Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

QUOTE(oziarage @ 2014 02 10, 18:02)
Na negaliu patiketi, kad Sebnem snipe..man ji taip patiko. Kazkaip net nelogiska...




Taip turi buti, patikekit. Tik širdį taip suspaudė dėl jos isdavystes g.gif
Atsakyti
Jus man paaiskinkit-nejau Šernem snipinejs Ezeli? Kam ji istiesu dirba? Snd net galva susisuko, Tefiko taip gaila,man jis toks gerietis...
Atsakyti
Tai dabar Sebnem ir "varis" dviem frontais-ir pas Cingiza ir pas Ezeli?
Man kazkodel negaila jos visai siandien buvo g.gif visiskai lengvai issisuko. Skystas tas Tefikas is tikro, jau seniai matesi, kad jis labai jausmais vadovaujasi-kad ir Ali savu laiku niekaip negalejo isduoti. Bet vis tik tuo ir patinka Ezelio komanda-visi zmogiski, turi jausmus. Priesingai nei Kenano ir to naujo a la draugo zmones.
Atsakyti
QUOTE(*Ciau ciau* @ 2014 02 10, 17:22)
Jus man paaiskinkit-nejau Šernem snipinejs Ezeli? Kam ji istiesu dirba? Snd net galva susisuko, Tefiko taip gaila,man jis toks gerietis...

Taip, Sebnem snipinejo Ezeli(pradzioje dirbo jam, Ezelis ja buvo istraukes is narkotiku ), veliau ja Timuzas itrauke atgal i narkotiku liuna, ir ji del doziu isdave Ezeli, viska surase apie juos(Merta, Bahar, pasake, kad Ezeis yra Omeras ir t.t...visus isdave is Tefika verysad.gif )
Atsakyti
O ziauriausia turbut buvo, kai Tefikui pasake, kad miegojo su Timuzu, kad itikintu, jog ju komandoj doh.gif galvojau,jau po tu zodziu tikrai kulka gaus i kakta
Atsakyti
QUOTE(Grei @ 2014 02 10, 19:25)
Tai dabar Sebnem ir "varis" dviem frontais-ir pas Cingiza ir pas Ezeli?
Man kazkodel negaila jos visai siandien buvo  g.gif visiskai lengvai issisuko. Skystas tas Tefikas is tikro, jau seniai matesi, kad jis labai jausmais vadovaujasi-kad ir Ali savu laiku niekaip negalejo isduoti. Bet vis tik tuo ir patinka Ezelio komanda-visi zmogiski, turi jausmus. Priesingai nei Kenano ir to naujo a la draugo zmones.

drinks_cheers.gif
bet labai gaila buvo Tefiko,Ezeliui ir labai sunku buvo verysad.gif ir aš tikrai nebepriimčiau jos atgal į komandą schmoll.gif bet ji ir gera-mane privertė...tai jau kai išleido,reikėjo lėkti pas Ezelį,sakyti-"mane prifarširavo narkotikų,padėk",o čia...ir Bachar,ir Mertas žuvo...
Atsakyti
As ir nusivylus Sebnem verysad.gif vis cia pasigrozedavom, sakydavom blondinuke, o te- del dozes pasirodo viska galima padaryti doh.gif Tefiko gaila verysad.gif per daug ji jausmai valdo unsure.gif
Atsakyti
man ta Ševnem labai keista antroj pusėj serijalo pasidarė...iki galo jos ir nesupratau...nors gale Ezelis jai padėkojo
Atsakyti
Skaitinėjau ir užmačiau fraze: Tas kuris siekia keršto, turėtų neužmiršti išsikasti dvi duobes.
Kinų išmintis
Iš karto prieš akis Ezelis ir pagalvojau va tau reikės daugiau nei dvieju :///
Atsakyti
O tai palaukit, tai db kaip ir aisku, kad blondinuke ir lieka blogiuke, ar ten "priverte" o db ji bus su Ezeliu, tik apgavo Cingiza... Ar kolkas neaisku... Nes nzn ar man cia taip nesigilinant suprast ar gilintis biggrin.gif Gaila ir man tefo... verysad.gif taip atrode, kad blondinuke ir draugyste su ali vieninteliai "tikri" dalykai jo gyvenime, sviesuliai.. O cia matai kaip... O as dar ne iki galo supratau, tai sebnem specialiai is karto pradejo dozes imt ir su juo permiegojo, kad tipo prisigerint, o po to jau inyko taip, kad saves nesugebejo suvaldyt...?
Atsakyti
Man tai dar nieks neaisku. Ar is Ezelio pas Kenana isejo,ar atvirksciai-nes jos pasiteisinimas,kad isdave,nes supyko ant Ezelio del to storuliuko mirties yra absurdiskas. Butent Kenano zmones ji nuzude. Tai jei tu kersiji tai kersik zudikam... Nebutu blondinuke biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grei: 10 vasario 2014 - 22:24
Sita serija man thumbup.gif ot padare Serdara..
Atsakyti