Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 212 tema


http://www.ebay.co.u...d Fish Oil 2015
ne cia pigiausiai siunciant UK adresu? g.gif
Atsakyti
o tuos zuvu taukus nuo 3 m taip ir duodat kaip raso? 12 savaiciu po 6 kapsules, o paskui po 2? g.gif
Atsakyti
QUOTE(madampipi @ 2014 02 07, 13:19)
Order Summary
Items: £40.34
Postage & Packing: £6.17
Order Total: £46.51
Order Totals include VAT. See details.

jei perkate pirma karta, duoda 20 procentu - reikia prisiregistruoti, kad norite naujienlaiskiu. Kaina kyla nuo svorio, prasideda nuo nepilnu 6 svaru, o paskui po labai nedaug vis kyla, jei lengvas daiktas.


Kokia aš kvaila doh.gif , kažin jai sekanti karta pirkčiau iš amazono duotu ta 20proc. nuolaidą, ar jau viskas su pirmu kartu nepirkau -20 tai daugiau ir negausiu. g.gif
Atsakyti
Priimciau pora prie zuvies tauku pirkimo is amazon.co.uk, bet pirksiu uk adresu 4u.gif
Atsakyti
o boots.com atsiskaitot kortele ar per paypal? g.gif
Atsakyti
pasikartoju, kol kas esame 5 ax.gif ne tik vaistų ten yra wink.gif geros eko kosmetikos kainos wink.gif

QUOTE(murashke @ 2014 02 05, 15:14)
RENKU http://www.unserekleineapotheke.de

siuntimas - 9.90 eur, todėl renku iki 10 merginų siuntimui pasidalinti.
euro kursas - 3,47 Lt
labai didelio užsakymo nerinksiu, todėl lauksiu kuklesnių krepšelių smile.gif

el. p. mano nikas gmail.com
laiško tema - UKA
siųskite tvarkingus krepšelius - copy paste būdu laiško tekste (jei nepavyksta,
tvarkingos nuorodos su kiekiais ir kainom)

laiške turi būti nurodyta: SM nikas, miestas, bankas, telef. nr.
galiu persiųsti į kitus miestus, jei neskubu, tinka LP paslaugos (suapvalinta kaina) ir svoris iki 1 kg.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dodže @ 2014 02 07, 14:02)
Kokia aš kvaila  doh.gif , kažin jai sekanti karta pirkčiau iš amazono duotu ta 20proc. nuolaidą, ar jau viskas su pirmu kartu nepirkau -20 tai daugiau ir negausiu. g.gif

Ne, nekvaila, duos smile.gif Bent jau man davė antram pirkimui.
Atsakyti
QUOTE(MonCheri @ 2014 02 06, 23:30)
nu va mastau.gif ir mum tas aktualu..Maciau ir atsilepimai i ta tema,kazkaip tik niekad rimtai nesigilinau i si produkta.
gal kartais per daug ju  uzsipirkot? biggrin.gif


pirkau tiek, kiek leido, bet jau yra prisikooperavusiu unsure.gif

QUOTE(kvarta @ 2014 02 07, 08:31)
aš saviškiams Žuvų taukus šiuos duodu, kuo blogi jie gali būti, rašo kilmės šalis :Islandija :
http://evaistine.cam...aikams-240ml-n1

(camelia.lt internetu labai apsimoka pirkti, susirenki prekes, užsakai, o nuėjus į artimiausią vaistinę atsiimi ir atsiskaitai prie kasos kaip už vaistus. Kartais sutaupau tikrai ne mažai). Rekomenduoju 4u.gif


jie neblogi, bet anie geresni, neveltui LT kaina gerokai aukstesne. Ten net ne kiekis ko gero svarbus - o formule, pagal kuria jie pagaminti, gal geriau issiavina organizmas - nzn, taciau daug kam poveikis akivaizdus, ko nepasakysi apie kitus zuvu taukus...

QUOTE(deltadu @ 2014 02 07, 08:52)
Mergiukai, ka parsisiusti sesiameciui imunitetui stiprinti? Negalima net i lauka isleisti - serga nuolatos visokiomis persalimo  ligomis. Visa ziema kazkokia kankyne verysad.gif


Mano vaikai ir mes patys gelbejames citroseptu (greipfurtu kauliuku ekstraktu) - tikrai daro stebukla... Gryzau is darbo jau taip gerai skaudancia gerkle - net kalbet buvo sunku, akis grauzia, sloga lyg - tai vakare sugeriau, ryte, ir jau i darba variau kaip nauja... Per virusu laikotarpius vaikams profilaktiskai rytais sugirdau - tai nesirgo siemet dar mirksiukas.gif Jo esme ta, kad naikina virusus ir bakterijas, o israstas per pastebejima, kad komposte, kuriame yra tu kauliuku - maziau viskas puna, o kauliukai apskritai ilgai labai nepuna ir istyrus paaiskejo kad del savo antivirusiniu ir antibakteriniu savybiu thumbup.gif

QUOTE(padraika22 @ 2014 02 07, 10:32)
o kuriuos gaunasi pigiausia gerti? ir kur nuo 3m ir tos kitos kapsulės jų sudėtis skiriasi? omega 3 ir omega6 vienodi kiekiai? ar tik skoniai?


vienodi kiekiai, pigiausiai gaunasi nuo 5 metu kur (neskanus) - net kudikiams siuos perka ir pagal kieki su svirkstu istraukus is kapsules duoda - taip pigiau...

QUOTE(zujka19 @ 2014 02 07, 11:21)
gal galite pakomentuoti dozavimą? po kiek kapsulių vaikai gėrė, kiek laiko?  Mano dešimtmečiui gal dar ne pats baisiausias variantas, bet nu sunkokai mokykloj einasi... nesusikaupia, neįsimena....


QUOTE(zujka19 @ 2014 02 07, 11:30)
rekomendacijas ir aš žinau, bet norėčiau praktinio komentaro. tai va, kad atrodo tokių didelių problemų kaip ir nėra (kaip Kriiste's auklėtiniams). o kažin per kelis kartus tas kapsules suduot, vienu kartu turbūt negerai?


pirmas 12 savaiciu po 6 kapsules, paskui po 3. Bent as duodu 3 kartus per diena. Jis gerai kai yra demesio, atminties sutrikimu, kalbos sutrikimu ir pan...




Atsakyti
Dekoju vakar prisijungusioms prie uzsakymo. Siandien vel renku uzsakyma ir truksta iki nemokamo siuntimo.
Uzakineju is Dorothyperkins.com. Viskam, net nukainotiems 40% nuolaida (isskyrus Little mistress ir Paper dolls). Truksta iki nemokamo siuntimo 25 svaru po nuolaidos. Uzsakinesiu 17 val. Kaunas. Siuskite [COLOR=yellow]ppienine@yahoo.com.

Atsakyti
ar as nematau, gal jus kas galite paziureti ar duoda jums mytoys.de sali Lietuva kuriant nauja acaunta? nu nerandu g.gif liks tik mytoys.com doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tulip: 07 vasario 2014 - 14:55
QUOTE(tulip @ 2014 02 07, 15:52)
ar as nematau, gal jus kas galite paziureti ar duoda jums mytoys.de sali Lietuva kuriant nauja acaunta? nu nerandu  g.gif liks tik mytoys.com  doh.gif


Duoda, as sia sav kuriau nauja accounta ir pirkau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2014 02 07, 14:59)
Duoda, as sia sav kuriau nauja accounta ir pirkau  ax.gif

siandiena paziurekite, as is sia sav kuriau...
Atsakyti