Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 212 tema

o kuriuos gaunasi pigiausia gerti? ir kur nuo 3m ir tos kitos kapsulės jų sudėtis skiriasi? omega 3 ir omega6 vienodi kiekiai? ar tik skoniai?
Atsakyti
aš ne į temą,bet pagirsiu Crocsus eilinį kartą biggrin.gif kaip koks žiurkėnas pernai birželį mažiukei nupirkau dvi poras basučių biggrin.gif (jau nekalbu,kad ir dabar dar dvi poras paėmiau javari doh.gif biggrin.gif ) ... vieną dydį nešioja sėkmingai nuo rugsėjo darželyje smile.gif kitą,didesnę porą, gruodžio mėn namuose pasimatavom,nes bvo šaltos grindys..podienos nusiklijavo lipdukas lipuckos..MB iš karto iškeikė basutes..sakau nesinervuok,grąžins pinigus..sako nu jo..kai birželį pirka biggrin.gif
nu ir ką...tik vakar prisėdau nufotografuoti doh.gif pridariau krūvą foto,kad matytųsi,kad tikrainaujos ir nenešiotos. Ir po 4val gavau ats su atsiprašymais ir info,kad per artimiausias 2darbo dienas atgausiu pinigus smile.gif
žodžiu esu laiminga,kaip tapkė biggrin.gif
Atsakyti
Gal galit padėti, pirmą kartą pirkčiau iš Amazon 4u.gif

Jai krepšelį taip rašo vadinasi siųstų į Lt (pas mane LT adresas nurodytas) ir siuntimas 5,93 svaro.

Subtotal (1 item): £25.99
This order contains a gift

Proceed to Checkout
or
Sign in to turn on 1-Click ordering.
Estimate VAT, Postage and Packaging
Order summary
Dispatch to: Loreta XXXXXXX- Kaunas
Items
£26.21
Estimated Postage & Packaging
£5.93
Estimated Order Total
£32.14

Bet jai paspadžiu detaliau tai išmeta va kaip nesuprantu (kaškokia nuolaida pritaiko ir preke jau 21,66 siuntimas su pakavimu jau 4,9 ir pvm 5,58 viso 32,14)

Order Total includes VAT See details

Items
£21.66
Estimated Postage & Packaging
£4.90
Total before VAT
£26.56
VAT
£5.58
Estimated Order Total
£32.14

Ačiū kas padės susigaudyti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos atleiskit, aš visai nuo pirkimų atsitraukus, dabar sunerimau ar nepražiopsojau kartais.

Klausimėlis:
Už kokia geriausia kainą (litais) šiemet pavyko Crocs Gust pasigauti?
Atsakyti
QUOTE(coco5 @ 2014 02 07, 11:42)
Merginos atleiskit, aš visai nuo pirkimų atsitraukus, dabar sunerimau ar nepražiopsojau kartais.

Klausimėlis:
Už kokia geriausia kainą (litais) šiemet pavyko  Crocs Gust pasigauti?


šiemet dar nieko gero nepagavom biggrin.gif basučių tik kalną lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 02 07, 11:49)
šiemet dar nieko gero nepagavom biggrin.gif basučių tik kalną  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Dodže - tai gal kaina be PVM detaliau rodo wink.gif sumoj gi vis tiek tas pats 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dodže @ 2014 02 07, 11:39)
Gal galit padėti, pirmą kartą pirkčiau iš Amazon  4u.gif


Bet jai paspadžiu detaliau tai išmeta va kaip nesuprantu (kaškokia nuolaida pritaiko ir preke jau 21,66 siuntimas su pakavimu jau 4,9 ir pvm 5,58 viso 32,14)

Order Total includes VAT See details

Items
£21.66
Estimated Postage & Packaging
£4.90
Total before VAT
£26.56
VAT
£5.58
Estimated Order Total
£32.14

Ačiū kas padės susigaudyti  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Siunčiant į LT prekės kaina truputi padidėja dėl skirtingo taikomo PVM, jūsų atvėju vietoj 25,99 bus 21,66. O detaliau matot kainą be PVM (VAT) 26,56 ir atskirai išskirtą PVMą 5,58. Galutinė kaina gi nesikeičia 32,14 4u.gif
Atsakyti
o kur tas basutes pirkot, jau turbut neber unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 02 07, 11:38)
aš ne į temą,bet pagirsiu Crocsus eilinį kartą  biggrin.gif 

pridariau krūvą foto,kad matytųsi,kad tikrainaujos ir nenešiotos. Ir po 4val gavau ats su atsiprašymais ir info,kad per artimiausias 2darbo dienas atgausiu pinigus smile.gif
žodžiu esu laiminga,kaip tapkė biggrin.gif

o jie neprašė nei sąskaitos, nieko?
Atsakyti
QUOTE(Morena. @ 2014 02 07, 11:55)
o kur tas  basutes pirkot, jau turbut neber unsure.gif

basučių yra, tik kaina dviguba smile.gif Javari.co.uk kaina po 8 svarus buvo, bet tik mažesniem dydžiam..nuo C13 prisidėdavo 21% PVM siunčiant į LT 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(linxmute @ 2014 02 07, 12:00)
o jie neprašė nei sąskaitos, nieko?

order number siunčiau iš karto smile.gif nes esu prisiregistravusi jų pslp, tai nuėjau į užsakymus,radau basutes ir parašiau tą numerį smile.gif
Atsakyti
5 uk 25 svarai http://www.amazon.co...=crocs crocband
Atsakyti
Na taip vienodos, tik man įdomu jai jau rašo siuntimo ir pakavimo išlaidos vadinasi man į Lietuva atsiųs. 4u.gif
Nes pabandžiau įsidėti braškinių žuvies taukų ir iškart išmetė kad pakeisti adresą.

Tai jai kas norite pora merginu priimsiu, pirksiu neužilgo be skonio žuvies taukus.
http://www.amazon.co...;keywords=EYE q
Atsakyti