Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 212 tema

QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 02 07, 12:03)

o crocsuose jie ne po 60-70lt kainavo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 02 06, 20:01)
nzn kiek jie kitokie - bet daugumai vaiku, kuriems juos rekomendavau - kazkas pradejo darytis (vaikai su raidos ar kalbos sutrikimais). Ju formule kita, gal tu omega 3 ir 6 daugiau yra, bet jie tikrai veikia geriau, bent ant mano asmeniniu ir darbiniu vaiku 4u.gif

gal galite pakomentuoti dozavimą? po kiek kapsulių vaikai gėrė, kiek laiko? Mano dešimtmečiui gal dar ne pats baisiausias variantas, bet nu sunkokai mokykloj einasi... nesusikaupia, neįsimena....
Atsakyti
QUOTE(zujka19 @ 2014 02 07, 11:21)
gal galite pakomentuoti dozavimą? po kiek kapsulių vaikai gėrė, kiek laiko?  Mano dešimtmečiui gal dar ne pats baisiausias variantas, bet nu sunkokai mokykloj einasi... nesusikaupia, neįsimena....


Aš kiek apie juos skaičiau tai jai yra problemų reikia iš pradžių 12 sav. duoti gydomąją dozę po 6 kap/d. paskui palaikomąją 2 kap./d. Taip žadu savo mažiui duoti, o dičkei dėl mokslo ir nesusikaupimo dar irgi gaudau info.
Atsakyti
QUOTE(Dodže @ 2014 02 07, 11:04)
Na taip vienodos, tik man įdomu jai jau rašo siuntimo ir pakavimo išlaidos vadinasi man į Lietuva atsiųs.  4u.gif
Nes pabandžiau įsidėti braškinių žuvies taukų ir iškart išmetė kad pakeisti adresą.

Tai jai kas norite pora merginu priimsiu, pirksiu neužilgo be skonio žuvies taukus.
http://www.amazon.co...;keywords=EYE q



Mazdaug kiek gautusi suma? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dodže @ 2014 02 07, 12:25)
Aš kiek apie juos skaičiau tai jai yra problemų reikia iš pradžių 12 sav. duoti gydomąją dozę po 6 kap/d. paskui palaikomąją 2 kap./d. Taip žadu savo mažiui duoti, o dičkei dėl mokslo ir nesusikaupimo dar irgi gaudau info.

rekomendacijas ir aš žinau, bet norėčiau praktinio komentaro. tai va, kad atrodo tokių didelių problemų kaip ir nėra (kaip Kriiste's auklėtiniams). o kažin per kelis kartus tas kapsules suduot, vienu kartu turbūt negerai?
Atsakyti
QUOTE(bambuccia @ 2014 02 07, 11:28)
Mazdaug kiek gautusi suma? bigsmile.gif


pabandžiau įmesti į krepšiuką 3 vnt. , nes 2 jau yra tai po 28,34 svarus gaunasi.
Atsakyti
priimu dar 2mamas uzsakant braskininius zuvu taukus ; (kad duotu nuolaidele)
user posted image
i AZ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dodže @ 2014 02 07, 11:31)
pabandžiau įmesti į krepšiuką 3 vnt. , nes 2 jau yra tai po 28,34 svarus gaunasi.



Jei spejau, jungiuosi ir as 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurita99as: 07 vasario 2014 - 11:52
QUOTE(Bluntė @ 2014 02 07, 12:10)
o crocsuose jie ne po 60-70lt kainavo?  ax.gif


nu kad ne. 76lt gavos maždaug g.gif 4u.gif 26,99eu kainavo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Morena. @ 2014 02 07, 11:23)
labai noreciau prisijungti su zuvies taukais. Is kokio jus miesto?
Papildyta:
Bet ziuriu, out of stock doh.gif

Gal zinot, kur kitur be boots galima pirkti eye q baby zuvu taukus, bet man sirupo reikia, kapsuliu princese nepripazysta doh.gif



http://www.thehealth...order=relevance
Atsakyti
Merginos o gal atsimenat, kazkuri rinko ir buvo idejusi puslapiuka su tais zuvu taukais, kad kuo didesni kieki perki, tuo didesne nuolaida gaunasi g.gif
nu niekiap neberandu doh.gif
Atsakyti