Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 212 tema

Sveikos. Gal kas galetu atsakyti kai pirma karta perku is Iherb, galiu gauti kokia nuolaida?
Atsakyti
QUOTE(*Persikute* @ 2014 02 11, 21:07)
cia nebloga kaina macadamia

o jūs bent atsiliepimus paskaitėt apie šį pardavėją? biggrin.gif pvz kiek neigiamų rašo kad iš vis prekių negavo , prekės vėlavo , ne tos spalvos įdėtos , negražina pinigų , nekontaktuoja g.gif

QUOTE(gaaabriele @ 2014 02 11, 21:23)
Gal kas sia savaite Kaune zadat rinkti Sportsdirect? 4u.gif

renku aš ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vikruole @ 2014 02 12, 13:17)
Sveikos. Gal kas galetu atsakyti kai pirma karta perku is Iherb, galiu gauti kokia nuolaida?


"Pirmą kartą perkant su vienu iš žemiau nurodytų kodų gaunate $5 nuolaidą (arba $10 nuolaidą, jei perkate daugiau nei už 40 dol.) "
galima gauti. yra iherb tema. ten daug yra mamytės sudėjusios kodukus. 4u.gif
durkit pirštu ir išsirinkit betkurį biggrin.gif 4u.gif
http://www.supermama...?...961524&st=0
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2014 02 12, 12:54)
Šiandien trečiadienis.  mirksiukas.gif



aga tai žinau lotuliukas.gif ...bet pirma pervedi pinigus, o poto krepšiuką? kažkaip nesiriša g.gif blondinė aš - nepykit blush2.gif
tada - aš sumąsčiau - turi būti prekės kaina...
susidėlioji krepšį - patvirtino- moki litus...ar negerai kalbu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurateba @ 2014 02 12, 12:35)
aga tai žinau lotuliukas.gif ...bet pirma pervedi pinigus, o poto krepšiuką? kažkaip nesiriša  g.gif  blondinė aš - nepykit blush2.gif
tada - aš sumąsčiau - turi būti prekės kaina...
susidėlioji krepšį - patvirtino- moki litus...ar negerai kalbu? blush2.gif

Tiksliai kainos jums dabar nepasakys vienos prekes,žiures kiek susirinks norinčiu. smile.gif
Tai ,taip pirma pinigai ,paskui krepšiukas.O gal jus persigalvosite ir nebenoresite prekiu ,kur užsakančioji des jūsų prekes? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 02 12, 13:29)
"Pirmą kartą perkant su vienu iš žemiau nurodytų kodų gaunate $5 nuolaidą (arba $10 nuolaidą, jei perkate daugiau nei už 40 dol.) "

galima pasidelioti krepseli, kad ir 10 dol. gautumete, bet cia reikia uzsiimti smile.gif freebiai, nukainuoti visokie smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurateba @ 2014 02 12, 12:46)
aš norėčiau prisijungti  ax.gif - tai šiandien iki 17 val krepšiukai ? o pinigai iki rytoj 14 val? blush2.gif
kokia 1 prekės kaina? blush2.gif

Nu va tokiom didelėm raidėm parašiau, kad ketvirtadienį dar nesimato negi dar padidinti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2014 02 12, 13:48)
galima pasidelioti krepseli, kad ir 10 dol. gautumete, bet cia reikia uzsiimti smile.gif freebiai, nukainuoti visokie smile.gif


drinks_cheers.gif taip taip. žaidžiau kažkada aš lotuliukas.gif neblogai apsipirkau bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jurateba @ 2014 02 12, 13:35)
aga tai žinau lotuliukas.gif ...bet pirma pervedi pinigus, o poto krepšiuką? kažkaip nesiriša  g.gif  blondinė aš - nepykit blush2.gif
tada - aš sumąsčiau - turi būti prekės kaina...
susidėlioji krepšį - patvirtino- moki litus...ar negerai kalbu? blush2.gif

Jai užsakymas virš 1000lt iš kur man gauti tiek pinigų visoms uždėti lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutes,

ar teisingai supratau,crocs duoda 50proc nuiolaida tik pigesniai porai batų? g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti