovanotas ir jo rankom darytas raktų pakabukas, tikrai nereiškia, kad aš norėjau jį susigrąžint ar kad man jis kaip vaikinas ilgą laiką svarbus buvo.
Atsakyti
Jei man taip nutiktų, tyčia ar netyčia nesvarbu. Nueičiau tiesiai šviesiai ir paklausčiau kas čia per biesas biggrin.gif . Tikrai nesigraužčiau ir neieškočiau kriminalo ir sąmokslo teorijų, savęs nekankinčiau. Gal senoje piniginėje buvo, perkraustė piniginę ne vietoje kur negalėjo pasidėti į prisiminimų dėžutę biggrin.gif , ir paskui pamiršo biggrin.gif . Tą pačią sekundę kaip rasčiau eičiau išrišti kas yra kas biggrin.gif
Atsakyti