Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 212 tema

QUOTE(Bluntė @ 2014 02 05, 18:26)
usa parduotuvė, niekad čia nepirks apart tarpininkių,kurių temos viršuj wink.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
Norala, prisijungiu prie SD smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daiwulee: 05 vasario 2014 - 20:43
Pirksiu http://unserekleineapotheke.de/
Klaipėda
Galiu persiųsti
d.kvasnia@gmail.com
Esam 4 asmenys.
Atsakyti
QUOTE(Ajerų duona @ 2014 02 05, 18:39)
Gal kas galėtų pasakyti, nuo kada padidėja SD siuntimo kaina į Lietuvą. Nuo svorio, ar nuo krepšelio kainos>

Dabar susidėjus prekytes rodo  £12.49  (jų psl. standartas £8.33).

Ačiū  4u.gif


Įtariu, kad niekas tiksliai nežino. Aš pirkau prieš porą d. ~100 prekių, tai 39 sv. siuntimą paskaičiavo.
Atsakyti
Gal kas Kaune perkate SD? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jonike @ 2014 02 05, 22:51)
Gal kas Kaune perkate SD?  ax.gif

prie kauno ir as prisideciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 02 05, 21:14)
Įtariu, kad niekas tiksliai nežino. Aš pirkau prieš porą d. ~100 prekių, tai 39 sv. siuntimą paskaičiavo.


bet tai gerokai pabdango sakyciau, buvome isimete lagamina, tai gavosi idejus ji prie buvusios siuntimo kainos ar tai ne 8 eurai g.gif tai jei jis sveria 3kg kokius, tada gaunas per uk vos ne pigiau imt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajerų duona @ 2014 02 05, 18:39)
Gal kas galėtų pasakyti, nuo kada padidėja SD siuntimo kaina į Lietuvą. Nuo svorio, ar nuo krepšelio kainos>

Dabar susidėjus prekytes rodo  £12.49  (jų psl. standartas £8.33).

Ačiū  4u.gif

kiek pastebejau nuo svorio, nes paskui prie uzsakymo ismeta kiek kiekviena preke sveria. kazkada kedus istryniau ir vietoj ju idejau 5 maikes. bet galiu ir klysti.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2014 02 05, 21:59)
bet tai gerokai pabdango sakyciau, buvome isimete lagamina, tai gavosi idejus ji prie buvusios siuntimo kainos ar tai ne 8 eurai  g.gif  tai jei jis sveria 3kg kokius, tada gaunas per uk vos ne pigiau imt  unsure.gif


Pas mane yra 1 lagaminas, tai gal dėl to. Šiaip ar taip jo reikėjo, tai net nebandžiau išmest iš krepšio, būčiau pažiūrėjus kiek dameta. Man tai atrodo dabar pas juos l. sunku prognozuot kiek tas siuntimas bus g.gif
Atsakyti
Gal kuri noretu Uniqlo striukytes?
Oranzine, 11 dydis, kaina 85
Atsakyti
Gal kas pirks rytoj Everything5pounds smile.gif Jei nepavyks prisijungti, galiu nupirkti pati. Atsiimti reiketu Garliavoje. Galiu persiusti pagal pasto tarifus. Noriu surinkti pirkinuku bent iki 27 Lt. uz vnt. 4u.gif
Atsakyti
mergaitės, rausvų crocs visos apsipirkot biggrin.gif , o gal kuri pirkot ir netinka crocs lego: turiu c8/9 ir maži vaikui doh.gif gal sakau kuri ir nepataikėt su dydžiu ir turit atliekamus, laukčiau AZ 4u.gif user posted image

daugiau info crocs
Atsakyti