Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 212 tema

QUOTE(Selga @ 2014 02 06, 19:33)
O kiek siuntimas į LT? Negi nemokamas?  bigsmile.gif

mokamas, bet ne kazkas... as 5 vnt pirkau (daugiau neleido) - tai man atrodo virs 6 svaru buvo 4u.gif , aisku per Uk pigiau butu buve - bet ai... greiciau lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu pabandizua dar karta, neina tu braskiniu schmoll.gif
raso:
This item cannot be shipped to the address you selected. (Learn more.) You may either change the shipping address or remove the item by clicking Delete.
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2014 02 06, 19:47)
Nu pabandizua dar karta, neina tu braskiniu schmoll.gif
raso:
This item cannot be shipped to the address you selected. (Learn more.) You may either change the shipping address or remove the item by clicking Delete.


galiu pabandyt iki galo - bet jei leis - kur desiu g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 02 06, 19:48)
galiu pabandyt iki galo - bet jei leis - kur desiu g.gif  lotuliukas.gif


paiimciau, bet galvojau parinksiu daugiau , gal kas nors noretu shipuka pasidalinti.Nes kitaip tada gaunasi tas pats, kad siusti is boots.com tiesiai i LT 4u.gif
nesvarbu, neziurekit 4u.gif
Atsakyti
Pabandziau isideti idomumo delei, tai man raso, kad siustu ir tuos kur nuo 5 metu, ir tuos braskinius g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2014 02 06, 20:47)
Nu pabandizua dar karta, neina tu braskiniu schmoll.gif
raso:
This item cannot be shipped to the address you selected. (Learn more.) You may either change the shipping address or remove the item by clicking Delete.

man irgi taip raso kai suvedu adresa g.gif We're sorry. We cannot deliver your order to your selected destination. Please select an alternative address.
Atsakyti
o kai pakeiciau i UK adresa, leidzia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2014 02 06, 21:00)
o kai pakeiciau i UK adresa, leidzia ax.gif

nezinau, ka jums ten raso, man normaliai viska rodo smile.gif gal ne ta varianta pasirinkote wink.gif
Atsakyti
QUOTE(LoveIs @ 2014 02 06, 17:56)
Gal pasakysit kaip jus dydis? Ar nepadidintos? 11 atitinka?


Geriausia būtų pasimatuoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2014 02 06, 20:50)
paiimciau, bet galvojau parinksiu daugiau , gal kas nors noretu shipuka pasidalinti.Nes kitaip tada gaunasi tas pats, kad siusti is boots.com tiesiai i LT 4u.gif
nesvarbu, neziurekit 4u.gif

o kiek cia tas shipukas butu? kiek kainuotu i LT atsisiusti?
Atsakyti
QUOTE(dziubek @ 2014 02 06, 21:19)
o kiek cia tas shipukas butu? kiek kainuotu i LT atsisiusti?

boots - 9.99 svaro
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2014 02 06, 21:16)
nezinau, ka jums ten raso, man normaliai viska rodo smile.gif gal ne ta varianta pasirinkote wink.gif

o koki varianta rinktis? biggrin.gif
Atsakyti