Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 212 tema

QUOTE(Kriiste @ 2014 02 07, 15:45)
tai kad ta pati:

Žuvų taukai (omega-3),57,3 g                    800 mg        2400 mg
iš kurių:                                                                                       
eikozapentaeno rūgšties (EPR)14,5 g                186 mg            558 mg                         
dokozaheksaeno rūgšties (DHR)4,8 g                58 mg            174 mg                         

Nakvišų aliejus (omega-6),14,3 g              200 mg          600 mg
iš kurio:
gama-linoleno rūgšties (GLR) 1,4 g                      20 mg              60 mg
Vitaminas E (d-alfa-tokoferolis)  300 mg            3,6 mg*        10,8 mg**

ir:

Žuvų taukai (omega-3) 800 mg
  Eikozapentaeno rūgštis (EPR) 186 mg
  Dokozaheksaeno rūgštis (DHR) 58 mg

Nakvišų aliejus (omega-6) 200 mg
  Gama-linoleno rūgštis (GLR) 20 mg
  Vitaminas E    1,92 mg

Skiriasi tik kiekiai, duodant kudikiui is kapsules - reikia tinkamai apskaiciuoti pagal jo svori mirksiukas.gif


Na zinokit, kiek skaičiuoju man nesigauna tas pats g.gif
nes ant baby dezutes raso 200 mg yra epa 14 Mg, dha 100 mg, o is suaugusiu padalinus nuo 800 mg gaunasi kitokios proporcijos epa 46,5 ir dha 14,5.
Gal as ne taip skaiciuoju? Pati mielai dozuociau is suaugusiuju dozes
Atsakyti
QUOTE(tulip @ 2014 02 07, 16:10)
man ir patinka, turiu dabar is iherb, jai toks pat kaip citrosept  4u.gif
http://www.iherb.com...i...r=null&ic=2


as dabar tokio laukiu, tik didesnes pakuotes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 02 07, 16:08)
informacija apie PA naujoves jau matosi, įėjus į savo profilį.
kaip supratau, tas 10 Lt mokestis galioja visiškai naujiems klientams, o kas jau perka, adresas keičiasi automatiškai? g.gif

Ne. Patikrinau- man adreso nerodo. Jūs tikriausiai esate mokėjusi pavedimu, tai tapatybė kaip ir patvirtinta... O jei ne, tai reikia arba padaryti pavedimą, arba patvirtinti jų biure 4u.gif
Aš jau senai per juos perku, bet niekada nemokėjau pavedimu, tai ir nerodo man adreso...
Atsakyti
QUOTE(a_g_n_u_t_e @ 2014 02 07, 16:32)
Na zinokit, kiek skaičiuoju man nesigauna tas pats  g.gif
nes ant baby dezutes raso 200 mg yra epa 14 Mg, dha 100 mg, o is suaugusiu padalinus nuo 800 mg gaunasi kitokios proporcijos epa 46,5 ir dha 14,5.
Gal as ne taip skaiciuoju? Pati mielai dozuociau is suaugusiuju dozes


ten trys stulpeliai tu suaugusiu, tai vidurinis sutampa, isskyrus vitamina E (as internete tokius radau skaiciukus, tos pacios svetaines) - kadangi man paciai neteko dalint ir duot - tik zinau kas taip dare, pasitare su gydytojais - tai gal tas pats, tik jus ne i ta eilute ziurit...
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauruciuk: 07 vasario 2014 - 16:47
QUOTE(kvarta @ 2014 02 07, 16:44)
ieškau ir aš pirmokui  drinks_cheers.gif bet užmačiau myToys su nuolaidom neblogom, daug ten jų, pvz
http://www.mytoys.de...ca01.16/3295907

bet šitos ne ergonomiškos ar kokios jos ten blush2.gif
Atsakyti
...
Papildyta:
QUOTE(Kriiste @ 2014 02 07, 16:41)
ten trys stulpeliai tu suaugusiu, tai vidurinis sutampa, isskyrus vitamina E (as internete tokius radau skaiciukus, tos pacios svetaines) - kadangi man paciai neteko dalint ir duot - tik zinau kas taip dare, pasitare su gydytojais - tai gal tas pats, tik jus ne i ta eilute ziurit...


As nuo paciu pakuociu ziuriu g.gif tai ant suaugusiu tik du stulpeliai kur ir citavot, o baby ir padalinus kitokie
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a_g_n_u_t_e: 07 vasario 2014 - 17:02
QUOTE(a_g_n_u_t_e @ 2014 02 07, 16:59)
As nuo paciu pakuociu ziuriu g.gif tai ant suaugusiu tik du stulpeliai kur ir citavot, o baby ir padalinus kitokie


as tu baby gyvu nesu macius, kai juos radau - mano buvo nebe baby mirksiukas.gif ziurejau tik internete g.gif blush2.gif tik sakau, drauges broliene pasikonsultavus duoda (istraukia su svirkstu) - vaikiukui, tada buvo apie 11 men, nes LT Kaina nereali, o as pirkau tik kapsules...
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2014 02 07, 16:39)
Ne. Patikrinau- man adreso nerodo. Jūs tikriausiai esate mokėjusi pavedimu, tai tapatybė kaip ir patvirtinta... O jei ne, tai reikia arba padaryti pavedimą, arba patvirtinti jų biure  4u.gif
Aš jau senai per juos perku, bet niekada nemokėjau pavedimu, tai ir nerodo man adreso...


Šiandien buvau PA atsiimti siuntinių. Paprašiau ir mane iš karto patvirtino. Dabar matau naują adresą ir savo unikalų numerįsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolia76: 07 vasario 2014 - 17:29
Jei kam reikia, galiu Vilniuje apkeisti crocs basuciu c11 ir c12, i c10, c9 ar c13. galiu apsikeisti ir su kitu miestu, bet reikes padengti mano pasto islaidas, nes man ju kaip ir nereik, nebent kazkam mirtinai reikalingas kitas dydis 4u.gif
Atsakyti
Rytoj pirksiu SD , Alytus kam tinka persiusiu 4u.gif

tvarkingus krepselius lekavicienebrigita@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 02 07, 16:33)
as dabar tokio laukiu, tik didesnes pakuotes  mirksiukas.gif


Turiu toki pati. Man sunku prisiversti ji gerti, pries pora metu gal siunciausi, bet labai retai paragauju, nes vos keli lasai toooki kartuma duoda swoon.gif biggrin.gif Bet gal reiketu visgi prisiversti, jei atsiliepimai tokie geri g.gif
Atsakyti