Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 212 tema

Gal kas sia savaite Kaune zadat rinkti Sportsdirect? 4u.gif
Atsakyti
Kooperuociausi ir as prie Sportsdirect
Atsakyti
QUOTE(elifė @ 2014 02 11, 18:49)
iš e5p neiviena nesiruošia užsakinėt? g.gif


Aš planuoju 4dienį link vakaro pirkti, bet tik KAUNAS. Jei tinka - galit siųst krepšelius iki 4dienio kokios 16h: priklausomybe@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2014 02 11, 21:46)
Apie Biodermos nepasisakysiu, nes nesu girdejusi jokiu atsiliepimu  4u.gif  Pati gyvenu Italijoj, tai pagrindiniai rekomenduojami atopiniam yra Bionike triderm linija (sakyciau, kad pati geriausia, bet nematau pirkt DE puslapiuose, o gal tik geriau ieskot reikia, nzn), paskui yra Mustela Stelatopia linija, o is naturaliu butu sitas, bet velgi nzn kur jo nusipirkt http://www.aboca.com...ediatric-pomata . Del poveikio nepasakysiu, nes neturiu atopiniu zmogeliuku seimoj, drauge gyre Bionike, bet velgi, nepabandes nezinosi, vienam tinka vienas, kitam kitas  4u.gif

aciu uz issamu atsakyma. 4u.gif Bandysiu ta Mustela, gal mums tiks ir patiks bigsmile.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal galit pagelbėt, kada lpexpress terminale reikia pasirinkt siuntos dydį (kitokį nei S), nes instrukcijoj nurodyta tik S dydžio matmenys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 02 12, 00:14)
Mergaitės, gal galit pagelbėt, kada lpexpress terminale reikia pasirinkt siuntos dydį (kitokį nei S), nes instrukcijoj nurodyta tik S dydžio matmenys ax.gif

kai apmoki 3,99lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 02 12, 00:33)
kai apmoki 3,99lt smile.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
Labos mergaitės, iš kur perkatės Ecco avalynę savo pipirams? blush2.gif Dėkoju už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
gal kur užmatėte vyriškų pūkinių striukių su %?
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija05 @ 2014 02 11, 17:39)
Paprastai iskarto vos uzregistravus ateina SMS ir elektroninis laiskas su registracijos numeriu ir kodu

Aš nesiregistravus kažkaip visa tai padariau g.gif , sumokejau bankas internetu ir nesulaukus paskambinau bendruoju telefonu, nusiunčiau pavedimo kopiją ir atsiuntė. Aišku būtų paprasčiau nuėjus prie paštomato viską vietoj pasidaryti, bet tada turbūt nebūtų galimybės pasinaudoti dabar vykstančia Mano drabužių nariams akcija ir siųsti pigiau g.gif .
Specialius pasiūlymas Mano drabužiai nariams
Atsakyti
QUOTE(Amrinasta @ 2014 02 12, 09:40)
Aš nesiregistravus kažkaip visa tai padariau  g.gif , sumokejau bankas internetu ir nesulaukus paskambinau bendruoju telefonu, nusiunčiau pavedimo kopiją ir atsiuntė. Aišku būtų paprasčiau nuėjus prie paštomato viską vietoj pasidaryti, bet tada turbūt nebūtų galimybės pasinaudoti dabar vykstančia Mano drabužių nariams akcija ir siųsti pigiau  g.gif .
Specialius pasiūlymas Mano drabužiai nariams

Mes siunciam per tarpmergaiciu. Ten visu dydziu siuntos kainuoja tik 3.99Lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2014 02 12, 09:21)
gal kur užmatėte vyriškų pūkinių striukių su %?


O gal kur vaikiškų (5 -...- 8 m.) 4u.gif

Atsakyti