Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 212 tema

QUOTE(Kriiste @ 2014 02 06, 22:56)
sveikam, normalios raidos vaikui - gal ir jokio skirtumo kuriuos duot - poveikio nesimato, bet kai vaikas nekalba, tik rodo gestais ir nuolat geria miolerio zuvu taukus - ir pradejus gerti eyeQ kalba pradeda vystytis po 2 men (aisku rimtai su juo dirbant, bet dirbama buvo ir iki to) - tai kazkaip...

arba vaikas, turintis problemu su kalba, garsu diferencijavimu, pirmokas, niekam negalintis pradeti skaityti (nu nikaip nesupranta kaip ten tas dvi raides sujungt ir kartu istart), irgi nuolat geres miolerio ir kitus skystus taukus, po eyeQ menesio vartojimo - pradeda suvokt apie jungima, dar po menesio pradeda skaityt pasakeles - nu nzn, gal sutapimas, bet poveikis kazkoks mistiskai kitoks... Gal geriau organizmas priima, isisavina, bet tokiu pavydziu galiu daugiau pavardint is savo praktikos... blush2.gif



Nuostabu, kad papildu pagalba vyksta tokie stebuklai!
Atsakyti
QUOTE(Nitrozilas @ 2014 02 06, 23:05)
Nuostabu, kad papildu pagalba vyksta tokie stebuklai!


gal butent siu sutrikimu turintiems vaikams truksta tu medziagu, kur turi butent sie zuvu taukai... Neveltui ju kaina kur kas didesne, ir kai mes juos radom (su mano dukra) - LT apie juos dar tikrai nebuvo kalbama mirksiukas.gif Negaliu pasakyt kuo jie skiriasi nuo musiskiu, bet bi tik padeda blush2.gif Jei priezastis ne tas trukumas - ko gero ir jie negelbes unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 02 07, 00:12)

nu va mastau.gif ir mum tas aktualu..Maciau ir atsilepimai i ta tema,kazkaip tik niekad rimtai nesigilinau i si produkta.
gal kartais per daug ju uzsipirkot? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute_o @ 2014 02 06, 22:50)
vis dar renku boots.com Kaune siuntimui i LT pasidalinti smile.gif (eye q baby braskinis jau 3vnt uzsakyti daugiau neleidzia vienu kartu pirkti wink.gif )


o situos galima butu prijungti prie uzsakymo?
EQUAZEN eye q children's liquid citrus flavour - 200ml
jie tas pats kaip as suprantu, tik skystame pavidale? Ar ne?

ir dar norejau paklausti del siuntimo kainytes , kiek prisides prie uzsakymo?

kas dar yra vertas demesio is papildu sio gamintojo? Nes nesusidurusi ir nezinau i ka daugiau pasiduoti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AlmaJa: 06 vasario 2014 - 23:36
QUOTE(Kriiste @ 2014 02 06, 23:15)
jos tokios pat kaip LT mioler, gelomirtol ar pan kapsules, kietos, dydis tai toks pat mirksiukas.gif

Dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AlmaJa @ 2014 02 07, 00:33)
o situos galima butu prijungti prie uzsakymo?
EQUAZEN eye q children's liquid citrus flavour - 200ml
jie tas pats kaip as suprantu, tik skystame pavidale? Ar ne?

ir dar norejau paklausti del siuntimo kainytes , kiek prisides prie uzsakymo?

kas dar yra vertas demesio is papildu sio gamintojo? Nes nesusidurusi ir nezinau i ka daugiau pasiduoti smile.gif


atsiprasau, ne gamintojo o abskritai is sio puslapiuko kas vertas demesio? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 02 06, 22:25)
nuo vaiko priklauso... jus esat jam kokiu nors kapsuliu dave? gal pabandykit is kieno nors gaut - ir duot... Panevezy pasiulyciau pasivaisint lotuliukas.gif

Eye q nesu iš viso davusi jokių, na ir apskritai kapsulių jokių smile.gif skystus geria moler žuvies taukus.
Norėčiau visai pamėginti eye q užsisakyti, tik vat dabar kuriuos imti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Positive* @ 2014 02 07, 00:11)
Eye q nesu iš viso davusi jokių, na ir apskritai kapsulių jokių smile.gif skystus geria moler žuvies taukus.
Norėčiau visai pamėginti eye q užsisakyti, tik vat dabar kuriuos imti  g.gif


