Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 212 tema



priimu dar 1 ar 2 mamas uzsakant braskininius zuvu taukus ; (kad duotu nuolaidele)


Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2014 02 07, 18:56)
Turiu toki pati. Man sunku prisiversti ji gerti, pries pora metu gal siunciausi, bet labai retai paragauju, nes vos keli lasai toooki kartuma duoda swoon.gif  biggrin.gif Bet gal reiketu visgi prisiversti, jei atsiliepimai tokie geri  g.gif


nu man jis irgi gana bjaurus - va tik ka vyrui sugirdziau (sloga, gerkle - persalo kazkur) - sedi visas issiviepes, susiraukes, o va vaikam duodu kasryta - nebesirauko... susitaike lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes GSE lasinam i apelsinu sultis - vieninteles nuima kartuma mirksiukas.gif
Atsakyti
Nebesiuskit daugiau zuvu tauku, nupirkau jau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2014 02 07, 19:56)
Turiu toki pati. Man sunku prisiversti ji gerti, pries pora metu gal siunciausi, bet labai retai paragauju, nes vos keli lasai toooki kartuma duoda swoon.gif  biggrin.gif Bet gal reiketu visgi prisiversti, jei atsiliepimai tokie geri  g.gif

man gse superinis thumbup.gif kai gavau daviau vyrui ir geriau as tai ir maze per MP gavo, dickei nedaviau nes rase nuo 5m duot, jai kada ne kada po 1 lasiuka duodavau. na ir pasigavo darzelyje kazkokia zaraza: skaudejo labai pilva, veme, temperatura, veliau ir viduriuot pradejo. para laiko ligoninej po lasalinem gulejo. tas pats ir jos pusseserei buvo (abi i viena grupe eina). bijojau kad maze neuzsikrestu, nu ir ka nei as nei vyras nei mazoji neuzsikrete. esu isitikinus kad del to kad GSE gerem. tai ir dickei nuo tada duodu po 1-2 lasiukus profilaktiskai kai eina i darzeli ar suserga kuris namie.
va MB neseniai slogavo, gerkle skaudejo, dicke su juo miega (kai veme tada abu miegojo ir nebeeina isskirt nuo tada biggrin.gif ) ir neuzsikrete nes kai MB susirgo pradejau jai duot gse thumbup.gif
o ir gert man nera baisu. na kartu bet nera labai ziauriai. i 150ml isilasinu 10 lasu. dickei 1-2 lasus ilasinu tai isvis nieko nesijaucia kartumo.
Atsakyti
JEI KAS DAR PERKATE ZUVU TAUKUS NUO 5M PRISIJUNGCIAU smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas Everything5p perkate Vilniuje? Priimtumet su keliais daiktais?
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 02 06, 23:35)
PIRMADIENI pirksiuosi www.bio-apo.de vokieciu vaistineje  4u.gif  4u.gif  4u.gif


kol kas esame 4 4u.gif persiusti galesiu smile.gif
Atsakyti
gavau vaikiškus crocs C8/9(25/26 dydis), (vidpadukas 16-16,5cm) crocs deja, apsižioplinau su dydžiu, mažoki, gal kuriai reik, atiduodu už tiek kiek pirkau (11,25) arba keičiu į didesnius 4u.gif Kaunas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 02 08, 00:48)
kol kas esame 4  4u.gif persiusti galesiu  smile.gif

pasikeite planai, tai pirksiu SIANDIEN IS www.bio-apo.de, siuntimas zmogui ne daugiau 1.39 euro uz krepseli 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
gal UK yra kokia isparduotuve, kur butu prekes namams - kilimai, tapetai ir pan. Kaip zullily ar pan.

Aciu
Atsakyti
Labas,
Renku Violey iki nemokamo pristatymo. Vilnius (centras), jeigu reikės galėsiu persiųsti 4u.gif a.matulyte@yahoo.com
Atsakyti