Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

nu idomiai baigesi, tik kazin ar nusove Aisan teva g.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2014 02 11, 17:59)
nu idomiai baigesi, tik kazin ar nusove Aisan teva  g.gif




Nusove
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2014 02 11, 17:22)

nerasyskite, jei nezinote mirksiukas.gif dar viskas pries akis, bet ne si karta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tulip @ 2014 02 11, 18:29)
nerasyskite, jei nezinote  mirksiukas.gif  dar viskas pries akis, bet ne si karta  4u.gif


Vat butent drinks_cheers.gif si karta ne, bet vistiek anam nebeilgai gyvent beliko smile.gif
Atsakyti
as juk neklausiu atsakymo, o tik garsiai mastau, diskutuojam vadinasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2014 02 11, 19:24)
as juk neklausiu atsakymo, o tik garsiai mastau, diskutuojam vadinasi  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif O vat moteriske leptelejo, bele tik leptelt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2014 02 11, 18:22)

Na,Roga-esi tikra roga....tylėk,jei nemoki naudotis spalvom.... biggrin.gif ir nemeluok
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amapatria: 11 vasario 2014 - 18:43
QUOTE(daivuta @ 2014 02 11, 18:29)
drinks_cheers.gif O vat moteriske leptelejo, bele tik leptelt biggrin.gif

grybas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif jau baisu net ka ir parasyti, tuoj visa serija i prieki papasakos lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o gal kas netingės trumpai parašyt ką šiandien rodė??? blush2.gif
Atsakyti
Nu va skaiciau skaiciau, ir uzgeltoninta perskaiciau doh.gif , tai del Serdaro supratau.. O vat man tai po sios serijos visdar neaisku, blondinuke uz ezeli ar uz cingi? Ar cia tik man neaisku, ar kolkas niekam....? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 02 11, 20:01)
Nu va skaiciau skaiciau, ir uzgeltoninta perskaiciau doh.gif , tai del Serdaro supratau.. O vat man tai po sios serijos visdar neaisku, blondinuke uz ezeli ar uz cingi? Ar cia tik man neaisku, ar kolkas niekam....? g.gif

Ir as nesuprantu. Vargsas Tefikas sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 02 11, 20:01)
Nu va skaiciau skaiciau, ir uzgeltoninta perskaiciau doh.gif , tai del Serdaro supratau.. O vat man tai po sios serijos visdar neaisku, blondinuke uz ezeli ar uz cingi? Ar cia tik man neaisku, ar kolkas niekam....? g.gif

Tai ir is reklamu matosi, kad Aishan stovi su sautuvu, bet juk matosi, kad visai kita aplinka, daugeli filmu juk numanai kai pamatai reklamas...
O del Sebnem, tai ana kol kas kur tik vejas pucia bega, blaskosi...dar pati nezino uz ka yra... doh.gif
Atsakyti