Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

QUOTE(Plunksna8 @ 2014 02 08, 23:10)
Ar as cia kazka prasoviau, ar kaip suprast? blink.gif  ezelis susides su bade ant rimto, ar cia prielaidos, ar kaip, nesupratau... g.gif
Nepykstam nepykstam biggrin.gif  nu bet as tai aisan pakest negaliu.. Ir jei tai tiesa apie ta pabaiga, kad butent taip ir bus, tai ta ezelio meile aisan yra vienintelis ir didziausias ezelio minusas biggrin.gif man ji toks "baisus" zmogus, kaip reta... O jos "kilnus" tikslai man nesuprantami.. Pvz. Db mano galva su cingiu ji ne pries kenana apgaut ( as apie tu raktu atemima).. Tai paaiskinkit, kur tas jos kilnus tikslas...  schmoll.gif schmoll.gif



O aš norėčiau, kad jis ismimyletu Bade bigsmile.gif
Man ką ji be dare Aisan nepatiko, ji man net negraži, na bet kaip sakoma širdžiai neisakysi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 02 08, 16:15)
....bet šiaip tai nelabai graži aktorė blush2.gif toookiam gražuoliui galėjo gražesnę parinkti wub.gif
ir kaip gera paliko,kai per anonsą pamačiau,kad Ezelis pas tėvus atėjo-matyt,susitaikė thumbup.gif ir dar su Bade  thumbup.gif ir gerai,kad aišan pamatė  thumbup.gif jei Ezelis susimes su Bade,tai išvis dievinti pradėsiu lotuliukas.gif o tai žiauriai putoju,kai jis dėl aišan seiliojasi aggressive.gif  tiek pridirbo,o jam vis dar rūpi verysad.gif įtariu,kad aišan tik pašiurpino tėvą,nenušaus g.gif kad ir koks bjaurybė yra jos tėvas,nepritarčiau,kad ji pati jį nužudytų  schmoll.gif

man ir Bade siaip sau aktore, norejosi grazesnes blush2.gif bet paskui akis priprato...
Atsakyti
Man Bade irgi siaip sau atrodo prie Ezelio, bet ji juk tokia paprasta ir vaidina, jei isleisk plaukus, padazyk, graziai susukuok, aprenk graziais rubais, tai ji irgi bus grazi, tieisiog jos toks personazs labai paprastas, tai ir atrodo prastokai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 02 09, 10:31)
Man Bade irgi siaip sau atrodo prie Ezelio, bet ji juk tokia paprasta ir vaidina, jei isleisk plaukus, padazyk, graziai susukuok, aprenk graziais rubais, tai ji irgi bus grazi, tieisiog jos toks personazs labai paprastas, tai ir atrodo prastokai biggrin.gif

schmoll.gif man ji ir su visais siais dalykais nesimpatiska. Gal per grubi kazkokia, nezinau. Nu nesimpatiska ir tiek. Galejo ir grazesne kokia salia Ezelioo pastatyt blush2.gif nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Grei @ 2014 02 09, 12:56)
schmoll.gif man ji ir su visais siais dalykais nesimpatiska. Gal per grubi kazkokia, nezinau. Nu nesimpatiska ir tiek. Galejo ir grazesne kokia salia Ezelioo pastatyt blush2.gif  nail.gif

Rodys padazyta, man ji kaip transvestite pasirode blush2.gif paskui jau pripratau prie jos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tulip: 09 vasario 2014 - 13:13
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 02 09, 00:10)
Ar as cia kazka prasoviau, ar kaip suprast? blink.gif  ezelis susides su bade ant rimto, ar cia prielaidos, ar kaip, nesupratau... g.gif
čia tik mano prielaidos mirksiukas.gif nes kai klube jie susitrenkė,tai taip susižvalgė,o paskui dar kai jis jai pasakojo...
QUOTE(Plunksna8 @ 2014 02 09, 00:10)
Nepykstam nepykstam biggrin.gif  nu bet as tai aisan pakest negaliu.. Ir jei tai tiesa apie ta pabaiga, kad butent taip ir bus, tai ta ezelio meile aisan yra vienintelis ir didziausias ezelio minusas biggrin.gif man ji toks "baisus" zmogus, kaip reta... O jos "kilnus" tikslai man nesuprantami.. Pvz. Db mano galva su cingiu ji ne pries kenana apgaut ( as apie tu raktu atemima).. Tai paaiskinkit, kur tas jos kilnus tikslas...  schmoll.gif schmoll.gif

drinks_cheers.gif pritariu kiekvienam Jūsų žodžiui drinks_cheers.gif
Atsakyti
man dar kartais norisi pagauti Ali ir apkirpti lotuliukas.gif užtai Azat plaukai blink.gif wub.gif tobulybė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 02 09, 18:12)
man dar kartais norisi pagauti Ali ir apkirpti lotuliukas.gif užtai  Azat plaukai blink.gif  wub.gif tobulybė wub.gif

Ali?-sutinku...na, o Azat plaukai nebuvo patekę į akiratį? g.gif matyt,nesužavėjo.Šiaip tai Ali ir apkirpt ir apskusti reikėtų...ir tada,galai žino,kaip jis beaatrodytų. biggrin.gif Na iš vyrukų tai man nei vienas grožiu schmoll.gif Ezelis ir nepatinka ,nežavi savo grožiu.Ta,naujoji jo pasija tai ir man į transvestitą užneša smile.gif .Ma,juos bala...kad tik serijalas patiktų...o jau ir pabaiga artėja...
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 09, 10:22)
Ma,juos bala...kad tik serijalas patiktų...o jau ir pabaiga artėja...

O kas gal žino kada baigiasi? Laukiu, kokį kitą LNK bus nupirkus blush2.gif , nes šio aš nežiūriu - neprilipo, tik karts nuo karto jūsų komentarus peržvelgiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 09 vasario 2014 - 23:17
Toks juokas ima, pas mus yra toks berniokas, Bade vadinamas biggrin.gif

Aš tai galvoju, gal pradėt 'Uždraustą meilę ' žiūrėt, kad jau toks išgirtas g.gif bet kaip į dieną sutalpint 4 val žiūrėjimo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eliss: 10 vasario 2014 - 07:45
QUOTE(eliss @ 2014 02 10, 08:44)
Toks juokas ima, pas mus yra toks berniokas, Bade vadinamas biggrin.gif

Aš tai galvoju, gal pradėt 'Uždraustą meilę ' žiūrėt, kad jau toks išgirtas g.gif bet kaip į dieną sutalpint 4 val žiūrėjimo?


as nors ir maciau, bet vistiek vel ji ziuresiu thumbup.gif
Atsakyti
Na negaliu patiketi, kad Sebnem snipe..man ji taip patiko. Kazkaip net nelogiska...
Atsakyti