Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 212 tema

QUOTE(saulute32 @ 2014 02 10, 14:10)
sitas superinis, is iherb perku. kaip tik mergos penktadieni pradejo sloguot, maniau Maze nuo dantu, bet ziuriu ir dicke jau trauko ir ciaudi, tai sudaviau umckos 2 valandas kas pusvalandi, sestadieni dickei jau beveik nebuvo jokiu slogos pozymiu, mazei dar bego, daviau abiem 5 kartus kas 2 valandas, trecia diena abi sveikos buvo bet daviau abiem uztvirtinimui 3 kartus/diena. tai cia man stebuklu stbuklas, nes gi maze iki siol sloga sirgdavo 3-4 savaites doh.gif
aha, raso nuo 6 m po 5ml, bet as saviskei 3,5m duodu po 2,5ml, o metinukei po 0,9-1ml (kaip pavyksta pritraukt)


Maniškiui šįkart Pau D'Arco pakako ir slogos po 3 dienų neliko ir kosėt nepradėjo, prieš tai kartu umcką su pou d'arcu girdžiau irgi taip pat neįsisirgo ax.gif . Tai nežinau praeitą kart gal irgi be umckos tik su pau d'arcu būtų išgijęs ax.gif (pigiau bigsmile.gif ).Šitą pirkau, po 2 kapsules į dieną duodu, kai matau, kad snargliuotis pradeda:
http://www.iherb.com...r...r=null&ic=2
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 02 10, 13:21)
Maniškiui šįkart Pau D'Arco pakako ir slogos po 3 dienų neliko ir kosėt nepradėjo, prieš tai kartu umcką su pou d'arcu girdžiau irgi taip pat neįsisirgo ax.gif . Tai nežinau praeitą kart gal irgi be umckos tik su pau d'arcu būtų išgijęs ax.gif (pigiau bigsmile.gif ).Šitą pirkau, po 2 kapsules į dieną duodu, kai matau, kad snargliuotis pradeda:
http://www.iherb.com...r...r=null&ic=2

http://www.iherb.com...D...=null&ic=27
as sita turiu, bet is pernai atidariusi, tai gal jau nebegeras g.gif idomu kiek galima laikyti atidarius?
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 02 10, 14:21)
Maniškiui šįkart Pau D'Arco pakako ir slogos po 3 dienų neliko ir kosėt nepradėjo, prieš tai kartu umcką su pou d'arcu girdžiau irgi taip pat neįsisirgo ax.gif . Tai nežinau praeitą kart gal irgi be umckos tik su pau d'arcu būtų išgijęs ax.gif (pigiau bigsmile.gif ).Šitą pirkau, po 2 kapsules į dieną duodu, kai matau, kad snargliuotis pradeda:
http://www.iherb.com...r...r=null&ic=2

aha, as ir sita turiu ir skysto buvau parsisiuntus (pabaigem jau), tai dickei per 3 dienas sloga nuo jo praejo (su umcka po paros), o mazei tai pau darco kaip sventas vanduo, ar duodu ar neduodu, vistiek 3-4 sav snargliatraukio is dantu nepaleisdavau doh.gif o su umcka 2 paros ir sveika, nors jau kaip is krano teket buvo pradeje antra diena ir buvau nusiteikus menesiui laiko, o cia bac ir sveika bigsmile.gif net nakti nosis nesikimso thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute32: 10 vasario 2014 - 14:02
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 02 10, 13:15)
Nu, mistika kažkokia biggrin.gif Bet man ir vakar, ir šiandien rodo, kad yra In stock. Va, net printscreeną ką tik padariau, kad pati nesuabejočiau savo akimis biggrin.gif




man irgi rodo kad yra. leidžia įsidėti į krepšiuką ax.gif
Atsakyti
mergaites, gal kuri zinot/turit lindex nuolaidu koduka 4u.gif
Atsakyti
nuo ko tas umca?
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 02 10, 15:10)
man irgi rodo kad yra. leidžia įsidėti į krepšiuką  ax.gif

gal cia tik isrinktiesiems uz tokia kaina duoda pirkt, o eiliniam mirtingajam raso kad nera lotuliukas.gif
Atsakyti
gal žinote kokia parduotuvė prekiauja The Nord Face drabužiais? 4u.gif Kiek randu, tai viskas tik JAV, arba jei kokia LR, tai nesiunčia į LT. Iš anksto dėkoju atsakiusiosm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 02 10, 15:10)
man irgi rodo kad yra. leidžia įsidėti į krepšiuką   ax.gif

Man irgi rodė, kad yra. Kol neprisijungiau jau pirktu accountu. Dabar pabandžiau kitą naršyklę, sukuriau naują accountą ir duoda pirkt g.gif
Pabandžiau pirkti tą Umcaloabo, bet neleidžia. Paskutiniame žingsnyje rašo: Some of the products in your basket are temporarily unavailable for shipment to your address unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beautiful Life: 10 vasario 2014 - 15:04
Del Iherbo, cirkai, prisijungiu per Internet Explorer rodo, kad nera Umckaloabo, o per Mozilla, kad yra lotuliukas.gif doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitakar: 10 vasario 2014 - 14:59
[quote=Liepsa,2014 02 10, 11:43]
[quote=Liepsa,2014 02 10, 11:12]
Dar liko laisvi 3 buteliukai smile.gif
Papildyta:

Daugiau nebesiūskit, surinkau 15vnt ir užsakiau 4u.gif
[/quote]
sveiki- o jums atsiunte koki patvirtinima? nes man nuo sestadienio vakaro-nieko neatsiunte ax.gif tik pinigai rezervuoti ir prisijungusi matau, kad procesing ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitakar @ 2014 02 10, 14:58)
Del Iherbo, cirkai, prisijungiu per Internet Explorer rodo, kad nera Umckaloabo, o per Mozilla, kad yra  lotuliukas.gif  doh.gif  thumbup.gif

bet paskui visktiek nebeduoda pirkti g.gif
Atsakyti