Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 212 tema

mergaites, kas DARYSITE pavedimus-prasau parasykite MOKEJIMO PASKIRTYJE SAVO SM NICKA 4u.gif 4u.gif 4u.gif PO TO SUNKU PAGAL VARDA ATRINKTI
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2014 02 09, 10:32)
šitos nelabai geros, jei jau norit nepešančiu plaukų, tai geriausia imt Tangle Teezer  thumbup.gif Pas mano ilgakase plaukai tankus ir smulkiai garbanojasi, tai kasdien saujom plaukus išpešdavom  doh.gif su šitais vien malonumas plaukus tvarkyt

aciu uz uzrodyma 4u.gif sitas ir nusipirksiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliukė @ 2014 02 08, 23:21)
Merginos, gal kuri turit per daug užsipirkusi stebuklingų šukų, kurios nepeša plaukų? biggrin.gif na, tipo tokias panašias user posted image
o gal kuri kaip tik planuojat pirkti.. ax.gif


O kokia kaina skaitosi gera? As radau sitas macadamia po 28.46lt - cia jau gera kaina ar imanoma dar pigiau? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2014 02 09, 12:25)
Yra kopijų taip pat su tangle teezer pavadinimu. Nepapulkit.

As jau turiu iš to psl kur įdėjau, iš LT nepirkau
Atsakyti
QUOTE(Darmin @ 2014 02 09, 13:36)
O kokia kaina skaitosi gera? As radau sitas macadamia po 28.46lt - cia jau gera kaina ar imanoma dar pigiau?  biggrin.gif

jau gera kaina 4u.gif aš prieš metus pirkau už 35lt, šiaip lyg 40lt jo kaina pastovi būdavo 4u.gif šios šukos tikrai liux, tik man gal kiek elektrina jos plaukus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2014 02 09, 12:43)
jau gera kaina 4u.gif aš prieš metus pirkau už 35lt, šiaip lyg 40lt jo kaina pastovi būdavo 4u.gif šios šukos tikrai liux, tik man gal kiek elektrina jos plaukus g.gif


reikes tada uzssisakyti, dekui 4u.gif

Mano drauge ilgaplauke sias macadamia sukas naudoja, tai irgi labai patenkinta. dabar radau beveik 10lt pigiau nei krinonoj, tai turbut irgi reikes isbandyti:

http://www.krinona.l...p...972&lang=lt
Atsakyti
QUOTE(Kiurtė @ 2014 02 09, 13:18)
Sveikos. Gal galite pasakyti, kiek man kainuotų štai toks džiovintuvas My Webpage
Kadangi suma viršija 28 $, tai kiek be prekės kainos prisidės pvm, išmuitinimas ir t.t.?  g.gif

Niekas nežinote? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiurtė @ 2014 02 09, 13:09)
Niekas nežinote?  g.gif

Pirmas puslapis:

Muitinė, mokesčiai
1. Perkant iš ne ES valstybių gali tekti sumokėti:
- 21 proc. PVM, jei siuntos vertė (skaičiuojama su siuntimo išlaidomis) viršija 75 Lt (min 75 Lt lengvata netaikoma akcizais apmokestinamoms prekėms);

- mokestį už išmuitinimo paslaugą (paštas ima 30 Lt, kurjeriai - žymiai daugiau).
Atsakyti
QUOTE(Kiurtė @ 2014 02 09, 14:09)
Niekas nežinote?  g.gif


žinom. jūs šito jau klausėte sausio 30. mirksiukas.gif
kam jums atsakinėt jeigu net neskaitote.

paskaitykit komentarus štai čia
http://www.supermama...;#entry65538973

aš jum net detaliai paskaičiavau tada rolleyes.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 02 09, 14:15)
žinom. jūs šito jau klausėte sausio 30.  mirksiukas.gif
kam jums atsakinėt jeigu net neskaitote.

paskaitykit komentarus štai čia
http://www.supermama...;#entry65538973

aš jum net detaliai paskaičiavau tada  rolleyes.gif  cool.gif

oi doh.gif atsiprašau blush2.gif
Ir ačiū už vargą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulutecool @ 2014 02 08, 23:37)
Visi Eye Q Baby rezervuoti. Rytoj po uzsakymo susisieksiu per az su kiekviena mamyte, kam pazadejau  4u.gif

Kas negavo siandien apie Eye Q baby uzsakymo patvirtinima zinutes is manes parasykit i az, uzsakiau 15vnt pagal pageidavimus, o dabar pagal nares + as gaunasi 13 vnt, arba pratriniau az ir kazka praleidau doh.gif arba per daug uzsakiau biggrin.gif
Atsakyti
Labai ačiū, merginos už atsakymus 4u.gif .
Jūs nerealios, vis randu ko man dar reik norėt ir pirkt bigsmile.gif .
Atsakyti