Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 212 tema

QUOTE(Murčikas @ 2014 02 11, 10:26)
o kodel jus galvojate, kad merginos neperka per tarpininkus?  bigsmile.gif  perkame tikrai ir daznai, nes ne viska galime pacios nusipirkti ir nesiparinam.

tikiu, kad taip darote, kai kažko labai nori ir nėra kito kelio - tenka ir per tarpininkus. Aš ir nesiparinu blush2.gif , tik man nepatinka tarpininkai, daug maloniau viską pačiai ir tiesiogiai pirkti
Papildyta:
QUOTE(liniokas @ 2014 02 11, 10:10)
tai pirkit pati ir siųskitės per tukį arba PA ar dar kas perveža į LT. Į UK pristatymas nemokamas.  rolleyes.gif

Galima paieškoti kokios parduotuvės dar prekiauja šios firmos drabužiais. Pvz. šita Siunčia tiesiogiai į LT, bet... tik 24,95 svaro  biggrin.gif Tai aš nesukčiau sau galvos ir nusipirkčiau pasinaudodama uk adresu  smile.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 02 11, 10:38)
ne, negavau, bet siandien parase
Dear Sir/Madam,

Thank you for your order. We regret to advise that Equazen, the
manufacturers of the Eye Q range have run out of stock of Eye Q Chews
and that we are currently awaiting an e-mail that will give a reliable
date of delivery of new stock.

We further understand that the delay is on account of a production
problem and it should shortly be resolved. Please give us some time
whilst we obtain reliable information so that we may advise when your
order will be dispatched.

We understand your disappointment and apologise for any inconvenience
caused but please appreciate that this matter is beyond our control. We
are very grateful for your patience and understanding.

Have a wonderful day.

Lisa
jeigu  trumpai apibudinant tai kol kas baigesi ju kiekis ir laukia atsakymo is tiekejo kada bus papildymas. praso duoti jiems laiko kad atsiustu info su planuojama issiuntimo data.
tai vat, kas jungesi -Healthypeach uzsakymas uztruks, bet tikiuosi kad gausim  4u.gif


Aš gavau lygiai tokį patį laišką, tik apie Eye Q baby. Gal jie nelaiko jų sandėlyje, o užsako juos po faktinio užsakymo jų psl.? g.gif
Atsakyti
Turesiu atliekamą Bioderma vandenuką ( žalią ) :
http://www.cocooncenter.co.uk/Bioderma-Seb...l!5394.html
gal kam reikia ? 35 lt.
Atsakyti
QUOTE(Freila @ 2014 02 10, 21:17)
Įdomu, ar veikia? smile.gif Mes kol kas Dentokind gelbėjamės,  gal vertėtų pabandyti šį  bigsmile.gif

ar veikia nežinau nes neteko pabandyt biggrin.gif bet pirkau nes kitos rekomendavo, kad geri smile.gif bet mums padėjo vien juos nusipirkus, net vartot nebereikėjo ,problemos baigėsi lotuliukas.gif
Atsakyti
gal kas renkat COCOONCENTER? 4u.gif
Atsakyti
Gal uzmatete kuriam nors tinklapyje macadamia aliejuku, sampuniuku pigiau??? 4u.gif
Atsakyti
Noriu paklausti tu mamyciu, kurios siuntesi is UK vaikiskus vezimelius. Pvz vezimeliui raso suteikiama 2 metai garantija, o jei prireiktu remontuoti, reiketu arba siusti vezimeli i UK arba moketi uz remonta LT? Teisingai suprantu? blush2.gif Aciu atsakusioms 4u.gif
Atsakyti
užmečiau akį, kad kalbėjot apie Umckalaboo be alkoholio iš iherb, tai as perku be alkoholio štai šitą http://www.unserekle...uer_Kinder.html iš vokiečių. Kaina sakyčiau ta pati ir greičiau prekės ateina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 02 11, 13:17)
gal kas renkat COCOONCENTER4u.gif

mane irgi domina gal kas Klaipedoj renka g.gif 4u.gif ar neuzmaciau, ar niekas nesauke garsiai bigsmile.gif
galiu ir as parinkti. tik priminkit nuo keliu nemokamas siuntimas? g.gif 150 eur?


o gal is vokieciu vaistines irgi kas renka? uzsispirele gal jamsi juos greit? biggrin.gif papildyciau dalyvaujanciu apsipirkime skaiciu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maniuxa: 11 vasario 2014 - 14:00
QUOTE(rodnaja @ 2014 02 11, 11:16)
Cia nuo 6metu, bet manau tikrai galima duoti ir 2m, tik dvigubai mazesne doze.



QUOTE(Liepsa @ 2014 02 11, 11:24)
O LT pirkot ar siuntėtės? Nes kažkuriuos iš Mytoys.de siuntėsi mamos, o šio nerandu  blush2.gif
Papildyta:
Aš šiuos dvimetinukui duodu, po 2,5ml. tai vakar sloga, irzlus, temp link kilimo buvo, bet šiandien jau beveik sveikas  thumbup.gif  o mes visada bronhita isitaisydavom, ligoninės ir t.t o šie vaistai atradimas  thumbup.gif

bigsmile.gif nepagalvojau, kad galima mažesniems duot g.gif duodavau tik tą, kur nuo 2 metų. Reiks pirkt tada, nes visai be jokių vaistukų likom doh.gif
Papildyta:
QUOTE(krystiana @ 2014 02 11, 10:53)
Mergaites,tai kaip del Zaros? rolleyes.gif  ax.gif

as perku iš http://www.zara.com/uk/ UK adresu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maniuxa @ 2014 02 11, 14:56)
mane irgi domina gal kas Klaipedoj renka  g.gif  4u.gif ar neuzmaciau, ar niekas nesauke garsiai  bigsmile.gif 
galiu ir as parinkti. tik priminkit nuo keliu nemokamas siuntimas? g.gif 150 eur?
o gal is vokieciu vaistines irgi kas renka? uzsispirele gal jamsi juos greit?  biggrin.gif papildyciau dalyvaujanciu apsipirkime skaiciu  biggrin.gif


man irgi klaipeda tiktu. aha nuo 150 4u.gif pagaliau atsirado bioderma rožinis vandenukas bigsmile.gif
parinkčiau ir aš bet paskui visom siust doh.gif . nes mažam mieste gyvenu. tai nenori jungtis daug kas unsure.gif unsure.gif

didmiesčiams lengviau. unsure.gif
Atsakyti
Mergaites, Mothercare siucia tiesiai i LT? g.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti