Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 212 tema

QUOTE(murashke @ 2014 02 06, 20:16)
nezinau, ka jums ten raso, man normaliai viska rodo smile.gif gal ne ta varianta pasirinkote wink.gif


mes cia snekam apie amazon.co.uk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2014 02 06, 21:24)
mes cia snekam apie amazon.co.uk mirksiukas.gif

o as apie ka? biggrin.gif apie ta pati amazon.co.uk ax.gif
perziurejau del sportinio intereso - kai kuriu neleidzia, kai kuriuos leidzia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murashke: 06 vasario 2014 - 20:28
QUOTE(murashke @ 2014 02 06, 20:20)
boots - 9.99 svaro


bet pvz boots tu braskiniu duoda tik 4 vnt siusti i LT, o nuolaida taikoma 3 uz 2 kaina, tai gaunasi virs 17 sv
o va amazon.co.uk, 15 sv gautusi, jei leistu siusti i LT
Papildyta:
QUOTE(murashke @ 2014 02 06, 20:25)
o as apie ka? biggrin.gif apie ta pati amazon.co.uk  ax.gif


o koki dar varianta galima pasirinkti Amazon.co.uk? adresas mano ivestas lietuviskas ir UK, kai pasirenku siusti i LT, neleidzia, kai pasirenku i UK -leidzia.Koks dar varinatas g.gif
Atsakyti
QUOTE(dziubek @ 2014 02 06, 16:36)
Patarkit kur ieskoti columbia drabuziu:kepuryciu,batu,kombinezinu gerom kainom.Gal kokios kitos parduotuves prekiauja pigiau nei ju firmine. Aciu!

būna čia http://www.marshallleisure.co.uk/
kainų gerumas keičiasi, reikia gaudyti smile.gif
QUOTE(Ajerų duona @ 2014 02 06, 17:59)
Gal kur pūkinės vaikiškos striukės geromis kainomis?  4u.gif

landsend.co.uk būna gerų kainų
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2014 02 06, 20:25)
o as apie ka? biggrin.gif apie ta pati amazon.co.uk  ax.gif
perziurejau del sportinio intereso - kai kuriu neleidzia, kai kuriuos leidzia smile.gif


tai va, ir rasom, kad braskiniu neleidzia 4u.gif
Atsakyti
prisijungciau ir as tu braskiniu taukiuku, jei siuntimas nesigautu brangus, jei galima butu su keliomis pasidalinti.

Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2014 02 06, 21:27)
adresas mano ivestas lietuviskas ir UK, kai pasirenku siusti i LT, neleidzia, kai pasirenku i UK -leidzia.Koks dar varinatas g.gif

jau parasiau auksciau smile.gif kai kuriu neleidzia.
bet gi perki uk adresu ir ramu smile.gif kam tiesiai i lt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2014 02 06, 21:27)
o koki dar varianta galima pasirinkti Amazon.co.uk? adresas mano ivestas lietuviskas ir UK, kai pasirenku siusti i LT, neleidzia, kai pasirenku i UK -leidzia.Koks dar varinatas g.gif


tai cia varijantu gali buti n biggrin.gif as pvz butent is amazono siunciuosi is uk, is usa, is de, tai kadangi yra vienas acountas, tai man siunciantis duoda rinktis is lt, uk, usa ir de adresu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2014 02 06, 20:30)
jau parasiau auksciau smile.gif kai kuriu neleidzia.
bet gi perki uk adresu ir ramu smile.gif kam tiesiai i lt? smile.gif


tai taip zinau, bet man cia skubiai prireike, o boots.com, kad gauti 10 sv nuolaida, reikia surintki krepsiuka uz 100 sv, deja,nesurenku,o tiesiai i LT siusti brangokai gaunasi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurita99as: 06 vasario 2014 - 20:41
http://www.amazon.co...eywords=Equazen sita leidzia siustis i lt, bet... doh.gif

Order Summary
Items: £9.30
Postage & Packing: £20.99
Order Total: £30.29
Atsakyti
As tai siusciausi uk adresu ir vargo nebutu. Juk ne kokie vaistai nuo temperaturos, kad ta savaite ka pakeistu g.gif
Atsakyti
Mergaites, del tu eye q, tos minkstos braskines kapsules tai isivaizduoju kokio minkstumo, o sakykit tos nuo 5metu labai kietos? g.gif ir turbut jos didesnes?
Atsakyti