Labas rytad

As ir jungiuosi su klausimu. Maniskiui 5 ,bet toks baikstuolis:)
Tai gal tuos skaniuosius g.gif
Merginos ir as jungciaus prie z.tauku pirkimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 02 06, 23:12)
gal butent siu sutrikimu turintiems vaikams truksta tu medziagu, kur turi butent sie zuvu taukai... Neveltui ju kaina kur kas didesne, ir kai mes juos radom (su mano dukra) - LT apie juos dar tikrai nebuvo kalbama mirksiukas.gif Negaliu pasakyt kuo jie skiriasi nuo musiskiu, bet bi tik padeda blush2.gif Jei priezastis ne tas trukumas - ko gero ir jie negelbes unsure.gif

as ir ne karta girdejau, kad gyd siulo siuos zuvies taukus vaikams su sutrikimais, ir namanau, kad cia komercija, kas nori, tas perka...sudetis nebloga...
o kas del skonio, kazkas klausete, tikrai tas apvalkalas kietokas, bet maniskis noriai ir skaniai sukramto, jei vaikas negers - pacios sugersit, tos virs 5 metu visai manau be skonio, aisku sveikiau, bet jei vaikas nera kramtes, tai gali ir nepatikti manau g.gif
http://www.feeluniqu...ews-60-Capsules
visada perku is cia ir nesuku galvos, turiu pasidariusi pastovia 10 proc, kartais buna ir didesniu nuolaidu, net LT vistiek jie brangiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tulip: 07 vasario 2014 - 07:24
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 02 06, 19:56)
o jums į až reikėjo parašyt?  rolleyes.gif  nes po jūsų žinutės aš parašiau kad tai 24eu  rolleyes.gif
drinks_cheers.gif  aš buvau parašius  rolleyes.gif


ačiū ačiū ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif (tikrai nemačiau, sorry)]

tai šie 08, reiškia - 25 bigsmile.gif
http://www.clothinga...s/invt/az322292


Papildyta:
aš saviškiams Žuvų taukus šiuos duodu, kuo blogi jie gali būti, rašo kilmės šalis :Islandija :
http://evaistine.cam...aikams-240ml-n1

(camelia.lt internetu labai apsimoka pirkti, susirenki prekes, užsakai, o nuėjus į artimiausią vaistinę atsiimi ir atsiskaitai prie kasos kaip už vaistus. Kartais sutaupau tikrai ne mažai). Rekomenduoju 4u.gif
Papildyta:
jei kartais dar kas nors užsakinės iš TESCO - pasakykite garsiai smile.gif

šie l.faini Sniego batai child10 - 27 Eur :
http://www.clothinga...atgsale,gi-sale
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvarta: 07 vasario 2014 - 08:31
Oij, kad šitie batai baisiai jau popieriniai blush2.gif 4u.gif Teko Lenkijos Tesco užmatyti 4u.gif



QUOTE(giedrute_o @ 2014 02 06, 21:50)
vis dar renku boots.com Kaune siuntimui i LT pasidalinti smile.gif (eye q baby braskinis jau 3vnt uzsakyti daugiau neleidzia vienu kartu pirkti wink.gif )


Prie žuvies taukų prisijungčiau ir aš, bet kaip suprantu pasirinkimas lieka iš tų, kur nuo 5 metukų? rolleyes.gif Kokia siuntimo kaina (neišdalinus) gaunasi? 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Ajerų duona @ 2014 02 07, 08:43)

Prie žuvies taukų prisijungčiau ir aš, bet kaip suprantu pasirinkimas lieka iš tų, kur nuo 5 metukų?  rolleyes.gif  Kokia siuntimo kaina (neišdalinus) gaunasi?  4u.gif

mane irgi domina ie nuo 5m žuvų taukai. jei kas sakyitės ir galėsit priimti, parašykit. Kokia siuntimo kaina gaunasi?būčiau dėkinga blush2.gif
Atsakyti