Įkraunama...
Įkraunama...

Serialas Atpildas,

Pirmadienį rodys 47 seriją. Iš viso yra 71 serija, tai kiek daugiau nei 20 liko.
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 02 07, 09:27)
o jezau...ir is kur tokiu traumu atsiranda doh.gif  doh.gif net bloga pasidare kai paskaiciau verysad.gif nemoka net uzgeltonint o lenda, nu pzdec cray.gif visas filmo ziurejimas dabar per niek verysad.gif

tokiom idiotėm reikia užkirst kelią...aš irgi žinau viską,bet žiūriu su visom ir diskutuoju, nelendu su savo žiniom neužgeltoninusi ,ko dar kitos nematė...Viskas OKIDOKI-žiūrėkim ir mėgaukimės..pabaiga bus tokia ,kokios mes ir norėsim....o visų norai kitokie biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mickute7 @ 2014 02 07, 20:19)
oi gal, as ne namie ziurejau, sveciuose, tai per pokalbius gal ne tiap supratau, atsiprasau kad suklaidinau
nereikia atsiprašinėt-ne kažkoks labai daug ką keičiantis momentas...o ir visos dažnokai ką nors"nugrybaujam",nes serialas su daug įvykių,ir jei atidžiai nežiūri-šakės,ką nors pražioplint galima mirksiukas.gif UM temoj rašiau,kad žiūrėdama dar ką nors veikiu,mezgu ar ką panašaus,bet žiūrint šį serialą jau du darbus dirbt nebeišeina -jau spoksau akis išpūtus,kad ko nepraleidus blink.gif lotuliukas.gif ir tai dar kartais paaiškinimo prireikia lotuliukas.gif blush2.gif

QUOTE(Plunksna8 @ 2014 02 07, 23:52)
As kaip visad, kur tyliau to ir nedagirdziu... doh.gif  o ka ezelis bade pasakojo?

tiksliai neatsakysiu,nes,kaip visad,ką galima pasakyti vienu sakiniu-ten pasakoma mažiausiai 7 mirksiukas.gif ir su daug pamokymų...esmė tai kad ilgisi brolio,kad nuo visų slepia,jog jo nepamiršo,kad ir toliau rezga keršto planą dėl jo,kad rūpi draugai(nes prieš tai jis su ali gi buvo susikibęs,visiems pareiškė,kad jam nusibodo visais rūpintis),pasakė,kad yra Omeras,na,kažkas tokio...kai pradėjo Badei sakyt,kad "turiu paslaptį",tai jau tikėjausi dar kažką išgirst,bet...


QUOTE(Amapatria @ 2014 02 08, 17:21)
tokiom idiotėm reikia užkirst kelią...aš irgi žinau viską,bet žiūriu su visom ir diskutuoju, nelendu su savo žiniom neužgeltoninusi ,ko dar kitos nematė...Viskas OKIDOKI-žiūrėkim ir mėgaukimės..pabaiga bus tokia ,kokios mes ir norėsim....o visų norai kitokie biggrin.gif

drinks_cheers.gif iki pabaigos dar labai toli,ir kiekvienoj serijoj įvykių marios,tad padiskutuoti tikrai bus apie ką mirksiukas.gif

man Badė kažkuo šiek tiek į aišan panaši,bet šiaip tai nelabai graži aktorė blush2.gif toookiam gražuoliui galėjo gražesnę parinkti wub.gif
ir kaip gera paliko,kai per anonsą pamačiau,kad Ezelis pas tėvus atėjo-matyt,susitaikė thumbup.gif ir dar su Bade thumbup.gif ir gerai,kad aišan pamatė thumbup.gif jei Ezelis susimes su Bade,tai išvis dievinti pradėsiu lotuliukas.gif o tai žiauriai putoju,kai jis dėl aišan seiliojasi aggressive.gif tiek pridirbo,o jam vis dar rūpi verysad.gif įtariu,kad aišan tik pašiurpino tėvą,nenušaus g.gif kad ir koks bjaurybė yra jos tėvas,nepritarčiau,kad ji pati jį nužudytų schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audrikea: 08 vasario 2014 - 16:17
Penktadieni nemaciau galo, o jau kazkokia Bade atsirsdo. Kas ji? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2014 02 08, 18:47)
Penktadieni nemaciau galo, o jau kazkokia Bade atsirsdo. Kas ji? smile.gif

