Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 212 tema

QUOTE(Mopsyte @ 2014 02 06, 15:47)
Siu zuvu tauku galite  tiesiogiai parsisiusti su nemokamu siuntimu is www.feelunique.com. Uzsiregistruojate ir perkate, aisku, reikia kreditines korteles.
Ten free shippingas nuo 10 svaru...

Aciu Jums labai!!!!
Atsakyti
QUOTE(bambuccia @ 2014 02 06, 16:49)
Aciu Jums labai!!!!


Prasom, tikiuosi padejau 4u.gif
Atsakyti
Apie 17 val pirksiu is tesco, renku kad gautusi nemokomas siuntimas
Swed bankas, Vilnius (Siaures miestelys)
tanita761@rambler.ru
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 02 06, 14:16)
man PA sakė, kad didelius amazono siuntinius veža DPD. tai žiūrint, ką planujate pirkti. vaikiškus batus man atvežė praeitą savaitę be problemų mirksiukas.gif
dabar vitaminų reikia iš amazono, bet kol kas susilaikau. PA žadėjo adresą keisti, dabar to seno, kuriuo pirkome, jų puslapyje nėra. bet ir informacijos viešos apie keitimą kol kas nėra, tai reikėtų pasitikslinti g.gif

Aš skambinausi, sakė, kad būna įvairiai.. pirkau columbia batus, tai turėtų atvežti normaliai biggrin.gif
Skambinau dėl adreso, nes jų puslapyje nebėra... Sakė, kad adresas galios iki kovo. O naujas adresas bus duodamas tik patvirtintiems nariams. Mane patikrino, aš visada moku grynais jų ofise, tai negalėjo duoti ... doh.gif Patvirtinimas vyksta arba jų ofise sutikrinant asmens dokumentą ir jie ten pasižymi, kad patvirtinta tapatybė, arba galima padaryti 10 lt pavedimą.. Sutarėm, kad atsiiman prekę ir patvirtins ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2014 02 06, 17:14)
Aš skambinausi, sakė, kad būna įvairiai.. pirkau columbia batus, tai turėtų atvežti normaliai  biggrin.gif
Skambinau dėl adreso, nes jų puslapyje nebėra... Sakė, kad adresas galios iki kovo. O naujas adresas bus duodamas tik patvirtintiems nariams. Mane patikrino, aš visada moku grynais jų ofise, tai negalėjo duoti ... doh.gif  Patvirtinimas vyksta arba jų ofise sutikrinant asmens dokumentą ir jie ten pasižymi, kad patvirtinta tapatybė, arba galima padaryti 10 lt pavedimą.. Sutarėm, kad atsiiman prekę ir patvirtins  ax.gif

nu geras....
idomu ar emailu apie tai informuos žmones ar ne g.gif
Atsakyti
Mergaitės, ar kuri pildėte formą į ECC (Europos vartotojų centras)?
Kaip sekėsi?

Aš ką tik užpildžiau formą, dėl Asda Goerge nepristatytų prekių...žiūrėsim, ar pavyks ką nors iš jų išpešti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 02 06, 16:26)
nu geras....
idomu ar emailu apie tai informuos žmones ar ne  g.gif

Aha, tikrai g.gif Nes užvakar kaip tik padariau užsakymą jų adresu, o ar skelbiamas jų adresas, tai net minties nebuvo kilę tikrintis. Bet gal dar informuos visus.
Atsakyti
QUOTE(Mopsyte @ 2014 02 06, 15:47)
Siu zuvu tauku galite  tiesiogiai parsisiusti su nemokamu siuntimu is www.feelunique.com. Uzsiregistruojate ir perkate, aisku, reikia kreditines korteles.
Ten free shippingas nuo 10 svaru...


bet brangiau gaunasi, nei is boots.com. ax.gif
Tik tiek, kad feelunique siuncia tiesiai i LT.

Radau dar viena puslapi su zuvu taukais, kainos geros kaip boots.com, bet irgi siuncia i UK, o i LT nuo 500 sv nemokamai
http://www.dolphinfi...co.uk/en/search
Atsakyti
Patarkit kur ieskoti columbia drabuziu:kepuryciu,batu,kombinezinu gerom kainom.Gal kokios kitos parduotuves prekiauja pigiau nei ju firmine. Aciu!
Atsakyti
QUOTE(Mopsyte @ 2014 02 06, 15:47)
Siu zuvu tauku galite  tiesiogiai parsisiusti su nemokamu siuntimu is www.feelunique.com. Uzsiregistruojate ir perkate, aisku, reikia kreditines korteles.
Ten free shippingas nuo 10 svaru...


Man ir labai tų žuvų taukų reikia.
Gal žinot kokį nuolaidos koduką ar būna koks pvz. pirmam apsipirkimui.
Atsakyti
Merginos, kas siunčiat sakykit, ar lpexpress, registravus tarpmergaičių, už 4 lt galima siūsti, tik S dydžio siuntinius, o kaip M jau įprasta kaina? 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EirJ: 06 vasario 2014 - 16:54