Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 212 tema

Sveikos,
as http://www_healthypeach_com eye q baby uzsakiau sausio 25d. ir parase kad ju kol kas neturi turetu tureti iki sio treciadienio ... tai dar laukiam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute_o @ 2014 02 09, 23:33)
Sveikos,
as  http://www_healthypeach_com eye q baby uzsakiau  sausio 25d. ir parase kad ju kol kas neturi turetu tureti iki sio treciadienio ... tai dar laukiam smile.gif

Ačiū už informaciją, pažiūrėsiu ar man ką parašys rytoj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 02 09, 18:32)
nu mes dar neturim jokio suns, bet jau turim antkakli, pavadeli, rubeliu - va greit tualeta turesim - betruks suns lotuliukas.gif

nu super lotuliukas.gif
Atsakyti
Užsisakiau šiuos žuvų taukus iš šio puslapėlio nemokamu siuntimu http://www.feeluniqu...&...s 200ml&go= , kas jau užsisakinėjo iš kitur gal gali palygint kainą kuri gaunas jau su siuntimu. Ar nepermoki šiame puslapyje perkant? Man pasirode nebloga kaina, o dar ir man priimtinas apmokėjimas paypal sistema smile.gif
Atsakyti
Ar bandėt kas Umckalor siųstis iš iherb?
Aptikau Umckaloabo (118 ml) - labai gera kaina, o dar ir nealkoholinis bigsmile.gif Paskaičiavau, kad be siuntimo gaunasi apie 20 Lt + siuntimas 4$, bet jei išsidalint, tai kažkaip net neįtikėtina kaina gaunasi. Tai tik klausimas, ar kokybė čia tokia, kaip ir to, kur iš vokiškų vaistinių perkam g.gif Gal kas esat išbandę? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 02 09, 23:27)
Ar bandėt kas Umckalor siųstis iš iherb?
Aptikau Umckaloabo (118 ml) - labai gera kaina, o dar ir nealkoholinis bigsmile.gif Paskaičiavau, kad be siuntimo gaunasi apie 20 Lt + siuntimas 4$, bet jei išsidalint, tai kažkaip net neįtikėtina kaina gaunasi. Tai tik klausimas, ar kokybė čia tokia, kaip ir to, kur iš vokiškų vaistinių perkam g.gif Gal kas esat išbandę? 4u.gif

cia akcijine jo kaina, bet matyt del to jo nebelike, ispirkta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitakar @ 2014 02 09, 23:32)
cia akcijine jo kaina, bet matyt del to jo nebelike, ispirkta 4u.gif

Man rodo In stock: YES g.gif rolleyes.gif O neakcijinė, matau, 11,08$, tai vis tiek labai gerai gaunasi, net ir su vokiškom kainom lyginant (apie lietuviškas išvis nekalbu biggrin.gif).
Atsakyti
QUOTE(tulip @ 2014 02 09, 19:59)


Aciu, o is UK puslapio gal zinot kur Citrosept? Metai atgal ar seniau pamenu, kad kooperavotes jo pirkimui, bet tada neuzkliuvo tinklalapis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2014 02 09, 23:51)
Aciu, o is UK puslapio gal zinot kur Citrosept? Metai atgal ar seniau pamenu, kad kooperavotes jo pirkimui, bet tada neuzkliuvo tinklalapis smile.gif


As pries 3 metus siunciausi is www.citrosept.co.uk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2014 02 09, 23:51)
Aciu, o is UK puslapio gal zinot kur Citrosept? Metai atgal ar seniau pamenu, kad kooperavotes jo pirkimui, bet tada neuzkliuvo tinklalapis smile.gif

Ar ne iš čia: citrosept.co.uk? Bet kad kaina čia dabar tokia, jog LT pirkti labiau apsimoka cool.gif
Dabar net susiradau, už kiek kažkada seniai buvau pirkusi - tai taip, būtent iš šio puslapio už 50 ml mokėjau 6,99 svarus... Deja, dabar nieko panašaus nematau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglynas9: 10 vasario 2014 - 00:03
Aciu pasisakiusiom, atmintis nemelavo, kad kazkada kazkur buvo geromis kainomis biggrin.gif Reikes LT nuolaidas sektis ir nusipirkti GSE is iherb pabandyt smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
o gal kas per šventes neišdalinot viso batų tepalo? biggrin.gif Priglausčiau 1-3vnt biggrin.gif
Atsakyti