ją Ali pasamdė dirbti bare mirksiukas.gif
Atsakyti
ot esu iškrypėlė-na,esu Aišan gerbėja ir pateisintoja tongue.gif .KAI aš pagalvoju,juk jos bendrai Omerą išdavė dėl pinigų ir dar meilės,o Aišan tikslas buvo kilnus,o ir dabar ,kaip Omeras neužmiršo Merto.taip ir ji nepamiršo sesės...kiekvienas keršyja pagal savo intelektą...juk kas ją auklėjo???Gerasis tėvelis...gi auklėtojas.Žodžiu ,pykit ne pykit -aš su Aišan. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 02 08, 18:13)
Aišan tikslas buvo kilnus

Kilnus ? per kitu galvas ? doh.gif neee, Aisan paskutinese serijose, tai visiska k... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2014 02 08, 17:47)
Penktadieni nemaciau galo, o jau kazkokia Bade atsirsdo. Kas ji? smile.gif




Daina mergina ta Bade bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2014 02 08, 20:51)
Daina mergina ta Bade bigsmile.gif

Kaip cia suprast? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Grei @ 2014 02 08, 21:39)
Kaip cia suprast?  biggrin.gif

ir as nesupratau ka cia parase g.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 02 08, 16:15)


man Badė kažkuo šiek tiek į aišan panaši,bet šiaip tai nelabai graži aktorė blush2.gif toookiam gražuoliui galėjo gražesnę parinkti wub.gif
ir kaip gera paliko,kai per anonsą pamačiau,kad Ezelis pas tėvus atėjo-matyt,susitaikė thumbup.gif ir dar su Bade  thumbup.gif ir gerai,kad aišan pamatė  thumbup.gif jei Ezelis susimes su Bade,tai išvis dievinti pradėsiu lotuliukas.gif o tai žiauriai putoju,kai jis dėl aišan seiliojasi aggressive.gif  tiek pridirbo,o jam vis dar rūpi verysad.gif įtariu,kad aišan tik pašiurpino tėvą,nenušaus g.gif kad ir koks bjaurybė yra jos tėvas,nepritarčiau,kad ji pati jį nužudytų  schmoll.gif



Ar as cia kazka prasoviau, ar kaip suprast? blink.gif ezelis susides su bade ant rimto, ar cia prielaidos, ar kaip, nesupratau... g.gif


QUOTE(Amapatria @ 2014 02 08, 18:13)
ot esu iškrypėlė-na,esu Aišan gerbėja ir pateisintoja tongue.gif .KAI aš pagalvoju,juk jos bendrai Omerą išdavė dėl pinigų ir dar meilės,o Aišan tikslas buvo kilnus,o ir dabar ,kaip Omeras neužmiršo Merto.taip ir ji nepamiršo sesės...kiekvienas keršyja pagal savo intelektą...juk kas ją auklėjo???Gerasis tėvelis...gi auklėtojas.Žodžiu ,pykit ne pykit -aš su Aišan. biggrin.gif


Nepykstam nepykstam biggrin.gif nu bet as tai aisan pakest negaliu.. Ir jei tai tiesa apie ta pabaiga, kad butent taip ir bus, tai ta ezelio meile aisan yra vienintelis ir didziausias ezelio minusas biggrin.gif man ji toks "baisus" zmogus, kaip reta... O jos "kilnus" tikslai man nesuprantami.. Pvz. Db mano galva su cingiu ji ne pries kenana apgaut ( as apie tu raktu atemima).. Tai paaiskinkit, kur tas jos kilnus tikslas... schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Grei @ 2014 02 08, 22:39)
Kaip cia suprast?  biggrin.gif




Blogai parasiau blush2.gif
Faina ir graži mergina ta Badė.
Atsakyti